Skocz do zawartości

Breaking Bad


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

pytanie tylko, czemu jak już przyjechali to zaczęli geniusze strzelać do auta, w którym był Walt. Nie wyglądało to... zbyt przekonująco.

No ale Hank stał za autem to gdzie mieli strzelać? Raczej pytanie jak wytrenowani naziole nie trafili w nikogo? Ok, Hank to praktycznie od początku stał za autem, więc można to wytłumaczyć. No, ale Gomez był całkiem dobrze odsłonięty.

 

Może naziole wcale nie chcieli zabic tych z DEA ?

Odnośnik do komentarza
Więc... czemu strzelają w auto, w którym jest Walt?

 

myśle że z 2 powodów

 

1 za samochodem chował sie hank

2 goście komppletnie nie potrafili celować i trafiali we wszystko poza hankiem i gomezem, cud że żaden sie nie postrzelił  przy tym

 

naprawde kolesie trzymali ich na celowniku - pierwsze pociski powinny trafić bezbłędnie a nie kuerde setki strzałów w kosmos...

 

w dodatku dochodzi do tego to że hank i gomez mieli wpisane kody na nieskończone ammo bez przeładowania

Odnośnik do komentarza

Ja czułem, że przyjadą, bo to była jedyna metoda, żeby serial się nie skończył. To normalne, że przyjechali, pytanie tylko, czemu jak już przyjechali to zaczęli geniusze strzelać do auta, w którym był Walt. Nie wyglądało to... zbyt przekonująco.

 

A może  w (pipi)e mają Walta, widząc doskonale , że w drugim samochodzie jest Pinkman, który też potrafi gotować. Jego łatwiej będzie zmusić do współpracy, niż Heisenberga, który oferował tylko jedno gotowanie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

no jest to jakies rozwiązanie - np biorą jessiego i on zgadza sie gotować jeśli zabiją waltera, więc walter ucieka i po pół roku wraca z m60 żeby zakończyć sprawe (a przy okazji hank i gomez jednak giną w strzelaninie i śledztwo policji sie urywa)

jest to mozliwe, chociaż osobiscie nie chciał bym takiego końca

Odnośnik do komentarza

Yano, podziwiam twój talenty artystyczny, forumowy Rubens. xD

 

 

No właśnie, cały czas myśleliśmy, że Walt będzie się przed kimś bronił, ale to przecież on "puka do drzwi". Co jeśli motywacją będzie zemsta? Co jeśli będzie chciał dorwać Jacka za to, co zrobił? Ale znowu tutaj nie widzę roli Pinkamana. Teraz to ja nie mam pojęcia jak on skończy. Pomysł z gotowaniem dobry, bo przecież nie wiedzą, że Jesee to jeden wielki emo i za Chiny Ludowe się nie zgodzi na jakiekolwiek gotowanie. Komiczna strzelanina komiczną, ale jeśli nikt nie zginie, to nie widzę sensu w tej całej szopce. Dlaczego naziole by taki teatr odstawili i w jakim celu? Bali się zabić dwóch glinarzy? Kaman.

Odnośnik do komentarza

 

Oczywiście żadna z ważnych postaci nie zginie, bo tego się po prostu nie robi

 

widze że nie oglądałeś gry o tron :P

 

 

 

Ktoś ważny w "Grze o Tron" ginie poza ekranem, że dowiadujemy się o wszystkim po fakcie? Może to zrobili, nie wiem, oglądałem pierwszy sezon i tam raczej wszystko było zgodnie z filmowymi przykazaniami.

 

Sęk w tym, że to naprawdę nic nie daje. Nawet gdyby w następnym odcinku okazałoby się, że naziole faktycznie mieli plan strzelać w auto z Waltem, bo było im wszystko jedno i wpadli specjalnie tylko sobie do kogoś postrzelać, to stoi to w zbyt dużej sprzeczności do tego, co wiedzieliśmy do tej pory, więc tak czy siak widz czułby się oszukany. Myślę, że wszystko jest tak jak w scenariuszu, po prostu źle to wszystko zainscenizowano i nakręcono. Z drugiej strony, specjalnie pokazano, że Walt się kuli, w aucie są dziury i wybita szyba, za którą ledwo co był Walt, więc Gilligan musiał z kamienną twarzą powiedzieć ekipie, że kręcą właśnie taką scenę, która jest kompletnie bez sensu.

Odnośnik do komentarza

Przecież tak nie napisałem. Napisałem, że był na planie i musiał powiedzieć: dobra, kręcimy absurdalną scenę, że Walt siedzi w aucie, a przybyli tylko w celu pozyskania usług Walta naziole strzelają w to auto. "Teraz bądź bardziej zdziwiony", mógł powiedzieć do Walta po obejrzeniu pierwszego poglądu, "w końcu to zupełnie bez sensu".

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Co do w(pipi)iajacych seriali w serialu, to aktualnie jest to wg. mnie Marie - no ja rozumiem ze Walt z wiadomych wzgledow oklamywal ja i Hanka, ale ten jej butthurt jest zabawny, w koncu Mr White nic jej zlego nie uczynil, a wyglada zamkniecia Walta, jakby wyruchal ja on w rzyć tak mocno ze az posoka ciekla jej na podloge, lolz.

Edytowane przez Yabollek007
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

no jak, a paraliż hanka?

A czy to przypadkiem nie bylo tak ze za paraliz odpowiadal kartel, a nie Walt?

 

No chyba, ze oni teraz podejrzewaja Walta o to - tak czy inaczej, jest w(pipi)iajaca dziwka, jak patrze na jej morde to odzywa sie we mnie nadzieja ze te M60 to moze jest dla niej zarezerwowane.

 

edyta

A musieliby byc skonczonymi idiotami zeby myslec ze to Walt - przeciez jakby on za tym stal to by dokonczyl robote, a potem juz zamachow na niego nie bylo, wiec lol. Pozostaje przy swoim.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...