Skocz do zawartości

Breaking Bad


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

była o tym mowa ale trailera chyba nie było

hiszpańska wersja BB, długi trailer (uwaga oglądać na własną odpowiedzialność i nie przy jedzeniu)

 

 

 

szybko sie uwineli za całością, na dokładke finałowa scena ostatniego odcinka

 

kurna, czy was to też tak obrzydza?

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

to był najlepszy poważny (nie licząc typowych komedii) serial jaki oglądałem

 

kilka tygodni temu zrobiłem sobie maraton w którym pooglądałem wszystki odcinki od pierwszego do ostatniego sezonu, i bawiłem się przy nich prawie tak samo dobrze jak za pierwszym razem, a w kilku momentach nawet lepiej

 

ogólnie breaking bad to był naprawde za(pipi)isty serial, i mimo że żal mi że się już skończył to zarazem cieszę się że sie skończył zanim się zepsuł (co niestety przytrafiło się wielu serialom - trwały tak długo że kolejne sezony znacząco obniżały poprzeczkę i zbliżały się do dna..)

ale BB mimo że miał kilka słabszych momentów i słabszych odcinków to jednak bardzo mocno się wybronił i był za(pipi)istym serialem ze świetnym zakończeniem

 

I_AM_THE_ONE_WHO_KNOCKS_640c90_4550803.p

 

 

serio propsy i pokłony moge składać w kierunku tego serialu, był świetny i w swej świetności się zakończył, nie przechodząc do etapu "co to za rozwleczone (pipi)" , a niestety ten etap dopadł wiele innych seriali

 

long live the king, long live the haisenberg!

 

 

a tą finałową piosenke mam w samochodzie i puszczam ją sobie jak mam narastającą kurwice i chce posłuchać czegoś co jest zakończeniem... pięknym zakończeniem..

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Majkel idzie po Somie, smród brud i ubóstwo, jakiś rumun leży w kacie celi ze strzykawką w łapie, Majkel kamienna twarz, przechodzi przez wrota, widz zostaje oślepiony białym światłem, w tle okrzyki niczym w nowym Batmanie

 

 

a potem widzimy sanatorium w Ustce i seby grają w gałę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...