Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie jest to kompletnie nie do pomyślenia żeby w takiej klasy samochodzie nie było możliwości wyłączyć poduszki pasażera od tak... tylko było to jako dodatkowa opcja...

Podobnie jak ze składanymi tylnymi fotelami, BMW mówi że nie składane tylne fotele dodają sztywności całej konstrukcji, ok, ale za dopłatą też oczywiście jest taka możliwość...

Faktem jest że żona mnie już zbluzgała za te urojenia bawarskie...tak więc jak bedzie kasa to zmieni się na 

BMW_5er_Touring_(E61)_%E2%80%93_Frontans

 

Z ciekawostek moge jeszcze dodać że tak wymienia się żarówkę

 

1609632_744412785583823_1092441832_n.jpg

 

Ale podobno robi się to standardem w obecnych czasach....

 

W e60/e61 latwo sie wymienia zarowki, jest dostep od góry ;)

Odnośnik do komentarza

Z tymi przebiegami to jest wlasnie jakas parodia, czlowiek bedzie mial przez 5 lat zrobione nie całe 60kkm to powiedza ze fejkt i napewno krecony w dół a ksiazeczka podrabiana przemycana z allegro. Jak za duzo przebiegu to stwierdza ze auto zaraz na smietnik sie nada, ze silnik zaraz padnie albo juz byl wymieniany itp. 

 

Ja swoim aktualnie mam zrobione ponad 230tys km (sam zrobilem przez 8 miesięcy z 8tys km, rocznik 2002) i niby ksiazeczka serwisowania z DE do danego przebiegu itp wiec mysle ze to realny wynik i nie krecony tym bardziej ze jest to Type-R a takich aut sie nie kupuje dla robienia wielkich przebiegów. 

Chociaz z drugiej strony medalu, to tez teraz taki kowalski powie ze dla takiego auta to juz duzy przebieg poniewaz takie auto inaczej sie eksploatuje i pewnie beda specjalisci mowic ze juz slyszą uszczelke pod głowicą jak puka ;)

Odnośnik do komentarza

W ka tez mialem mały przebieg jak ty w punto. Nawet oblicząłem ile to trzeba jezdzic w tygodniu. I dla miejsckiego wozu który nie robi tras wcale nie wyszło nic niewiarygodnego.  

 

No ale wiadomo, rocznik 98, przebieg ponizej 100k

 

PANIE KRĘCONY GDZIE ON TYLE PRZEJECHANE , PACZ PAN NA MOJE AUDI 80 

Odnośnik do komentarza

znajomy handlarz kilka razy musiał kręcić licznik do przodu bo nie było żadnego zainteresowania. Ludzie sami są sobie winny nie chcą patrzeć na przebiegi 300 tyś+, a przykładowo dla takiego 1.9 tdi to jest nic. Kupić auto z przebiegiem 150 tyś w którym nic poważniejszego nie było robione to też może oznaczać w najbliższym czasie spore wydatki, w końcu coś tam musi się zacząć sypać. 

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem lepiej kupić TDi w okolicach 270-300 niż 200 tys km bo bèdzie większa szansa, że turbina jest już wymieniona / zregenerowana tak samo jak wszystkie dpfy i inne sresy.

D.B. ja też mam zioma mirka co czasami kręci do przodu, dlatego że wcześniej ciut za bardzo do tyłu dał xD

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

A ja kupiłem to Audi od znajomego, które pokazywałem jakiś czas temu. Jak na razie po miesiącu (ok. 3500km) jest wszystko w porządku. Jak na 20-letnie auto to jestem bardzo zadowolony z zakupu :) Sam się nie spodziewałem, że będzie aż tak dobrze. Dałem 5700, jakby kogoś interesowało, z kompletem kół letnich i zimowych. Przy jeździe na gazie wychodzi mi przy aktualnych cenach ok. 24zł na 100km. Nie mam zamiaru nic modyfikować, bo odkładam na coś lepszego.

 

cMHKG2.jpg

 

Wu3N3V.jpg

 

NhpUsA.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...