Skocz do zawartości

Guitar Hero: Metallica


Butcher

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 437
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moje sobotnie eskapady żeby pograć ze znajomymi wymagają mało-zajmująco-miejsca-pakowności. Taka perka zmieści się w plecaku z konsolą. Jakoś siebie nie widzę biegającego po mieście ze stacjonarną perką skoro samo jej rozłożenie zajmuje kupę czasu. A do tego jest lepsza od RB1, bo tak nie hałasuje - podobno, i stopa nie pada po dwóch tygodniach, zresztą sprawdzę jak dostanę. Dołożyć 64 zeta? Stary wiesz ile browarów za to wypiję (żart).

Odnośnik do komentarza

dobra. mam drugi dzien GH metallice i mam problem...

przeszedlem na medium kariere(wiekszosc piosenek na 3 gwiazdkach) i chcialbym sie przerzucic na hard, ale nie moge na hardzie skonczyc ani jednej piosenki. poprostu jak siegam po pomaranczowy przycisk to potem mi sie wszystko gubi. pirerwsze cztrey przyciski mam w zasięgu palców ale zeby nacisnąć pomarancz to musze przesunąć ręke :( ma ktos jakies rady czy pozostaje tylko ciągle cwiczenia na practice ?? xD

dodam ze z seria GH nigdy nie mialem nic wspólnego i gram teraz na gitarze z WT/metallici.

Edytowane przez Norbi13
Odnośnik do komentarza
dobra. mam drugi dzien GH metallice i mam problem...

przeszedlem na medium kariere(wiekszosc piosenek na 3 gwiazdkach) i chcialbym sie przerzucic na hard, ale nie moge na hardzie skonczyc ani jednej piosenki. poprostu jak siegam po pomaranczowy przycisk to potem mi sie wszystko gubi. pirerwsze cztrey przyciski mam w zasięgu palców ale zeby nacisnąć pomarancz to musze przesunąć ręke :( ma ktos jakies rady czy pozostaje tylko ciągle cwiczenia na practice ?? xD

dodam ze z seria GH nigdy nie mialem nic wspólnego i gram teraz na gitarze z WT/metallici.

Trzymaj palce od czerwonego do pomarańczowego, w razie potrzeby tylko zmieniaj od zielonego do niebieskiego. Dlaczego? Wskazujący palec jest o wiele szybszy i dokładniejszy od ostatniego.

Odnośnik do komentarza

ja tak samo robie. Prawie kazdy za ustawienie wyjsciowe uwaza palce poczawszy od zielonego, a wg mnie to glupota Najlepiej grac trzymajac wskazujacy na czerwonym, i tak reke trzymac ciagle, przeskakujac wskazujacym z czerwonego na zileony, a reszte palcow nie ruszac. Wyjatkiem jest tylko gdy trzeba w tym samym momencie trzymac i czerwony, i zielony, wtedy koniecznoscia jest szybko cala dlon przesunac w lewo. Ja tak gram i nie mam pojecia jak mozna inaczej, bo po porsut maly palec, nie dosc ze ma dosyc daleką droge do pomaranczowego, to jeszcze jest slaby ; d

Odnośnik do komentarza
ja tak samo robie. Prawie kazdy za ustawienie wyjsciowe uwaza palce poczawszy od zielonego, a wg mnie to glupota Najlepiej grac trzymajac wskazujacy na czerwonym, i tak reke trzymac ciagle, przeskakujac wskazujacym z czerwonego na zileony, a reszte palcow nie ruszac. Wyjatkiem jest tylko gdy trzeba w tym samym momencie trzymac i czerwony, i zielony, wtedy koniecznoscia jest szybko cala dlon przesunac w lewo. Ja tak gram i nie mam pojecia jak mozna inaczej, bo po porsut maly palec, nie dosc ze ma dosyc daleką droge do pomaranczowego, to jeszcze jest slaby ; d

 

w sumie to chyba kwestia przyzwyczajenia. ludzie (i ja tez) zaczynaja od zielonego dlatego bo nie wszyscy grają ozdrazu na hardzie albo expercie. ja nie mialem nigdy GH i zacząlem grę od medium. ale tak czy siak spróbuje tym twoim i fistacha sposobem ;)

 

EDIT: spróbowalem odrazu w karierze na hardzie trzymac od czerwonego do pomarancza i 86% zagralem xD jeszcze mi sie pare nutek gubilo jak przeskakiwalem na zielony, ale to malo bylo xD

Edytowane przez Norbi13
Odnośnik do komentarza

Zależy własnie od twoich palców ja najmniejszy nie jest zbyt szybki i że tak się wyraże pewny ( ja tak mam po jestem praworęczny) to rzeczywiście lepiej trzmać na czerwonym. Zresztą skill żeby grać na hardzie sam wpadnie zobaczysz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...