Skocz do zawartości

Banjo Kazooie: Nuts & Bolts


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam

 

Niby taka prosta gra a natknąłem się na dwa problemy i to już w pierwszym świecie :sad:

 

Jak wykonać zadanie gdzie jeden kolo chce aby mu przynieść gaz do "kuchenki" coś o bagnie mówi ale nie wiem o co dokładnie chodzi.

 

Drugi problem jest następujący mam znaleźć jakiś instrument kolesiowi który stoi niedaleko miejsca gdzie braliśmy zadania za pierwszy puzelek.

Mówi ,że zgubił go w zaroślach koło farmy tylko gdzie dokładnie ??

 

Qurcze trochę się odzwyczaiłem od platformówek i nie mogę sobie dać rady :roll:

 

Szkoda ,że nie ma do gry żadnej solucji :twisted:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jedna z lepszych gier na 360! W koncu jakis powiew swiezosci do gier niz tylko skacz, zabijaj, itp. Wczesniej nie mialem do czynienia z Banjo ale ta czesc mi sie bardzo spodobala.

Najwieksza zaleta tej produkcji jest to ze by przejsc dany poziom a raczej wyzwanie w 90% zalezy od naszej pomyslowosci jak pojazd jak rowniez czesco na wykonanie zadania. Sa tez zadania ktore narzuca nam LOG ale jest ich malo.

Np.

- mamy za cel obronic posag przed wrogimi samolocikami - obok niego jest AA gun - mozemy szybko podjechac do niego lub ew zrobic pojazd latajacy z dzialkami. Te 2 rzeczy slabo wypadly by zdobyc trofeum za czas (im krotszy tym lepiej dla nas ;)) bo jesli czas bedzie sredni to dostaniemy Nutke, zas slaby pare nutek jako walute. Wiec pomyslalem sobie aby zrobic helikopter z holownikiem - wiec szybko do warsztatu i robimy :}. Zaczynam zdanie, migem po figurke i chodu :) - po 1min dostalem upragione troferum od ktorego zaleczalo jesli posag dostanie mniej obrazen tym wyzsza nagroda.

- innym razem byl wyscig na 3 okrazenia - mozna sprobowac zrobic szybki pojazd lub tez samolot by szybciej pokonywac droge do czekpointa czy tez mamy wyscig ala bieg z przeszkodami - konkurencja maja sprezyny by przed nimi skakac ja zas zrobilem mocny przod by rozwalac te murki :>

Mamy mnostwo czesci - kilka silkinkow (slabe/lepsze/super), pare dzialek, skrzydla, smigla, paliwo (tak, im lepsze silniki tym szybczej zrzeraja nam paliwo),itp. Jestesmy ograniczeni do wlasnej wyobrazi co do pojazdow! Pochwale sie ze w 3 konkurencjach mam 10, 6 i 4 miejsce w rankingu TOP10 :D:P. Jesli mamy problem z czyms mozemy spojrzec na potworki ludzi ktorzy sa w TOP10 i o ile udostepnili swoje szablony to mozemy je pobrac i wykorzystac (zadko sa ;P)

Bajno pierwotnie bylo gra platformowa i ten element tez pozostal choc glownym sa te konkurencje. Zbieramy skrzynki z czesciami do pojazdow rozmieszczone w miescie, nuteki (walute by kupic szablon pojazdu u takiej pani lub czesci, dopakowac swoja postac aby szybiej biegala/mogla podnosic ciezsze przedmioty i posiadala wiecej energi). Dodatkowa atrakcja jest szukanie takich stworkow ktore maja jakies zadanka dla nas ale nie szukalem ich za bardzo - za wykonanie dostajemy krazek do wykorzystania w bingo gdzie mozemy wygrac dodatkowe czesci

 

Pozycja dla ludzi lubiacych wykonanie celu wlasnym sposobem niz narzuconym przez tworce jak np. ukoncz wyscig BDFS - Skyline'm ;). Niedlugo ma pojawic sie DLC bo sa nowe osiagniecia i dojdzie kilka/nascie nowych wyzwan. Ciekawe czy za free../

Daje grze 9-/10. Dawno tak sie nie bawilem

 

 

Pomyslowosc ludzi w TOP10 jest bardzo duza. Zobaczylem pare powtorek to zrobilem O_O

Odnośnik do komentarza
Dodatkowa atrakcja jest szukanie takich stworkow ktore maja jakies zadanka dla nas ale nie szukalem ich za bardzo - za wykonanie dostajemy krazek do wykorzystania w bingo gdzie mozemy wygrac dodatkowe czesci

Jest taka część, nie pamiętam nazwy - jest chyba w gadżetach albo akcesoriach. Jak ją zamontujesz, to wszystkie Jinjo Challenge są zaznaczone na mapie żetonem.

 

Od siebie dodam tylko do wypowiedzi signapa że im dalej tym ciekawiej, bo dochodzą coraz to wymyślniejsze części i za razem masa nowych możliwości. Dla mnie solidne 9/10, największy w zasadzie minus to spadki framerate'u.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wspaniała ta gra, zakochałem się w grubym miśku. Tu jest wszystko co lubię w grach - ogromna grywalność, swoboda, śliczna oprawa, dobre audio i wyważony poziom trudności. Większość zadań wykonamy za pierwszym razem, ale zdobycie najlepszych czasów jest już pewnym wyzwaniem. Banjo jest doskonałą alternatywą dla tych wszystkich pełnych przemocy hitów. Wracam styrany do domu, odpalam Banjo i po prostu odpoczywam. Gra jest idealna do wspólnego grania z dzieciakami. Akurat miałem przez cały dzień dzieci brata i byli grą zachwyceni. W kąt poszły Lego Jones i Panda. Świetnie się razem bawiliśmy i jutro też mnie odwiedzą.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Odgrzebuje temat, bo wraz z siostrzencem nie potrafimy poradzic sobie z jednym problemem. W Rozgrywkowie niektore ze skrzyn z czesciami sa poukrywane w pomieszczeniach, do ktorych dostep zamyka takie jakby rozowe zakratowane pole silowe.Jak sie do tych skrzyn dostac?

Drugie pytanie: niektorych skrzyn " strzega" pingwiny.Jeden z nich mowi, ze opusci to miejsce (zwolni skrzynie), jak uslyszy spiew syreny. O co chodzi?

Odnośnik do komentarza

W poszczególnych światach spotykasz od czasu do czasu Gruntildę. Każde jej pokonanie dodaje bonusową część do twojego wózka w Rozgrywkowie. Żeby pokonać różowe pole trzeba mieć zamontowany laser, natomiast duszki przepędzisz klaksonem, również dostaniesz go za pokonanie wiedźmy. Czasem różowe pole da się obejść jakimś tajemnym przejściem i chyba jedno wyłączyłem kluczem.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

Ekshumuje watek liczac na to, ze ktos pomoze, bo chrzesniak przyjechal na wakacje i znowu chce w Banjo grac ;) Wczoraj nawet udalo mu sie ostatecznie pokonac Gruncie, za co dostal tluste 50 punktow ;) Wlasciwie to przy grze trzyma nas tylko jedna sprawa: nie mamy klaksonu do wozka w Rozgrywkowie. Wiem, ze zdobywa sie go po walce z Gruntilda, tylko wlasnie...przeszukalismy wszystkie swiaty w jej poszukiwaniu ze szczegolnym uwzglednieniem ostatnich swiatow i nie mozemy jej znalezc :( Gdzie ta jedza sie ukrywa?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...