Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

Z czarnymi felgami jest taki problem, ze swietnie wygladaja w democarach, forzie motosport i gdy mamy nowiuskie opony. Jak tylko guma troche poszarzeje i jest mniej czarna od felgi to wyglada juz slabo. Mozna ratowac sie czernidlem do gumy, ale przeciez nie posmarujemy roboczego obszaru opony. 

 

 

Na miejscu Lucjana oddalbym orginalne felgi do anodowania na zloto i na krawedziach okleilbym je cyrkoniami - takie bling bling

Odnośnik do komentarza

Kolega w liceum malował korektorem na biało napisy na oponach w swoim Kadiecie. Miazga to była. Zarobił na niego handlując pustymi flakonikami od markowych perfumów ( Mr Norbi by tego lepiej nie wymyślił ) $$$$$$$'

 

No na handlowanie pustymi bym nie wpadł :(

 

 

Z czarnymi felgami jest taki problem, ze swietnie wygladaja w democarach, forzie motosport i gdy mamy nowiuskie opony. Jak tylko guma troche poszarzeje i jest mniej czarna od felgi to wyglada juz slabo. Mozna ratowac sie czernidlem do gumy, ale przeciez nie posmarujemy roboczego obszaru opony. 

 

 

Na miejscu Lucjana oddalbym orginalne felgi do anodowania na zloto i na krawedziach okleilbym je cyrkoniami - takie bling bling

 

2014-chevrolet-camaro-z-28-photo-510008-

 

Mi by tam nie przeszkadzało, ale złote będą gorsze :/ 

Odnośnik do komentarza

 

Kolega w liceum malował korektorem na biało napisy na oponach w swoim Kadiecie. Miazga to była. Zarobił na niego handlując pustymi flakonikami od markowych perfumów ( Mr Norbi by tego lepiej nie wymyślił ) $$$$$$$'

 

No na handlowanie pustymi bym nie wpadł :(

 

 

 

No a widzisz on puste sprzedawał paserą, oni napełniali jakąś podróbą, były pakowane i sprzedawane jak orygianlne jumane ale możesz tego nie wiedzieć/pamiętać to były daaaaaaawne czasy kiedy jeszcze w PL nie było piramid finansowych

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj miałem chwilę na dłubanie przy Alfie. Od zakupu trochę drażniła mnie fabryczna owalna końcówka tłumika. Fuksem udało mi się nabyć układ wydechowy typu duplex od rozbitego Spidera. Bałem się, żeby tłumik nie wył jak wieśniackie pytunie za 300zł z allegro, namiętnie montowane do civików i golfów. 

 

W sumie wyszło minimalnie bardziej basowo od poprzedniej serii, a wizualnie tak:

 

Przed

1slh12.jpg

 

Po

 

2118ml3.jpg

 

Nie wyszła wiocha?

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dzięki;) Tak polerowałem końcówki, ale rozleciał mi się filc i bałem się porysować, więc w sobotę będzie lustro. Zastanawiam się jeszcze czy nie pomalować tej dokładki zderzaka w jeden kolor, ale nie potrafię sobie tego wyobrazić. 

 

W sobote też robię przymiarki do DIY rozpórek - dolnej i górnej. Wzdłużne już są, tylko muszę dać je do malowania proszkowego.

 

Chcę też usunąć "Twinsmark 16v", wiem, że można to zyłką wędkarską wyciąć, ale z doświadczenia może powiecie czy zostają jakieś ślady na lakierze?

Edytowane przez Pajda
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

ten samochód jest tak brzydki że aż piękny

 

no, przesadziłem, chodziło mi o to ze jest mega specyficzny, i nie wiem czy widzialem kiedys takiego na zywo

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza

Dzięki;) Tak polerowałem końcówki, ale rozleciał mi się filc i bałem się porysować, więc w sobotę będzie lustro. Zastanawiam się jeszcze czy nie pomalować tej dokładki zderzaka w jeden kolor, ale nie potrafię sobie tego wyobrazić.

 

W sobote też robię przymiarki do DIY rozpórek - dolnej i górnej. Wzdłużne już są, tylko muszę dać je do malowania proszkowego.

 

Chcę też usunąć "Twinsmark 16v", wiem, że można to zyłką wędkarską wyciąć, ale z doświadczenia może powiecie czy zostają jakieś ślady na lakierze?

Niech Ci reka nie drgnie do malowania tej dokladki :D. Pajda, prosze Cie, jak by to wygladalo? :D Jak jakis zderzak obnizajacy :D. Trzymaj fason dalej Edytowane przez Infidel
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nieoryginalne, ale wzór zupełnie ok. Ja z kolei mam w garażu jeden od Golfa w dobrym stanie, komuś odpadł.

 

Pamiętam jak kiedyś mnie zaskoczyło, bo wujek w Merivie wymienił seryjne na najtańsze z marketu, a okazało się, że oryginalne mu ukradli. No cóż, ryzyko minimalne, czas żaden, sprzedaż łatwa.

Odnośnik do komentarza

U mnie zaraz obok domu jest nierówność w drodze połączona ze studzienką kanalizacyjną i od wielu lat zbieramy stamtąd dziesiątki kołpaków, ale kompletu się jeszcze nie udało dopasować.

 

Oczywiście żartuję z tym chwaleniem się moimi guwnianymi plastykami ale nie dawałem fotki mojej Mazduni odkąd ją kupiłem <3

Edytowane przez Masorz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...