Skocz do zawartości

Call of Duty: World at War


Jędrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 653
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bedzie wiekszy update do bety ( zrodlo: onlinecenter ) "Studio Treyarch informuje ustami opiekuna społeczności graczy Call of Duty: World at War, że jeszcze dzisiaj lub jutro zostanie zaktualizowana wersja beta gry, w którą fani serii mogą grać od początku tygodnia. Twórcy planują zwiększyć limit poziomu rozwoju do 24 (obecnie maksymalnie można osiągnąć 11), co da jednocześnie dostęp do dodatkowych karabinów, perków oraz wyzwań. Oprócz tego dojdą także następne tryby rozgrywki do przetestowania - w tym jakieś na zasadach Hardcore oraz zabawa Search & Destroy. Deweloperzy dziękują za zgłaszane im błędy i opinie, prosząc o więcej, dzięki czemu mają jeszcze zdążyć usprawnić swój tytuł przed premierą."

:)

Odnośnik do komentarza
Bedzie wiekszy update do bety ( zrodlo: onlinecenter ) "Studio Treyarch informuje ustami opiekuna społeczności graczy Call of Duty: World at War, że jeszcze dzisiaj lub jutro zostanie zaktualizowana wersja beta gry, w którą fani serii mogą grać od początku tygodnia. Twórcy planują zwiększyć limit poziomu rozwoju do 24 (obecnie maksymalnie można osiągnąć 11), co da jednocześnie dostęp do dodatkowych karabinów, perków oraz wyzwań. Oprócz tego dojdą także następne tryby rozgrywki do przetestowania - w tym jakieś na zasadach Hardcore oraz zabawa Search & Destroy. Deweloperzy dziękują za zgłaszane im błędy i opinie, prosząc o więcej, dzięki czemu mają jeszcze zdążyć usprawnić swój tytuł przed premierą."

:)

 

 

No to skończy się włażenie pod mape cwaniaków i zabijanie bez konsekwencji :), czekamy na więcej :)

Odnośnik do komentarza

pograłem 3 meczyki. narazie wrażenia średnie. to samo co w 4. jednak o wiele lepiej grało się w czwóreczkę. lepszy kliamcik był w naszych czasach. na jednej mapie takiej z kontenerami i wagonami typy wyskakują pod podłogę i zabijają z podziemi. z deka irytujące. psy mi nie przeszkadzają. pogram więcej to i więcej powiem ;) narazie takie 7 za multi, a i chyba lepiej jest zoptymalizowany online bo ciągle miałem 3 zielone kreski, a w CoD4 zwykle były żółte

Odnośnik do komentarza

http://www.xbox.com/en-au/pm/codbeta

 

Ostatnie kody można znaleźć tutaj - nie trzeba podawać prawdziwych danych, liczy się tylko adres e-mail.

 

UWAGA: Ta promocja nie obsługuje większości polskich e-maili, takich jak o2, wp czy interia, więc musimy się pokusić o założenie konta na gmail, aby dostać kod(jest to natychmiastowe).

 

Pozdrawiam,

teddy.

Odnośnik do komentarza

Mi o dziwo udało się dostać darmowy kod na betę po rejetracji na callofduty.com. "O dziwo" bo konto założyłem tam przedwczoraj;)

 

Moje wrażenia:

W multo COD4 nie grałem i po przesiadce z "Bad Company" to beta najnowaszego "Calla" wydaje mi się strasznie mozolna. Mam nadzieję, że się przyzywczaję bo zamierzam przytulić pełną wersję.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...