Skocz do zawartości

Guitar Hero World Tour


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 562
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Eeee tam.Ja np slyszalem tylko kiedys o Tokio Hotel ale nic o nich nie wiedzialem.I nawet dlugi czas myslalem dlaczego w RB spiewa facet a nie babka az do czasu jak na ju tjubie nie looknalem o co biega.Hehe smieszne ale coz... w sumie to zdrowiej chyba dla mnie sluchajac waszych uwag :]

Aczkolwiek slyszalem juz gorsze songi wiec...

Odnośnik do komentarza
Na GC był stand z World Tourem :), ktoś grał :P? Jak z tą współpracą z intrumentami z RB? Wiadomo coś? Jak to będzie wyglądało (gitara i mic wiadomo), chodzi mi o perkę. Ta z GH:WT ma 5 garów, a ta z RB 4 tylko. Więc jak to ma działać :P?

To już było mówione kiedyś. Piosenki będą konwertowane tak żeby pasiły na 4 gary.

Odnośnik do komentarza

Żebym np. taki JA zamiast czytać z nadzieją na jakieś materiały nowy post w temacie o grze, którą lubię nie musiał oglądać następnego użalania się. Może ty jesteś za(pipi)istym hardkorowcem- metalowcem, ale to nie daje ci prawa do jechania plebsu, który nie zna prawie żadnego kawałka w grze (ich geniusz dostrzegłem dopiero po zapoznaniu się z grą). Możesz sobie mówić, że słucham gównianej muzyki, ale mam prawo do tego żeby w grze, za której poprzednią część dałem prawie 300zł, a za następną dam ze 3 razy więcej, w końcu znalazły się kawałki, które znam "od deski do deski", a nie tylko mały fragment głównej melodii. Człowiek patrzy- nowy post. Myśli: "fak, oglądnę jakiś nowy gameplay, bo temat wysychał". Nie. Wchodzi Pan Dziobak i włącza się do dyskusji sprzed tygodnia. Jezu.

 

Sorry, ale mnie zdenerwowałeś. Oddawaj 5 minut mojego życia zmarnowane na staranie się, abyś zmądrzał.

Odnośnik do komentarza

1. Pan Dziobak włacza się do dyskusji sprzed tygodna, bo -pardon- nie ma czasu na siedzenie na forum 24/7.

2. Nie interesuje mnie jakiej muzyki słuchasz, bo to absolutnie twoja sprawa. Możesz słuchać Tokio Hotel czy innego Blog 27, to jest Twoj biznes i ja to szanuję. Uszanuj w takim razie moje zdanie, gdzie twierdzę że nie podobaja mi sie chociażby 3 kawałki wymienione w moim poprzednim poście. Forum jest min. od tego, żeby wygłaszać swoja opinię, a ja zauważyłem, że często zdarza Ci się kogoś mieszać z błotem, bo zdanie / gust tej osoby nie zgadza sie z Twoją. Jeśli forum służy Ci tylko do tego, by znaleźć tam nowy gameplay, to polecam taką stronkę www.gametrailers.com . EOT

Edytowane przez Dziobak_
Odnośnik do komentarza

A może być takie coś?

 

Panie Dziobak- ale widzisz- od razu gadasz mądrzej ;). Najpierw krytykowałeś całą listę, a teraz 3 kawałki. Nie chodziło mi o Tokio Hotel (no omg), ale np. o Linkin Park. Te kawałki mają takie samo prawo bytu w grze jak każde inne, no i cóż, mogą ci się nie podobać. Nie dla wszystkich przecież cała lista będzie idealna. Ale ok, EOT.

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza

Jak wszystkim zapewne wiadomo, obecną bibliotekę utworów z Rock Band będziemy mogli przenieść do Rock Band 2, aczkolwiek jest pewien haczyk. Otóż dowiedzieliśmy się, że ten proces nie będzie darmowy, jeżeli komuś zależy na utworach kupionych do pierwszej części gry to będzie musiał wyłożyć 5$. Twórcy twierdzą, że opłata będzie jednorazowa oraz, że obejmuje ona pokrycie zobowiązań licencyjnych. ź:ps3site

 

No i teraz już to nie jest takie oczywiste czy lepiej rb2 i gh4 czy rb2 i rb1. No chyba, że wypuszczą patch kompatybilności rb1 z hardwarem gh4, może za jakąś dodatkową opłatą

Edytowane przez stabik
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czyli osobne paczki do obu? Bo się bałem, że w WT wykorzystają paczkę do GH3, to by było bzdurą, ale może mieli pomroczność jasną.

 

"The day...", albo "All nightmare..." na perce... Mogliby premierę WT na przyszły tydzień przesunąć.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...