Skocz do zawartości

Call of Duty: World at War


Jędrek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam żadnego buga nie uświadczyłem, ale za to już miałem ochotę roztrzaskać pada o podłogę :P. Grałem misję tą przed Breaking Point

zaczyna się w deszczu na polanie z gęstą trawą z MG i Flamethrowerem, no i końcówka to jest, że się rozwalało Japońców w bunkrach

. Teraz powiedzcie mi czy jest jeszcze trudniejsza misja od tej :>?

 

Ta jest trudna, ale wg mnie jeszcze trudniejsza jest przedostatnia 'Hearth of cośtam'. Na szczęście Veterana mam już za sobą. Mimo, że podczas grania miałem chęć wypier.dolenia x'a przez okno ciesze się, że podołałem :). 4 achievy i będzie calak.

 

Bugów z niezaliczonymi poziomami nie uświadczyłem.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 653
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wy tu caly czas o singlu piszecie, a mi sie w niego wogole nie chce grac, tak mnie multi wciagnelo ;) W zwiazku z tym mam pytanie.Czy wiadomo juz kiedy pojawia sie nowe mapki do rozgrywki multi wlasnie? Slyszalem plotke, ze to juz na dniach i ze maja byc darmowe. Prawda to?

Odnośnik do komentarza

Haha... myślałem, że Breaking Point będzie ciężkie a tu taka niespodzianka niczym na Rekrucie biegłem przed siebie i strzelałem, tylko w kilku momentach parę razy zginąłem a tak to luz :). Czekam mnie jeszcze ten level Hearth of Reich... mam nadzieję, że nie rozwalę czegoś :), ale nastawiam się pozytywnie :P, potem już Downfall i koniec gry, będę musiał zrobić te achievmenty za multi, coopa no i z poszczególnych misji (Black cats, wieżyczki strącić i bunkry rozwalić, niezginać, tylko melee i kilka innych pierdół) no i calak będzie :).

 

edit wlasnie skonczylem tego heart of... cholera jasna 2,5h! Działka to banalne były, ta ostatnia miejscówka powalona, na jutro zostawiam calakowanie gry i downfall! :)

Edytowane przez marcin0903
Odnośnik do komentarza

Granaty są owszem gówniane, ale i tak ich prawie nie używałem, czemu? Respawny!!! To jest paranoja, wiem, że było w poprzednich częściach, ale może by z tym skończyli, bo wali tymi skryptami na kilometr (jeśli dojdziesz do punktu x to szwaby przestaną się odradzać, wtf...).

 

Jak przechodziłem Downfalla to też nieźle się nakląłem. (końcówka, po schodach do góry...). Soundtrack jest bardzo fajny, a w szczególności w kampani Armii Czerwonej. Już całą grę mam w każdym razie za sobą, tylko muszę do calaka zrobić jeszcze Death Cards'y.

Odnośnik do komentarza

Macie jakis pomysł jak przejsc ostatnią miejscówke w Heart Of Reich , działa juz zniszczylem wszystkie . Zostało mi tylko przedarcie sie po schodach w góre i wejscie do budynku..Tylko tyle i aż tyle . Próbowałem róznymi sposobami , ze snajperki ubijac z góry tych niemców okopanych przed wejsciem , potem bieg na pałe przed siebie , z prawej strony ..Wszystko i tak konczy się śmiercią od granatu :P Jak Wy zrobiliscie to ? :mellow:

Odnośnik do komentarza

Z działkami też nie miałem problemu, pierwsze z Bazooki, potem reszta ładunki, ale potem jak trzeba było wbić się do góry po schodach do Reich'u to tam się męczyłem, myślałem, że to działa na zasadzie skryptu, a tu nie, wystarczylo wybić każdego i już, dlatego się tak męczyłem bo rushowałem do przodu, zdecydowanie myślę, że najtrudniejsza misja to ta przed Breaking Point, do trudnych też należy Dawnfall.

Odnośnik do komentarza

A ja zupełnie inaczej, single w 5 jest dla mnie mocarny. Nie porównuje go z 4, bo dla mnie każdy CoD jest mocarny (no może w 3 singiel był słaby). Zresztą 4 to jest 4 wybitna sama w sobie, bez porównywania. Ale wracając do 5, graficznie to dla mnie najwyższa półka, po prostu brak mi słów. Dwa fronty, misje amerykańcami I liga, klimat wojny, co chwilę się coś dzieje, wybuchy, strzały, nadlatujące-bombardujące samoloty. Zresztą misja Vendetta, też daję radę na maksa, może to nie jest Czarnobyl z Cod-a 4, ale klimatycznie jest. W gierkę gram od wczoraj, jeszcze nie ukończyłem całej kampanii, ale dla mnie jak najbardziej na tak, wszystko wygląda i sprawuje się. A jeszcze veteran, co-op, wyrzynka zombie... ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ok , a ja tu sciemniac nie bede . Mieszalem w prawie wszystkie C O D ( od czasow blaszaka , PSone , GC ..)

COD WAW rozmiecil mnie calkowicie , Przeszedlem w prawie 16 godz ( gralem na hardzie i te holerne DCard'sy )......Dla mnie najlepszy Call ever.

Jasne , sa filmy w srodku gry . Ale taki juz jest ten tytul..... grafa 9+ muza 8 banan 10

Odnośnik do komentarza
Bo single jest słabiutki w porównaniu z tym z czwórki. Tzn. w 5 nie ma nic specjalnego, a 4 była doskonała.

Mozna powiedziec ze multi 5 to taka 4 z bronami z czasow WW2 + pare niepotrzebnych perkow + tanki. Wiele rzeczy sie nie znienilo, jesli komus podobal sie COD2 oraz te perki, tuningi z 4 to 5 jest tego polaczeniem

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...