Skocz do zawartości

Guitar Hero: Metallica


Butcher

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 437
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No jest zajebiście.

Podobają mi się smaczki pokroju Ninja stars, grafik Pusheada, Scary Guy'a, riffy przy wyborach. Muza wiadomo, solo w S&D zrzuciło kapcie, AiC miodzio (aż sobie płytkę odgrzałem w weekend), Stone Cold Crazy wolałbym w wersji Mety, ale trudno...

Sprawdziło się to, czego się obawiałem (qbek - piątka): chociaż grafa jest mniej ziarnista niż na filmach (wiadomo, YT), animacje postaci i mimika to totalny plastik i żenada. Jaymz i Krk to jakieś ciosane kukiełki, jedynie Trujillo daje radę, i tylko dlatego, że faktycznie jest takim powolnym misiem. Larsowi wystarczy, że wstanie z krzesełka i git. Powtórzę po raz 100 - RB jest nie do zajebania w kwestii animacji i wizualizacji songów, dobrze chociaż, że dostaniemy adekwatne sceny i sfx.

Rozkład nutek niezły, na szczęście.

Ogólnie - jak na wstępie :]

Odnośnik do komentarza

Jak Butch napisał, to i ja coś skrobnę...

 

Nie wiem, jakie problemy ze sobą mają twórcy tej gry, ale ze wzrokiem u nich na pewno coś nie halo. Nie rozumiem, co właściwie kierowało tymi zapijaczonymi faszystami przy dobieraniu projektu nutki prezentującej uderzenie w stopę. Dla mnie to przy większej ilości stopki wygląda, jakby pies nażarł się cementu i go wyrzygał na TiVo. Ja pierdolę...

 

Ale dalej już z górki...Układ nutek dobry ;) "Seek and Destroy" za pierwszym razem obaliło moją dyktaturę i wy(pipi)a'o mnie za papeci. "Sad But True" to taka piosenka, coby można się dowartościować po otrzymaniu soczystego wpierdolu od co trudniejszych.

 

AiC na prece to jakaś dzicz, ale fajnie się grało. A utwór Queen przeciętny.

 

Jeżeli zachowane zostaną proporcje trudność/zajawka w fullu, to będziemy mieć probably the best Guitar Hero game in the world ;)

Odnośnik do komentarza
W grze na 100% nie, ale instrukcja i okładka to tak.

To już zależy od tego czy gra będzie azjatycka czy japońska. Przykładowo w niektórych grach azjatyckich ntsc-j dostajesz produkt 3xA, co innego tyczy się gier wydanych na japonię (tony hawk jest cały zakrzaczkowany, łącznie z napisami w grze mimo że wersja azjatycka jest 3xA). Choć to też nie jest reguła bo mam kilka gier w wersji azjatyckiej które są opisane po chińsku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...