Skocz do zawartości

Call of Duty: World at War


Jędrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 653
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja powiem od siebie daleka droga do cod3 a jeszcze dalsza do cod 4 a mapy robila jakas "malpa" :lol:

No to ja powiem od siebie, że nie bardzo kumam, jak coś skopiowane w 99% może być tak dalekie od pierwowzoru, jak Ty to widzisz.

I dajcie już kurna spokój tym mapom. Są INNE w wielu względach, bo to inna TEMATYCZNIE gra - tak ciężko z tym żyć?

Jak ktoś gra, śpi, je i s.r.a - od roku nie wychodząc z CoD4, to niech się nie dziwi, że nie pasuje mu IIWŚ, walki w nocy, brodzenie w wodzie, kwitnące różowe drzewka, itp, itd.

Rzygam już szczerze mówiąc (no offence to anybody) tymi jękami nad grą, która kopiuje w 99% geniusz CoD4 i to jest właśnie jej największa MOC - że nic nie zepsuto, dostaliśmy kompletnie nowe klimaty w starym, genialnym wykonaniu i gameplayu...

"Prosi" (LOL) zostaną z CoD4, a wszystkie nooby pobiegną do WaW - OK ?

 

A ci co pobiegną do WaW, bo po prostu mają dość CoD4, wolą IIWŚ i cieszą się z odmiany - to kto?

Głupcy czy też nooby?

Czy może Gracze bez klapek na oczach, nie lubiący monotonii ?

Odnośnik do komentarza
ja powiem od siebie daleka droga do cod3 a jeszcze dalsza do cod 4 a mapy robila jakas "malpa" :lol:

No to ja powiem od siebie, że nie bardzo kumam, (...)

 

Otóż to. Zgadzam się z Tobą. Wszyscy narzekają jaka ta gra jest lipna i wytykają idiotyczne rzeczy. Mapy złe? Że co? Jakoś nie zauważyłem. Mapy w becie są bardzo dobre i różnorodne. Raz mamy kolorową za dnia Japonie z charakterystycznymi drzewami, a raz podczas nocy. Mapy są bardzo zróżnicowane za co duży plus. Że skopiowano Cod4? I co z tego? Prace nad tą grą zaczeły się przed premierą Cod4. Po za tym jak kopiować to od najlepszych. A im się to udało nie spartaczyli roboty, a jeszcze dodali świetny klimat brudnej wojny.

Odnośnik do komentarza
ja powiem od siebie daleka droga do cod3 a jeszcze dalsza do cod 4 a mapy robila jakas "malpa" :lol:

No to ja powiem od siebie, że nie bardzo kumam, jak coś skopiowane w 99% może być tak dalekie od pierwowzoru, jak Ty to widzisz.

I dajcie już kurna spokój tym mapom. Są INNE w wielu względach, bo to inna TEMATYCZNIE gra - tak ciężko z tym żyć?

Jak ktoś gra, śpi, je i s.r.a - od roku nie wychodząc z CoD4, to niech się nie dziwi, że nie pasuje mu IIWŚ, walki w nocy, brodzenie w wodzie, kwitnące różowe drzewka, itp, itd.

Rzygam już szczerze mówiąc (no offence to anybody) tymi jękami nad grą, która kopiuje w 99% geniusz CoD4 i to jest właśnie jej największa MOC - że nic nie zepsuto, dostaliśmy kompletnie nowe klimaty w starym, genialnym wykonaniu i gameplayu...

"Prosi" (LOL) zostaną z CoD4, a wszystkie nooby pobiegną do WaW - OK ?

 

A ci co pobiegną do WaW, bo po prostu mają dość CoD4, wolą IIWŚ i cieszą się z odmiany - to kto?

Głupcy czy też nooby?

Czy może Gracze bez klapek na oczach, nie lubiący monotonii ?

 

pojazdy sterowanie to krok wstecz (w tym co bylo w 3), mapy w cod 3 byly duze w roznym stylu i dostosowane do uzbrojenia(pojazdow) a te 3 sa male nacpane wszystkiego na srodku nie przemyslane (kamperzy sa w 7 niebie) non stop bieganko na okolo (bo respawny w cod 5 to zart) tyle...(no i jeszcze psy laguja az milo strzelam do niego na wprost a nagle jest z boku)poza tym to super gra ale sa inne ktore maja wiecej do zaoferowania(bad c,far2,gow2) niz kalka gry sprzed roku...

 

""Prosi" (LOL) zostaną z CoD4, a wszystkie nooby pobiegną do WaW - OK ?" z tym sie zupelnie zgodze poza jednym o prosach w cod4 na x360 nie ma mowy poniewaz gra ma zje.... kod sieciowy (od 1 patcha)..a takze posiada przymusowy autoaim(jak wiekszosc fpp na konsole) co moim zdaniem jest zartem.

Edytowane przez Othis
Odnośnik do komentarza
Mi się beta w ogóle nie podoba, mapki są do kitu w porównaniu do poprzednich części. A te ulepszanie broni z tamtej epoki to chyba jakiś żart (MP44 z tłumikiem o.O). Tej gry napewno nie kupie, a najlepszą częścią jak dla mnie jest trójka, i mogli ją kontynuować. No trudno.

Zgadzam się z tobą mapki są do dupy oprócz makin ta mapka IMO daje rade.A ulepszenia broni to już tragedia...

Odnośnik do komentarza
(no i jeszcze psy laguja az milo strzelam do niego na wprost a nagle jest z boku)poza tym to super gra ale sa inne ktore maja wiecej do zaoferowania(bad c,far2,gow2) niz kalka gry sprzed roku...

 

Co do psów to chyba łącze Ci nie wyrabia bo ja nie uświadczyłem takich problemów. A z tymi grami lepszymi to definitywnie z Far Cry 2 się nie zgodzę, bo ma totalnie skopanego multi, a singiel zamula i wieje nudą. A po za tym to całkowicie inne gry więc nijak ma się je porównywać.

 

Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę w betę (ponad dwadzieścia godzin) i widze kilka prostych do wyeliminowania błędów które ciągną się za serią CoD od początku i kilka wprowadzonych w CoD4. Mianowicie denerwuje mnie używanie tych samych broni przez wszystkie nacje. Nie chodzi mi tu o karabiny i pistolety bo na to można przymknąć oko, ale czemu wszyscy używają tych samych amerykańskich granatów? Tak trudno byłoby japończykom i rosjanom dać własne? Przecież to wystarczy dać inną teksturę. A niemcom dać tłuczki z podniesioną siłą rażenia. Tak samo z wyrzutnią rakiet i miotaczem ognia. Niemcy będą radośnie ganiać z bazooką i M2 jakby nie mieli panzershreka i swojego miotacza ognia. Karabiny maszynowe - zje.bany bipod. Przecież to głupota że po położeniu się żołnież nie rozkłada go automatycznie, w dodatku nie można celować dokładnie tylko przez jakiś głupi krzyżyk. Żeby zmienić magazynek dwójnóg składamy, zmieniamy magazynek i znów musimy przytrzymać X. Tragedia.

Czołgi padaka. Widać że technologicznie ludzkość cofnęła sie od WW2. Dziś do obsługi czołgu potrzeba 3-4 ludzi. A tu mamy wpełni zautomatyzowane czołgi. Wystarzy jeden człowiek który jest jednocześnie kierowcą, działonowym, celowniczym a nawet (perk) obsługuje kaem. No cud techniki. Co do grafiki to powiem tylko tyle że jeśli gra z przed roku wygląda lepiej to ja podziękuję. Kupię dla singla i co-op, a w multi pozostaje przy CoD4.

Odnośnik do komentarza

ksztyrix - co do czolgu to przyczepiles sie do tego na sile. To jest gra wiec nikt nie bedzie robil realistycznego symulatora walki bo wtedy trzeba by tylko kampic... A tak szybki gameplay. W BF'ach jest podobnie i nikt nie nic przeciwko temu. Co do broni masz racje - taki maly szczegol ale dawal by wiekszy klimat - grasz niemcem to masz mp40, te granaty ;) i panzera, a nie tomiego, i jakas tam rakietnice.

Odnośnik do komentarza
Nowe Call Of Duty nie jest takie piekne niestety. Czas gry ponizej 10 h w singlu, grafika srednia. Niestety na megahit sie nie nastawiajcie. Full ukonczony na szybko. Niestety - rozczarowanie. Niech zostawia klimaty II WS i wroca do czasow wspolczesnych. ;//////

Jak ty grales ze zrobiles gre w ok 10h? Ja 4 na Veteranie zrobilem w 7, na normalu pewnie by bylo ze 2h mniej. Podobno Mirrors Edge jest na 10 ale to tez bullshit - dzisiaj czas gry to srednio 5-6h :/.

Chyba sila tej pozycji jest coop/mp

Odnośnik do komentarza

Ukończyłem call of duty 5 kampania na najniższym poziomie zajmuje około 5 h jest 12 misji ale każda jest bardzo fajna i nie nudząca mamy nawiązanie do wroga u bram sądziłem ze po cod 3 to studio nie potrafi robić gier ale cod 5 mi uświadomił że tak nie jest Tryb ZOMBIE poprostu wymiata (jestesmy zamknięci w bunkrze i bronimy się przed zombie za kile kupujemy nowe bronie oraz przeszkody dla nieumarłych ja grałem z jakimiś 2 niemcami doszliśmy do 16 lvl tryb gniecie horde z GOW 2 ) gdyby ktoś chcial zagrac to prosze o info gt BoroPL1989

Odnośnik do komentarza

Beta konkretnie mną pozamiatała, dzięki niej zapomniałem o czekaniu na Gow-a 2 hehe. Mapka Roundhouse, zdecydowanie najlepsza z całej trójki. Na pewno łykam pełną wersję na Cod-e jeszcze żadnym się nie zawiodłem przynajmniej na singlu. A jeszcze ten tryb zombie, zapowiada się ciekawie, wczoraj ściągnąłem filmik z Marketplace-rewelacja. No i co-op dla czterech. Oj moja wersja Gow-a 2 będzie miała konkurencję na multi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...