Skocz do zawartości

Guitar Hero: Metallica


Butcher

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 437
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na to czekałem :D Nothing Else Matters, Unforgiven - jeśli chociaż te 2 kawałki tam będą, to kupuję na 10000000% ^^

Generalnie nigdy nie komentuje upodobań innych osób, ale tym razem nie mogłem się powstrzymać.

Jeśli dla tych dwóch nędznych balladek chcesz kupić tą grę bo ma w tytule Metallica to lepiej poszukaj Guitar Hero Fasolki. Pewnie bardziej Ci się spodoba bo z Metaliicą chłopie to masz nie wiele wspólnego ;) Bez obrazy.

 

Butcher: Jak Ci się podobał koncert? Bo wg mnie z takim nagłośnieniem to mogą grać na boisku szkolnym a nie stadionie na 60 tysia.

Odnośnik do komentarza

Patrząc na komentarze do GH: Aerosmith i porównując je do GH: Metallica można wysunąć jasne wnioski co do popularności tych zespołów :)

 

Ale Metallica... Może być :twisted:

 

Jak powiedział koso, "For Whom the Bell Tolls", jako jeden z ich lepszych kawałków. Do tego "Enter Sandman", "Master of Puppets", "Battery" no i moje pobożne życzenie, żeby zamieścili tu ich wersję "Sabbra Cadabra" oraz instrumentalny "Orion" :)

 

Tak czy inaczej - gra skopie zady :lol:

Odnośnik do komentarza
Patrząc na komentarze do GH: Aerosmith i porównując je do GH: Metallica można wysunąć jasne wnioski co do popularności tych zespołów :)

 

Ale Metallica... Może być :twisted:

 

Jak powiedział koso, "For Whom the Bell Tolls", jako jeden z ich lepszych kawałków. Do tego "Enter Sandman", "Master of Puppets", "Battery" no i moje pobożne życzenie, żeby zamieścili tu ich wersję "Sabbra Cadabra" oraz instrumentalny "Orion" :)

 

Tak czy inaczej - gra skopie zady :lol:

Dajcie spokoj metallica sie skonczyla na plycie powerslave :slinotok:

Odnośnik do komentarza
Mysle ze ta seria powinna isc w strone samego metalu i tak by bylo najlepiej

Tak, granie slayera - raining blood to po prostu sama przyjemnosc. Oby wiecej tak ciekawych dla ucha i przyjemnych w graniu kawalkow :P

 

A co do tematu. Dosc ciekawe jest to nowe indywidualne podejscie serii GH do konkretnych zespolow, to cos nowego na rynku (i na aerosmith i metalice sie nie skonczy - "Activision - kuponiki odcinamy profesjonalnie") Dla fanow zespolow na pewno bedzie to niezla gratka. Ale z drugiej strony... Ja takim fanem az nie jestem, kilka utworow znam i lubie, ale czy sposoba mi sie ich ponad 40... W "tradycyjnym" GH jest pewna roznorodnosc grania...

Odnośnik do komentarza
No i doczekaliśmy się !!! :banana:

Guitar Hero: Metallica ukaże się do końca marca 2009 (rok fiskalny Activision), jak wynika z osttaniego zeznania finansowego firmy.

Ciekawe czy GH:M wykorzysta instrumenty z GH4, czy jedynie gitarkę...

Tak czy inaczej - YEAH !!! \m/ :]

omfg!!! ale informacja! :twisted2:

A juz myślałem, że tylko RB będzie otrzymywał utwory Metalliki. Szkoda tylko, że nie w tym roku, ale jakoś wytrzymam ;P

Master of Puppets, Creeping Death, Blackened, pewnie cos z nowego albumu :] Będzie miaaaazga!

 

PS. Butcher jak tam wrażenia po koncercie? Mimo % jakoś cię poznałem ;)

Odnośnik do komentarza

Wiedziałem już od dwójki że z GH będzie nowy Tony :/ Ale co do Metallici........Hell Fucking Yeah! Master of Puppets, Enter Sandman, Seek And Destroy, etc. etc.......oooo taaaak. Niech tylko zrobią inny design HUDu niż jest w GH3 i Aerosmith, bo tu będzie kompletnie nie pasować :/

 

A co do kolejnych części GH.....mi to nie przeszkadza o ile są solidnie zrobione, odpowiednio wyważone, i mają interesujące mnie zespoły. Może być ich nawet dla mnie ze 20 części GH (dajcie kurfa RATM i SOAD!!!)

Odnośnik do komentarza
Na to czekałem :D Nothing Else Matters, Unforgiven - jeśli chociaż te 2 kawałki tam będą, to kupuję na 10000000% ^^

Generalnie nigdy nie komentuje upodobań innych osób, ale tym razem nie mogłem się powstrzymać.

Jeśli dla tych dwóch nędznych balladek chcesz kupić tą grę bo ma w tytule Metallica to lepiej poszukaj Guitar Hero Fasolki. Pewnie bardziej Ci się spodoba bo z Metaliicą chłopie to masz nie wiele wspólnego ;) Bez obrazy.

 

Nie mam wiele wspólnego, bo słucham rapu. Jednak te 2 kawałki mi się podobają i mają prawo podobać, tobie nie muszą. Mogłeś się powstrzymać... ffs...

Odnośnik do komentarza
A napisał już ktoś, że Metallica skończyła się na 'Kill 'em all'? biggrin.gif Jak czytam cokolwiek o nich to zawsze występuje takie stwierdzenie wink.gif.

 

Ba, od tych słów zaczęli news na gry-online.pl. To samo dziwi mnie że ani Diabeu ani Jiloo ani nikt w ten deseń jeszcze tego nie powiedzieli tutaj :)

Edytowane przez Konar$ky
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...