Opublikowano 7 stycznia 200916 l Na serwisach growych krąży filmik o ficzerach online. Fajnie zapowiada się hall of meat No i... będzie DLC
Opublikowano 8 stycznia 200916 l jest limit czasowy 5 min ale jak wykonyjemy zadania to sie czas dodaje max uzbierałem 8 minut. zabardzo w to nieumiem grac w skate1 full wersje nie grałem, napewno jest lepsze niz demo części pierwszej ucze sie puki co:) i zastanawiam sie poważnie nad zakupem wersji full.
Opublikowano 8 stycznia 200916 l Czysta za(pipi)istość. Poprawili wlasciwie wszystko. Edytor postaci okej, troche mniej rozbudowany niz w tonych ale daje rade, jakas tam dowolnosc mamy, no i mozna jeździć babką. Poprawili grafę, chociaz nie podoba mi się filtr jaki jest teraz na ekranie. Możliwość schodzenia z deski okej, identyko jak w TH tylko troche wolniej, bardziej realistycznie. Cholernie podoba mi sie patent ze jak czasem z(pipi)iemy trik to nie upadamy tylko spadamy na nogi i mozemy chodzic. W (pipi) dużo tricków doszło, kombinacje grabów z filpami(fingerflipy i takie tam), no footy, etc. Nie wiem jeszcze jak sie no comply robi. Za mało czasu w tym demku.
Opublikowano 8 stycznia 200916 l jak nacisniesz start to masz spis trikow dodali ich chyba ze 50! jestem tak roz(pipi)any tym demem ze trudno mi cokolwiek napisac! wnerwiaja mnie tylko dropy animacji.
Opublikowano 8 stycznia 200916 l A propos animacji- jest megapłynna. Kojarzy mi się z Burnoutem, bo tam miałem wielkie ":O". Ta animacja jest aż nienaturalnie płynna.
Opublikowano 8 stycznia 200916 l nie jest, ciagle sa jakies dropy <_< kurcze, liczylem ze jednak bedzie darkslide no to ponarzekalem, a teraz moge napisac, ze popieram Mikes'a we wszystkim
Opublikowano 8 stycznia 200916 l Czysta za(pipi)istość. Poprawili wlasciwie wszystko. Edytor postaci okej, troche mniej rozbudowany niz w tonych ale daje rade, jakas tam dowolnosc mamy, no i mozna jeździć babką. Poprawili grafę, chociaz nie podoba mi się filtr jaki jest teraz na ekranie. Możliwość schodzenia z deski okej, identyko jak w TH tylko troche wolniej, bardziej realistycznie. Cholernie podoba mi sie patent ze jak czasem z(pipi)iemy trik to nie upadamy tylko spadamy na nogi i mozemy chodzic. W (pipi) dużo tricków doszło, kombinacje grabów z filpami(fingerflipy i takie tam), no footy, etc. Nie wiem jeszcze jak sie no comply robi. Za mało czasu w tym demku. co poprawili grafa jest bardzo podobna jedynie nawalili pare szsczegolow filtr duzo gorszy przez co calosc wyglada w sumie gorzej obiekty w dali papka....animacja nienaturalnie plynna moim zdaniem jest mniej klatek niz w 1 motion capture troche inny i inna detekcja kolizji wszystko..jakies strzalki nad wyskochniami puszczanie z deski w powietrzu i potem przyciaganie jej przed ladowaniem jakies parodie....jedynie co lepsze to ze jest trudniej wyczesac kombosy ale ogolnie zawiodlem sie... i oby w pelnej byly ciekawsze lokacje
Opublikowano 9 stycznia 200916 l ssam demo! wrócił X.. i... pograłem troche, kurcze - coś jakoś tak inaczej, czy lepiej.. niekoniecznie, zejście z dechy (chociaż chodzenie troche toporne) i nowe triki ok. czuć ciężar postaci, fizyka daje rade.. ale, ale.. kurcze coś tak troche dziwnie się w to gra, niemniej jednak fulla kupuję i postaram się to zrobić w dniu premiery. Edytowane 9 stycznia 200916 l przez hooki
Opublikowano 10 stycznia 200916 l Tricki wykonuje się troche trudniej, toporniej dokręca się obroty prawym analogiem. Fajnie, że doszło parę nowych brandów (Vans, Darkstar z tych bardziej znanych). Grafika faktycznie jakby trochę gorsza niż w jedynce. Mam nadzieję, że full da radę jak jedynka i będę się w niego zagrywał non stop.
Opublikowano 10 stycznia 200916 l Wiecie może czy w wersji full będzie można wyłączyc filtr grafiki? jakos mi nie podchodzi zabardzo..co do spadków animacji mozna wyłapac je ,nie jest mega płynnie
Opublikowano 10 stycznia 200916 l pograłem dzisiaj troche więcej w to demo.. i powoli się przyzwyczaiłem do tej graficzki i lekkiej inności, a fizyka i generalnie cały feeling z jazdy kopią zad aż miło.
Opublikowano 10 stycznia 200916 l Skonczylem grac w demko i od czego zaczac: Rzecz na ktora najbardziej czekalem...schodzenie z deski - tu cos mi nie pasuje, sterowanie gosciem jest meggga toporne Grafika- mi pasuje,tutaj nie czepiam sie niczego Dzwiek- Jak uslyszalem death or glory w demie to nie boje sie o soundtrack(ktory i tak juz jest podany ;P) Sam feeling smiagania na desce podobny do czesci pierwszej..tutaj imho wszystko gra uczucia swiezosci ktore towarzyszylo czesci pierwszej juz tu nie uswiadcze..ale i tak chce ta gre dalej
Opublikowano 10 stycznia 200916 l jakos wolał bym bez filtra, jakies takie mam odczucie ,może sie czepiam . Ale i tak raczej sie zdecyduje na zakup tej gry ale niewiem czy odrazu czy jak stanieje.Był wysyp gier a teraz troche tak biednie.. Edytowane 10 stycznia 200916 l przez kwachus
Opublikowano 10 stycznia 200916 l filtr kolory i boki podciete tak jak by to było z komery.. powinna byc to opcja chcesz by tak wyglądało to sobie robisz on i juz.
Opublikowano 10 stycznia 200916 l A wg mnie jest to fajny efekt dający poczucie bycia zaraz za naszym skejterem.
Opublikowano 10 stycznia 200916 l dokładnie, dodaje to smaku. no i skejter się brudzi/obciera przy glebach, całkiem to ok się prezentuje.
Opublikowano 11 stycznia 200916 l Moim zdaniem teraz jest duzo bardziej realistycznie. Nie wiem, ale mnie takie smaczki, ze po grindzie nie trzeba robic ollie zeby zejsc z obrotem ( to sie nazywa naprawde np "nazwa grinda" revert), za(pipi)isty pomysl z no complajem, cale to wyginanie po krzywych ladowaniach, 36 dokrecane po ziemi (nie kazdy jest chrisem cole ) plynnosc, zalapywanie grindow, czuc ze ciagnie do ziemi bardzo ruszaja. Te dwa ostanie sa mocno powiazane (smith i feeble grind), duzo lepiej na krzywiznach. Miod i orzeszki. Jedyne co sie przywale to do topornosci chodzenia. Ogolnie this is true skateboarding i mówi to wam to skejt aktualnie jezdzacy Co do brandow to mi mignelo gdzies cliche ea to moc kasy Edytowane 11 stycznia 200916 l przez massmedia
Opublikowano 11 stycznia 200916 l No, fish eye mi się podoba. Przywykłem do tego przy oglądaniu tylu SV Boneless to jest to czego mi brakowało w pierwszym skejcie, tak samo jak handplanty. Teraz będe mógł w pełni poszaleć w poolach. Co do widocznych obtarć na naszym skejciku, nawet buty się ździerają
Opublikowano 11 stycznia 200916 l Jest świetnie, to będzie pierwszy killer tego roku. Trzeba będzie poszukać pre-ordera (w ultimie dla stałych klientów kosztuje on 179 zł). Premiera 23 stycznia, tydzień przed początkiem sesji <_<
Opublikowano 13 stycznia 200916 l ja już walnąłem preordera w ultimie (179zł to niezła cena - w porównaniu do preordera GTA4 za 229zł), w szkole ten weekend mam najbardziej przesrany to potem bedzie już można ostro pogrywać myślę. bo z każdym pyknięciem w demko coraz bardziej się wkręcam, samo ruszanie przedmiotów daje maaasę możliwości - a hall of meat to może być fajny odstresowywacz, hehe.
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.