Skocz do zawartości

Tatsunoko vs. Capcom: Cross Generation of Heroes


raVen20

Rekomendowane odpowiedzi

Gość GaScAn

Stick od PS2 działa z Wii na niektórych popularnych przejściówkach PS2 to Gamecube. Takie przejściówki kosztują grosze.

Ja mam coś takiego niestety nie sprawdzałem jeszcze z Wii ale wg, doniesień z forum neo gaf działa bez problemu z Wii.

xbox_36.jpg

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 106
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 2 miesiące później...

Masakra :lol: :lol: :lol: Ta gra jest brzydka jak cholera a w dodatku gubi klatki animacji :lol: Ale nie to jest na szczęście najważniejsze. Przyznaję, że fajnie się grało, nawet na padzie od GC :lol: A ten ciemny kolo podobny do Guyvera rządzi jak dla mnie (chociaż nikt i nic nie przebije Dżina).

 

 

Stasiu bił mnie jak psa, widocznie Wii pad>>>>>GC pada ;)

 

Ale najbardziej prawdopodobne, że ja się zestarzałem :lol:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...

Ja tam to katuje na emulatorze wii i Yataman jest przegięty!!!!!!!!!!!!!!!

Ile bym dał,żeby ta gra wyszła na pc....

Mam narazie 30-40 klatek z przycięciami,ale da się coś oczajać....

Trzeba mieć icore 7 wykręcony na 4.1 ,żeby grać full speed.

A z małymi przycinkami przynajmniej core duo na 3.6,emulatory narazie obsługują 2 rdzenie,ale jeszcze rok i zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
Gość GaScAn

Mnie obchodzi trochę. Ważniejsze pod linkiem jest dla mnie, że napisali "Capcom is also implementing online play. " Niby plotki chodziły już od dawna ale oficjalnie na stronie czy blogu Capcomu się nie spotkałem tylko jakieś wypowiedzi sprzątaczy itp.

Tyle fajnych postaci ma Capcom a tu dają Franka Westa, i tak lepszy niż kolejny klon megamana(wg plotek będzie klon o nazwie Mega Man Zero (or Zero Gouki)lol)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

ale w TvC już jest taki człowiek orzeł po co drugi, co prawda tatsunoko może nie mieć już ciekawych postaci w swoim uniwersum, to z Capcomu mogliby się bardziej postarać niż dawać kolejny klon mega mana (chociaż ten jakiś taki fajniejszy)

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Ornit ;]

 

Wii juz mam ! tvsc narazie jest wersja jap ale jeszcze pare dni ;]

 

Kupilem specjalnie dwa classic pady ale to jeszcze nie to :D

 

Zapewne jesli gra mi sie spodoba tak samo jak mvc to kupie arcadesticki hori bo juz mam je na celowniku

 

Wiec zapraszam za pare dni ;]

 

Zreszta bede dzwonil do blackieex'a w sprawie ustawki

Odnośnik do komentarza

Wii mam i ja, mam TvC i mam 2 przejsciowki GC-PS2 i 2 sticki. Proponuje ci zrobic sobie sticka z PCB z PS2 bo na prawie wszystke systemy sa dobre przejsciowki, posiadanie osobnego sticka do kazdej konsoli jest nieco klopotliwe, poza tym dobrze by bylo, zeby kazdy byl zmodowany dobrymi czesciami a to tez wymaga kupe siana.

Odnośnik do komentarza

Wii mam i ja, mam TvC i mam 2 przejsciowki GC-PS2 i 2 sticki. Proponuje ci zrobic sobie sticka z PCB z PS2 bo na prawie wszystke systemy sa dobre przejsciowki, posiadanie osobnego sticka do kazdej konsoli jest nieco klopotliwe, poza tym dobrze by bylo, zeby kazdy byl zmodowany dobrymi czesciami a to tez wymaga kupe siana.

Nie (pipi) tylko napisz kiedy gramy. Mogę nawet w TvC i SF4 bo chcę sobie trochę przerwy zrobić.

Odnośnik do komentarza

Postaram sie cos zorganizowac w tym tygodniu. Dziewczyna sie do mnie przeprowadza i wozimy rzeczy. Musismy to ogarnac zeby dalo sie gdzies usiasc.

To bardzo niedobrze bo jak masz pannę w domu to będę musiał się przed przyjściem umyć :confused:

 

 

 

 

 

 

 

 

No, chyba, że nie razi jej smród spod pach :potter:

Odnośnik do komentarza

omfg jaka dojrzala decyzja nemus. Czy jestes tego pewien? Czy na pewno?... Ja bym chetnie zagral, acz z czasem teraz bardzo kiepsko.

zeby nie bylo tak offtopowo - tatsunoko jest cool

Ja myslę, że dobrze by było gdyby najpierw kilka tygodni spędzili ze sobą w lesie, na pustyni błędowskiej lub w Wieliczce. W ekstremalnych warunkach najlepiej można się przekonać czy jest się dla siebie stworzonym i czy związek nie okaże się pomyłką. Kiedy jesteśmy młodzi i piękni często nie zastanawiamy się nad konsekwencjami podejmowanych przez nas decyzji, niemniej życzę Ci Nemuś z całego serca pomyślności na nowej drodze życia. Niech ten poważny i jakże dorosły krok stanowi inaugurację wspólnego życia z ukochaną osobą i stworzenie podwoi rodzinnego gniazda zwanego dumnie domem. Amen

Odnośnik do komentarza

Też wczoraj kupiłem normalnie w MM ; ) Nawet dobra cena była 110zł. No sama gra jak się spodziewałem (no bo w sieci masa materiałów) masakra ; ) Dla fanów gatunku ale przede wszystkim KLIMATU to będzie raj. Plansza na stacji kosmicznej mnie rozbiła (muza i ten klimat jak z tyłu ostrzeliwują ; ) ). System póki co opór jak to w VS. Ja na razie ogarniam classic pada.

 

Jedynie jako zbok HD ubolewam nad ząbkami i SD. Ale dla takich gier warto mieć Wii : )

Edytowane przez -gmeru-
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.