Skocz do zawartości

Breaking Bad


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Tylko dla osób, które obejrzały wszystkie sezony BB.

 

 

 

 

 

 

Jakiś czas temu trafiłem na te fanowskie montaże, świetne przypomnienie za(pipi)istości jednego z lepszych seriali w historii tv.

PS. Te filmiki pokazują, że najlepiej zagrane sceny miał Aaron Paul.

Edytowane przez YETI
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Najlepsze jest jednak to, że początkowo scenariusz zakładał, że Jessie umrze w pierwszym sezonie, ale jak twórcy zobaczyli chemię między dwoma aktorami to zmienili scenariusz. Ogólnie muszę obczaić ten serial na hulu z paulem czy daje radę... no i ciekawe, że Bryan teraz w oscarowych filmach gra a Aaron dalej serialowiec...

Odnośnik do komentarza

Najlepsze jest jednak to, że początkowo scenariusz zakładał, że Jessie umrze w pierwszym sezonie, ale jak twórcy zobaczyli chemię między dwoma aktorami to zmienili scenariusz.

Jeszcze z takich ciekawostek, których w necie jest pełno, całe BB składa się z 62 odcinków, 62 pierwiastkiem w układzie okresowym jest samar, który jest wykorzystywany do leczenia raka płuc.

 

Chcecie zjeść kurczaka przy stoliku przy którym siedział Walt z Fringiem? ;)

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Wstyd ale dopiero sie zainteresowalem tym serialem. Juz polowa 3 sezonu za mna. Geniusz. The Shield spadlo oczko nizej.

Napiszę tylko tyle, zakończenie każdego sezonu, jest lepsze od poprzedniego, co wydaje się niemożliwe.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie nie? Serio zadowolił cię przeskok z

epickich, trzymających w napięciu akcji z Gusem do trochę nielogicznego pojawienia się tej bandy rednecków i pomysłu robienia z nimi imperium? Może gdyby najpierw był wątek z redneckami a potem z Gusem odbiór byłby lepszy, ale tak nie było i mnie piąty sezon dość mocno rozczarował

 

 

A najlepsze zakończenie miał sezon drugi.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

 

W piątym sezoniem również nie brakowało epickich momentów, śmierć Mike, Hanka, chłopaka na motorze, sam skok na pociąg również świetny, czy scena w której Jessie dowiaduje się, kto stoi za próbą otrucia dzieciaka. Interesy z naziolami były koniecznością (min, dzięki nim Walt pozbył się ludzi Gusa siedzących w więzieniu). Ten sezon to również całkowite odwrócenie się Walta od Jessiegie, czy też jego rodziny (scena z jego synem, Skyler i nożem). Epicki sezon, jak poprzednie. Całe szczęście, że postanowili nie ciągnąć tego dalej, tylko skończyć gdy nadal byli na szczycie.

 

Odnośnik do komentarza

Zacząłem 2 epki House of Cards - jest miodzik ale na razie nie te klimaty, zostawię na kiedyś. 

 

Stranger już zaliczony dawno, jak tylko się pojawił Grzybku. The Wire kiedyś zacząłem właśnie po The Shield - mam go na dysku, ale też tempo nie powaliło po akcjach Mackeya. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...