Skocz do zawartości

Call of Duty: World at War


Jędrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 653
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pograłem sobie trochę w betę i multiplayer to po prostu kopia Call of Duty 4 - lobby, opcje, killcamy, wszystko dosłownie takie same.

 

jasne, że multi to niemal kalka znanego z cod4, ale z stwierdzenie, że wszystko dosłownie jest takie same to imo przesada. a psiaki są do położenia jednym celnym strzałem/serią (zazwyczaj widać i słychać je z daleka), a gdy atakują grupę są wręcz zupełnie niegroźne (gdy rzucą się na jednego gracza, reszta zdejmuje je w mgnieniu oka). potrafią za to siać chaos i nieźle wystraszyć samotnego wroga (sic! ;-)).

Odnośnik do komentarza

Właśnie mi się ściągnęło i wygląda identycznie jak CoD 4. Brak hardcore SnD w tym demku jest wielkim minusem dla mnie, gdyż w CoD4 gram tylko ten tryb.

 

Niemniej możliwość używania pojazdów może nieźle namieszać w klanowych rozgrywkach turniejowych o ile w hardcore'ach będzie taka możliwość. Spadam grać :D

Odnośnik do komentarza

Na razie nie bardzo przewyższa CoD4.... powiedziałbym, że jest identyczne jeśli chodzi o mechanikę i styl zabawy (doszły tylko perki dla pojazdów). Jedyny minus, jaki może boleć kogoś, to stare giwery i przez to inny feeling... Ale gra się całkiem przyjemnie.

Mapy też niczego sobie - stara parowozownia ma swój ciężki klimacik i jest całkiem duża, japońska wioska nad morzem też fajna, z mnóstwem przesmyków, strumykiem, zaroślami i brodzeniem w wodzie. Japoński zamek okraszony pięknie ukwieconymi drzewami wiśniowymi, z kilkoma dziedzińcami, przyległami chatkami i walkami face-to-face w licznych pomieszczeniach. Nie jest źle, z przyjemnością przesiądę się na nowe...

Jucha tryska jak trzeba, artyleria daje radę (jest widowiskowo), a pieski są bardzo miłe... :)

Edytowane przez Butcher
Odnośnik do komentarza

Potwierdzam, mimo, że jakiś wymiataczem nie jestem za to mój stary jest wniebowzięty. W CoD4 pyka ostro do dziś. Gra się podobnie, grafika jakby zbrzydła ale to jest beta i pewnie pójdzie parę rzeczy do poprawki. Gra się przyjemnie, pieski rządzą. Trzeba mieć oczy dookoła głowy, klimacik pierwszorzędny.

Odnośnik do komentarza

Jak leci artyleria to nie ogarniam co sie dzieje wokoł mnie :D :D :D Ten element podoba mi sie bardziej niz Air Strike w CoD 4. Szkoda ze na razie max level to 11, ale pewnie dodadza jeszcze z 10-15 leveli. Fajny patent to ludzie z naszego party oznaczeni na niebiesko podczas gry (na mapie) :)

 

Wie ktos jak uzywa sie tego perka co niby ozywia/uzdrawia?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...