Skocz do zawartości

Call of Duty: World at War


Jędrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 653
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zauwazylem, ze od dzisiaj w trybie FFA w rozdaniach zaczely pojawiac sie po raz pierwszy mapy znane z innych trybow tj Roundhouse i Upheavel, takze w ostatnim czasie doszly az trzy mapy do tego trybu!Czas najwyzszy, bo ja juz tymi piecioma zaczynalem sie nudzic ;)

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza

No wlasnie, szkoda troche tak jak na poczatku strasznie mi sie spodobal ten tryb tak teraz juz mnie zaczyna nuzyc. Powinno byc wiecej broni do kupienia, a tak trzeba na te lepsze polowac w tej randomowej skrzyni, co czesto sie nie udaje bo strasznie dlugo trwa.. Mi sie udalo dojsc tylko do 12 fali, a ile iich jest w ogole? Ma ktos moze jakies porady i patenty na ten tryb?

Odnośnik do komentarza

Nie samemu to nie :P ale juz w 3 osoby do 12 doszedlem. No dalej to juz trudno zombiaki zapieprzaja jak na dopingu :P

Do 30 fali dojsc to ja nie wiem jak to oni zrobili...

Raz widzialem koles strzelal takim jakby railem zielonym jak w quake, i to dobre bylo bo ladnie siekal, ale jeszcze nie udalo mi sie dostac tej pukawki. Jeszcze sa jakies inne koszace bronie?

Moim zdaniem powinien wyjsc jakis patch do tego trybu zeby byl ciekawszy, wiecej broni na scianach i wiecej bonusow, np. brak koniecznosci przeladowywania, chwilowe zatrzymanie czasu(zombiakow) itp. zeby mozna bylo w to dluizej pograc bo tak poczatek jest bardzo latwy wrecz nudny, a potem nagle robi sie hardkor i zaczyna czesto brakowac amunicji albo nie ma czasu na przeladowanie.

Odnośnik do komentarza

Typy co dochodza do fali 25++ czesto jada na bugu ;/

 

Jeden staje przy tej pulce/szafce whatever a drugi kladzie sie i gdy tamten skacze ten wciska sie pod niego przez co stoja we 2 w 1 kratce i zombiaki im nie zrobic nie moga ;/ no moze teraz to poprawili ale niewiem.

 

 

 

W multi jest tyle bugow ;/ typu strzelanie spod ziemi albo chodzenie po niewidzialnym dachu ;/ no moze cos czlowieka trafic jak na kucaku cofajac sie do kąta spada sie w inny wymiar :<

Odnośnik do komentarza

Ja już się ślinię :F pewnie tani ten DLC nie będzie ale myślę że do 800MP się zmieści (mam nadzieję).

 

btw. Mój rekord to 28 runda bez buga (z hamburgerami :F wszyscy mieli Ray Guny i jakieś szybkie maszynówki typu MG), a z kolega kiedyś bawiliśmy się na split-screenie i doszliśmy do 46 - dalej już nam się nie chciało bo to trochę nuda jest :P

Odnośnik do komentarza

Takie pytanio

- czy na COOP SPLIT mozna grac z kartami? Gre juz koncze (2 ostatnie etapy), z 10 kart odblokowanych bez zagladania do poradnika o dziwo :P ale cos nie moge doszukac sie takiej opcji :/ kupilem sobie ja na Xa by pograc na splita z kartami jak w H3 z czaszkami ale widze ze lipa :/. Po przejsciu gry odblokowuje sie taka mozliwosc? Bo na Mulit dziala bez problemu...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...