Skocz do zawartości

Beyond Good & Evil 2


jasiumaster

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Może to jest rander... dobra, na pewno jest (może nie koniecznie jeśli idzie o grafę, ale o koncept gameplayu). Ale właśnie taki kierunek to co mi się marzy jeśli chodzi o nową generacje gier - ten typ pracy kamery, ta akcja. To jest do odtworzenia w warunkach gry, włącznie z oddaniem żywego miast i biegania wszędzie (kibel rox). Wymaga tylko nowego spojrzenia, zerwania ze starymi standardami, które wydawały się prawdami absolutnymi - mówię o sterowaniu.

Pierwsze jaskółki to Heavy Rain i po tym trailerze mam też wrażenie że właśnie tak gra. Bo ona z pewnością nie ma typowego sterowania.

 

Mam nadzieje zobaczyć niebawem więcej.

Odnośnik do komentarza
Może to jest rander... dobra, na pewno jest (może nie koniecznie jeśli idzie o grafę, ale o koncept gameplayu). Ale właśnie taki kierunek to co mi się marzy jeśli chodzi o nową generacje gier - ten typ pracy kamery, ta akcja. To jest do odtworzenia w warunkach gry, włącznie z oddaniem żywego miast i biegania wszędzie (kibel rox). Wymaga tylko nowego spojrzenia, zerwania ze starymi standardami, które wydawały się prawdami absolutnymi - mówię o sterowaniu.

Pierwsze jaskółki to Heavy Rain i po tym trailerze mam też wrażenie że właśnie tak gra. Bo ona z pewnością nie ma typowego sterowania.

 

Mam nadzieje zobaczyć niebawem więcej.

 

Widze ze mamy podobne oczekiwania co do gier w przyszlosci :) Mimo wszystko mam wrazenie ze przez ostatnie lata nasza branza stoi w miejscu jesli chodzi o innowacje, ruch uliczny w grach, sposob poruszania sie i eksploracji itd. Popatrz ile lat temu wyszlo takie Shenmue z ogromnym swiatem, gameplayem "wrzuconym" w tłum uliczny. Od czasu tej gry praktycznie nie widze zadnego postepu. Ten rok moze przyniesc wkoncu nowy wymar grania..Wlasnie tego co widzialem w trailerze BG&E 2 bym oczekiwal od next genowych gier. Duzej filmowosci nie tylko w przerywnikach, ale takze w samym gameplayu...

 

Gram sobie wlasnie w KZ 2 i ta gra dotyka "niemozliwego". Tzn gram i rownoczesnie czuje sie jak w filmie :) (mam nadzieje ze rozumiecie o co mi chodzi).

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 2 lata później...

Jest nowy "filmik"

"Na targach Montpellier In Game Michel Ancel (twórca Raymana oraz głównego bohatera wpisu), razem z kolegą po fachu, Jordenem Mechnerem (odpowiedzialny za pierwsze przygody Księcia Persji, a ostatnio From Dust) przeprowadzili prezentację na temat tworzenia gier. Co najważniejsze: w jej trakcie Michel pokazał obrazki koncepcyjne oraz nagranie z Beyond Good & Evil 2."

http://niezgrani.pl/...nd-good-evil-2/

Edytowane przez the_m
Odnośnik do komentarza

Niewiele ale dobrze wiedzieć że coś się dzieje w tym temacie :) A gra to jakiś strasznie ambitny projekt nic dziwnego, że Ubi boi się wyłożyć, zapewne, górę kapuchy na niszową markę i zbiera kasę wydając BGE HD i uzależniając kontynuacje od sprzedaży nowego Raymana (harkorowe dziadostwo :P). Oby się Ancelowi udało dopiąć swego.

Odnośnik do komentarza

A ten filmik to nie wyszło, że fake ?

 

Ja czekam na ten sequel jak na nic innego, nawet bardziej niż na GTA V czy nowego Superfroga : )

 

Jedynka to dla mnie top 3 gier w życiu.

 

Rada dla wszystkich co też czekają na BG&E 2, kupujcie Raymana Origins i to najlepiej w premierę :)

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...