Skocz do zawartości

Banjo Kazooie: Nuts & Bolts


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

"Sonic Heroes", 2004 rok, "Rayman 3" rok 2003, "Crash Twinsanity", 2004 rok, ostatnio "Simpsonowie" na X360/PS3 (chociaż to aż tak "klasyczna" platformówka nie jest)...

Jeśli szukasz klasycznych platformówek, polecam "Mega Mana któregoś-tam" na PSXa...Nikt Ci nie każe w nowego "Banjo" grać...

Rzeczywiście topowe tytuły. Dobra, EOT.

Odnośnik do komentarza

Spodziewałem się odrodzenia wspomnień z przygody na N64 lecz po tym co widzę, póki co na szotach - jest mizernie, już nie chodzi o oprawę czy budulec klockowy z byle czego ale, chyba z takich gier kompletnie wyrosłem. Zdecydowanie XBOX 360 i jego faworyzowany gatunek gier zatracił mój zapał do zagrywania się w popierdółki, platformówki i zbieraninę połączoną z kolekcjonowaniem każdej śrubki, gwiazdki i innego ciasteczka. Chciałbym się mylić..

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czy wiecie, ale jest do pobrania demo na MarketPlace :). Ja po za poznaniu sie z gra stwierdzam...

 

WYPAS NA MAXA !!

 

Cos pieknego normalnie :). Rare odwalilo kawal dobej roboty. Frajda z gry ogromna. Sliczna kolorowa grafika (cos jak Viva Pinata) no i humor wylewajacy sie z ekranu :). Tworzenie wlasnych pojazdow jest masakryczne i daje mnostwo zabawy (i smiechu... np. kiedy zle polaczysz czesci, to w edytorze do testowania twoj pojazd sie rozleci :D. Albo jak jedna strona bedzie zaciezka...)

 

Xbox360 ma w rekach mega exclusive :). Microsoft wiedzial co robi kupujac Rare - kure znoszaca zlote jaja :D. Ja juz wiem jaka gre kupie sobie w niedalekiej przyszlosci...

 

Cudo, cudo i jeszcze raz CUDO !!

Edytowane przez Shagohad
Odnośnik do komentarza
Nasz bohater ma moce przewyższające wielokrotnie Starkiller'a z SWFU :D no i model jazdy bije GTA na głowe...

 

a tak poważnie to jest śmiesznie i casualowo - czyli tak jak miało być :).

 

Casualowo? Hłehłe! Zdobyć trofea T.T. i w ogóle wymasterować grę... casual nie da rady. Casualowo jest przez pierwsze 2 godziny zabawy, później poprzeczka wędruje w górę. M.in. Banjo i Mario to gry HC, które tylko wyglądają jak słodkie popierdółki.

Odnośnik do komentarza

Zagrałem dzisiaj chwilę w pełną wersję i natknąłem się na jeden z największych baboli spolszczeniowych ever. Autorzy tłumaczenia z zrobili z Kazooie postać płci męskiej, podczas gdy to jest "ona" ;) Ja rozumiem, że w Polsce w poprzednie gry z serii Banjo grało na tyle niewiele osób, że większość tego babola i tak nie zauważy, ale tak czy siak wypadałoby wiedzieć co nieco o temacie nad którym się pracuje. Zresztą nawet nie trzeba było grać w poprzednie części, wystarczy zobaczyć sam boxart, albo którykolwiek z trailerów, żeby zauważyć zdecydowanie kobiece cechy u Kazooie (np. rzęsy czy głos). Wygląda na to, że tłumacze dostali po prostu parę kartek z tekstem i polecenie "przetłumaczcie" ;).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Panowie i Panie, potrzebuje lekkiej podpowiedzi.Ci co nie graja niech nie czytaja, bo lekki spojlerek sie pojawi:

 

Jestem w swiecie przypominajacym bebechy konsoli.Dostalem misyjke uratowania trzech technikow i tu mam problem, bo jade po nich swoim tackowatym pojazdem, ale okazuje sie, ze jest on do tej misji chyba nie wystarczajacy, poniewaz musze w nim zamontowac siedzenia.Niestety siedzenia mam tylko dwa a technikow jest trzech.To jest jednak szczegol.Nie to jest problemem, a ci skurczybyccy "przeszkadzacze", czyli slugusi Gruntildy.Wciaz wala w moj samochod, laduja sie na pake i zrzucaja technikow co czyni misje iscie hardkorowa, o ile wogole wykonalna .Jest na te zlosliwe kulki jakis dobry sposob?Powinienem sobie zmienic pojazd na inny, uzbroic go jakos?Prosze o podpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Przepraszam, czy w ta gre nikt nie gra? ;)

Mam nastepne pytanie.Do jednych z zawodow chcialbym uzyc traktora, ale nie moge, poniewaz dostaje informacje, ze brakuje do niego czesci.O jakie czesci chodzi i jak je zdobyc?

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra
Przepraszam, czy w ta gre nikt nie gra? ;)

Mam nastepne pytanie.Do jednych z zawodow chcialbym uzyc traktora, ale nie moge, poniewaz dostaje informacje, ze brakuje do niego czesci.O jakie czesci chodzi i jak je zdobyc?

 

Ja gram.

Jeśli chodzi o projekty pojazdów których nie możesz zbudować, to części których brakuje w edytorze są podświetlone na czerwono.

 

Odpowiadając na Twoje wcześniejsze pytanie, musisz sobie sklecić jakąs porzadną taksówkę z trzema siedzeniami i bronią na dystans (najlepiej pociski jajeczne + granatnik), do tego polecam osłonić pojazd zderzakami (chyba Gadżety) i kolcami (Broń bezamunicyjna).

Możesz też poczekać trochę aż dostaniesz śmigła i zrobić helikopter transportowy, wtedy przeszkadzajki nie będą problemem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...