Skocz do zawartości

Guitar Hero: Metallica


Butcher

Rekomendowane odpowiedzi

Ekspert + nie ma sensu bez drugiej stopy (dla mnie przynajmniej xd), chyba PJ sobie wlaczylem, jakie to po(pipi)ane. Odpadlem po 2% ;[

Gra jest wielka. Ogolnie 10/10. Pomijajac trackliste 7/10. Ta gra to spelnienie marzen. W RB ciagle gralem enter sandman i meta pack, a tu mam metallica pack skladajacy sie z 25 kawałkow ;). Siedze, nawalam na perkusji i spiewam. Patologia xD

 

EDIT

Ma ktos jakies dane o sprzedazy w USA? Tak sobie mysle, ze moze jak sprzeda sie jakos wybitnie to dorzuca jakis DLC? ;)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 437
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a tu mam metallica pack skladajacy sie z 25 kawałkow ;). Siedze, nawalam na perkusji i spiewam. Patologia xD

28 kawałków :).

Wszystkie najgrubsze hiciory Mety są.

Choć na moje mogliby wypieprzyć jakieś Frantic, Fuele, The Memory Remainsy i wstawić np. The Four Horsemen, Harvester of Sorrow czy też Ride The Lightining.

Odnośnik do komentarza

Wg. mnie to idzie tak:

- Metallica zezwoliła dać Enter Sandmana do RB1 (ofc za opłatą ;)), potem wypuściła DLC, które jest na papierku exclusivem dla RB (wtedy jeszcze nie wiedzieli, że wyjdzie coś takiego jak GH:M), potem okazało się, że Metallica nie zezwoliła na import DLC, bo już kroili z Activisionem GH:M, no ale po prostu Blackened, RtL i AJFA nie udało się, że tak to ujmę "odratować".

Odnośnik do komentarza
Polecam obejrzec dvd Some Kind of Monster, lub poczytac na temat "czarnego albumu". Lars mial (ma) ogromne problemy z graniem w time'ie, realizatorzy w studio musieli mu ciac bebny, by ta muza w ogole jakos brzmiala.

 

Zeby nie bylo offtopa - sciagnalem demo i niestety nie da sie grac na padzie.

Aha na koncerty tez mu tna bebny xD

Tylko chcialem zauwazyc ze oni na motion capture, grali na nieprawidziwych gitarach i perkusja tez byla sztuczna. Tzn tylko z wygladu byla perkusją. Po prostu piosenka leciala w tle, a oni udawali ze graja koncert.

Odnośnik do komentarza
na koncertach gary są z plejbeku

Dobre, widać żeś na koncercie Mety nie był. Polecam Rock am Ring, najlepszy festiwal w tej czesci Europy, 150 000 tyś luda plus paru Polaków. Dlatego dziwi mnie że za miejscówke w GH robi Donnington Park, in minus do gry to znowu te fioletowe struny na basie i brak kariery na poziomie RB + beznadzieja z tym touchpadem (gitara). Porażka, ale gra się fajnie, ja chcę to w Rock Bandzie, pronto.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...