Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

Stał się cud i moja małżonka zaakceptowała plan regularnego de.je.bywania civica na kjs'ach. Wszystko to za sprawą nowego wozidła przeznaczonego do transportowania mojej pupki z domu do pracy :).

Auto z polecenia. Dwa dni intensywnego googlowania i hot linii z kumplami subarynkowcami z automobilklubu zadecydowały o nabyciu tego, dającego więcej frajdy niż zakładałem, cudeńka ;)

 

cd27027e86d9.jpg

43842b5d208d.jpg

ba588a1af0b1.jpg

68c7cb92aa88.jpg

 

2,5L benzyny w uturbionym boxerku. Forester II generacji. Stały napęd na cztery łapy i szpera na tyle. Do orgazmu analno-łechtaczkowego brakuje tylko reduktora (był jedynie w I gen bez turbiny) lecz i bez tego wspiął się na wał na lotnisku, który kiedyś służył jako zapora dla gazów wypluwanych przez wojskowe SU28 podczas rozgrzewania silników (fotki brak bo z emocji zapomniałem o kontrolowaniu zwieracza a co dopiero o pamiętaniu o czymś takim jak uwiecznienie tej chwili hehe)

Edytowane przez Łebi
  • Plusik 8
Odnośnik do komentarza

To szwagier na prawym komentuje :)

 

Tu filmik z testów na lotnisku. Rozpędzać to się jeszcze rozpędza ale z hamowaniem to ma solidne kłopoty. Heble spuchły mi po trzecim dohamowaniu, lepszy klocek i oplot powinny dać radę hehe ;)

 

 

To na ten nasyp z ok 1:00 dał radę podjechać.

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

Na seryjnych gratach to se mogę kałuże pozwiedzać a nie grzać bokiem w zakrętach. Takie rzeczy to ja swoją starą jednoosiową hondą nap.ier.dalam a nie taką karocą...

Czekam na śnieg i wtedy będę się bawił. Oszczędzam te zimówki bo cała kasa na cebule poszła. Jeśli jeszcze przed śniegami na lotnisku będę nim szalał to może nagra się jak wyj.ebuje mnie z trasy na trawę, pięknie wtedy slajdem idzie.

Odnośnik do komentarza

Pajda jak byś miał tam 6 chromowanych rur to by był większy sens tego, znajomy miał 156gta i śmialiśmy się z niego zawsze, że po to są te chromowane kolektory by jak raz w tygodniu otwiera maskę by dolać oleju przynajmniej miał ładny widok ;)

 

podobnie siłowniki maski, włosi montują bo wiedzą, że często się otwiera ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...