Skocz do zawartości

Call of Duty: World at War


Jędrek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pawlo_PL

Przejdź jeszcze raz do tego miejsca.IMO jedna z łatwiejszych misji.Kiedyś przeszedłem grę na PS3,cieszyłem się 2-3 dni z trybu zombie,po czym skasował mi się save(veteran).Troche mnie to ekhem... wkurzyło,jednak postanowiłem przejść grę jeszcze raz.Doszedłem do połowy gry i co? The same... Z tego co udało mi się później dowiedzieć,wersja na PS3 już tak ma,bo kilu osobom z listy też się to przytrafiło.Wolę więc przejść jeszcze raz jedną misję,niż 2(3) razy całą grę (na veteranie :closedeyes: )

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 653
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Pawlo_PL

Dzisiaj dotarła do mnie gra i co tu mówić, nie ma to ja Call of Duty. :wub: Jako że grałem w wersję na PS3 i X360,mogę wyodrębnić pewne różnice (nie dla wojenki, dla osób, które posiadają obie konsole, a nie mają jeszcze tej gry[są takie?]).

 

- w oczy rzuca się zauważalnie większa rozdzielczość wersji na X360(bądź też większy AA,w każdym razie gra wygląda "gładziej" na 360-tce); wpływa to na zabawę w multi,gdzie na PS3 dalszy plan zdaje się być trochę "rozmazany" (co dla mnie ma duże znaczenie)

- lepsze tekstury na X-ie,zarówno podłoza jak i broni(nie wszystkie,ale jednak np.Arisaka)

- lepsze efekty cząsteczkowe(kiedy strzelimy czołgiem w glebę lub jakiś mur;co prawda również się on nie rozwala,ale odlatujących kawałków,dymu jest więcej)

- argument przytaczany aż do bólu - bezpłatny PSN,choć raczej powinien być przytaczany przy porównywaniu konsol;(kiedy grałem na PS3,na porządku dziennym było samoczynne wylogowywanie z PSN i "wywalanie" z gry)

- w moim odczuciu gra działa płynniej (odczucie moje i kilku innych osób)

- ostre,wyraźne cienie(ale to chba norma,ze względu na większą ilość Shader'ów)

- blokada regionalna <_< (Microsoft why?)

- ogólnie,przyjemniejsza gra. (+ "spust" w padzie ^_^ )

 

Jeśli coś jeszcze zauważe,to dopisze.

 

PS.Wiem,Ameryki nie odkryłem,jednak łatwiej zaufać drugiemu graczowi,niż chociażby serwisowi,który robi pod siebie(tak GT)

Edytowane przez Pawlo_PL
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

http://www.onlinecenter.pl/

 

Jak donosci OC zapowiedziano juz 3 mappack. Czyli kolejne 800msp (w sumie 2400 msp pojdzie przeliczajac ma allegro to za 2100 placimy 90zl). Spoko, ja sobie gram na nich za darmoche :} (1 DLC pojawilo sie tydzien pozniej na PC, zas 2 juz po miesiacu). Cos czuje ze podobna sytulacja bedzie z MW2 skoro do MW1 powstal 1 mappack po dlugim czasie, a do nieco slabszego WAW robia 3 co sie wiaze ze spora kasa dl Treyarcha lub Activision (1 DLC zarobilo 1mlion w ciagu 4 dni jak pamietam!) to IW nie odpusci tak latwo, w dodatku 2 ekskluzywne mappacki (prawdopodobnie czasowo) wiec placicie podwojnie :}

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
wiem ze jest latwa i przechodzilem juz kilka razy - nic nie pomaga

 

zaraz zainstaluje i sprawdze, bo juz zapomnialem ;]

 

//edit: nie pomoglo

 

Zacznij misje od nowa ja grajac na veteranie tak mialem 2 razy ze nie chcialo mi save'a wgrac nie pomogla nawet reinstalacja na dysku tylko ponowne rozpoczecie misji co na veteranie jest naprawde denerwojace ale na szczescie veteran pękł caly i teraz tylko zabawa na nizszych

Odnośnik do komentarza

W końcu dosiadłem się do tej gry, mimo że nie są to klimaty z Modern Warfare, to jednak Call of Duty to zawsze wzorowy poziom przedstawienia pola walki. Mimo momentami zauważalnej odtwórczości względem poprzedniczek, naprawdę porządny kawałek gry. Świetny klimat, zwłaszcza jako szeregowy Petrenko. Zdobywanie Berlinu i Reichstagu? W to mi graj ^_^

No i obowiązkowo po sightreadzie zaliczyłem Veterana, niejednokrotnie siarczyście zaklinając swojej liczne zgony ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

http://www.xbox360achievements.org/news/news-3760-World-at-War-Map-Packs-Half-Price-for-a-Limited-Time.html

 

chyba się skuszę. 1200 to świetna cena jak za taki zestaw.

COD WAW leży u mnie już kilka dobrych miesięcy. pechowiec przegrywa z kolejnymi grami, które kiedyś zacząłem i nie skończyłem.

ale w związku z tym, iż jesień nie jest aż tak gorącym okresem, jakby się mogło wydawać, to chyba dam jej szansę. jakoś hity pokroju AC2, czy MW2 nie podnoszą u mnie przesadnie ciśnienia... jeśli w ogóle.

 

i tu moje pytanie - jest blokada regionalna na te map packi ?

wiem, że na demko jest.

Odnośnik do komentarza

Niezła promocja. Do gry na multi najlepiej kupić wszystkie, bo każda z map wypada z podobną częstotliwością; dla achievementów dwa ostatnie i można wtedy zrobić calaka, a zabawa jest niezła; jak tylko jeden to ostatni, bo tryb zombie jest tam najbardziej rozwinięty.

 

PS: na multi do 1/11 ma być podwójny XP, ostatnia szansa na prestiże przed MW2.

Edytowane przez Wampis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...