Skocz do zawartości

Call of Duty: World at War


Jędrek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem. W kampanii ruskich, chyba w pierwszej misji w berlinie, wchodzę do metra, przechodzę do końca, do miejsca zbiórki, po drodze wybijając pół pułku Niemców i dupa. Stoję dokładnie w tej gwiazdce, nieskończona ilość Niemców napitala do mnie zza niezniszczalnej barykady, moi napitalają w nich i koniec. Nic się nie dzieję. Coś robię źle?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 653
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

spokojnie , podejdz do drzwi które masz po lewej stronie ,a później odsuń się pod sam wagon i przykuci i wal przed siebie ile wlezie . 2-3 minuty i będzie koniec misji .Bo całe metro zaleje woda . Ogólnie chodzi o to aby aby przeczekać ten zmasowany atak .

Ale jak dobrze przycelujesz to rozwalasz 80% respownujących się niemców :) .

Powodzenia .

Odnośnik do komentarza

Dodali achievementy i od razu więcej chętnych, wcześniej tylko fani multi kupowali, teraz każdy hunter też. Natomiast calak stał się sporo trudniejszy, choć w zasadzie tylko 75 000 jest rzeczywiście wyzwaniem.

 

Porada do nowego trybu zombie - glitch na dodatkową broń: Potrzebujemy 3450 punktów i skrzynki z "niespodziankami" obok automatu do któregoś perka. Mając już dwie pukawki przy sobie, losujemy trzecią w skrzyni, ale nie bierzemy jej, tylko szybko kupujemy perka. Od razu podczas animacji z butelką szybko zabieramy wylosowaną broń i zrobione - posiadamy trzy bronie równocześnie, a samego perka też oczywiście nie tracimy. Ułatwia to grę przy dalszych falach zombie gdy amunicja kończy się szybko, a nie zawsze jest czas na przeładowanie.

Odnośnik do komentarza
A wiecie może czy w wersji niemieckiej nie wycieli czasem Nazi Zombie?

Skończyłem już kampanię i się nie odblokowało, potem przechodziłem jeszcze ostatnią misję i obejrzałem całe creditsy i dupa zbita. Nie ma.

Chyba że coś źle robię?

Tak, w wersji niemieckiej nie ma trybu zombies. Z tego powodu także DLC są pozbawione nowych mapek to tego trybu i kosztują 200 punktów mniej (600).

Odnośnik do komentarza

dziwisz się ? w niemczech wszystko co ma związek z nazizmem jest cenzurowane . poprostu dmuchanie na zimne i niech tak zostanie .

Trochę przebywałem w niemczech i uwierz mi temat nazizmu i hitlera jest nadal popularny wśród młodzieży ( skini ) i wsród najstarszego pokolenia ... wprawdzie są to grupy "zamkniete" ale widać ich i specjalnie się z tym nie kryja .

Odnośnik do komentarza

Ale czy to powód żeby doprowadzać do tak absurdalnych sytuacji że w grach idziesz przez jakąś niemiecką bazę a tam nie ma ani jednej swastyki tylko jakieś dziwne znaczki albo co najwyżej orzełek (bez swastyki ofkors)? Niemcy mają jakieś skrzywienie. Tak samo z przemocą, że wspomnę o banowaniu gier w Niemczech, albo kwiatkach typu zielona krew albo wycięcie możliwości kopania leżących w GTA ^_^ Dziwie się trochę Niemcom że nie walczą o swoje prawa.

Odnośnik do komentarza
dziwisz się ? w niemczech wszystko co ma związek z nazizmem jest cenzurowane . poprostu dmuchanie na zimne i niech tak zostanie .

Trochę przebywałem w niemczech i uwierz mi temat nazizmu i hitlera jest nadal popularny wśród młodzieży ( skini ) i wsród najstarszego pokolenia ... wprawdzie są to grupy "zamkniete" ale widać ich i specjalnie się z tym nie kryja .

No, to co u nich niektórzy wyrabiają to się orientuję.

Ale w grach to przeginają. Zwykłych nazistów zabijać w ciągu kampanii można, grać nimi w multi też, ale jak już się pojawi nazwa Nazi (w dodatku zombie) albo coś podobnego to już tabu.

Podobna paranoja jest na Gamefaqs. Jak próbowałem zadać pytanie: How do I unlock Nazi Zombies?; to mi wyskoczyło, że używam zakazanych słów.

Odnośnik do komentarza

Moze to glupio zabrzmi, ale... zacielem sie.

 

Chodzi o misje w berlinie, a dokladnie o ten moment:

http://www.youtube.com/watch?v=ToguKxh_JJ0...feature=related

3:20

 

Wie ktoś o co tu chodzi? Na filmiku koleś normalnie w nich strzela i zaraz jest tam jakiś wybuch, tyle ze u mnie zadnego wybuchu nie ma, a ci (pipi)ani hitlerowcy ciagle sie respawnuja. WTF?

Edytowane przez Dark AlexX
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...