Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, nie. Octavia 1, 3 lata starsza co prawda, ale w bardzo dobrym wyposażeniu, 1.9TDI, 200k przebiegu. Serwisowana w ASO, garażowana itd. Cieszy mnie bo ma doinwestowane audio za ponad 3,000PLN, więc będzie ładnie grała :) 

 

Akurat się trafił taki egzemplarz z pewnego źródła, to pomyślałem, że zaryzykuję, Octavia to już trochę inny komfort jazdy a jak mnie fantazja poniesie to wgram jej wirusa na ~140km ~320nm. 

Odnośnik do komentarza

http://otomoto.pl/oferta/audi-a1-s-tronic-1-6-tdi-90-km-automat-navigacja-D4pb1IJ.html#a3d32aaf

Z tej aukcji, oczywiście cena nie taka + gościu wziął mojego Swifciaka w rozliczeniu.

Także pozbyłem się auta, którego nikt nie chciał kupić i z dopłatą zamieniłem na coś sporo lepszego i nowszego.

Trza tylko podjechać do jakiegoś speca i niech zbada, czy wszędzie jest blacha, czy gdzieś jakiś gips.

Bo zadbany nieźle, zero rys, z tyłu tylko jakieś małe, do wypolerowania.

Edytowane przez grzybiarz
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jeździ mi się zaje.biście, to w sumie drugie moje auto więc nie mam za bardzo porównania. To, że jest małe, to dla mnie na plus, nie mam dzieciaków, nie potrzebuje auta pięciodrzwioego, ale lepiej mi się takim parkuje, niż jakimś SUVem.

Wcześniej ten swifciak był strasznie nisko zawieszony, każdą nierówność, górkę, dziurę, odczuwałem, haczyłem po kostce brukowej (u mnie cała starówka wysypana tą kostką). Tutaj nic, w dodatku tam, ruszając na jedynce wyglądało tak, jakby auto miało zaraz zgasnąć, tutaj całkiem inaczej, wszystko płynnie. Automat jest jednak zaje.bisty.

W sumie dla mnie różnica spora: automat, a wcześniej manual, tutaj mnie dziwi to parkowanie, że auto samo mi jedzie na półsprzęgle i to jedzie szybciej, niż tam - więc muszę się przyzwyczaić, by w jakąś lampę nie walnąć, czy płot:) Kurde, jak czytam moje posty, to są nieźle naknocone, ale jestem zmęczony. Wczoraj tyle kilosów po auto, dzisiaj załatwianie z papierami, jeszcze te upały.

Nie mam co się do auto przyzwyczajać, bo jest to auto raczej dla babki:), za jakiś czas idzie do siory, a póki co będę jeździł parę miechów.

W sumie zobaczę, bo strach dawać to babie, wnętrze takie zadbane, wiem, że siora zaraz tam nasyfi, porysuje itp. Zresztą jak dla niej, to chyba za dużo koni.

Edytowane przez grzybiarz
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

"Prawdziwy mężczyzna kupuje kobiecie duże, bezpieczne auto do wożenia dzieci, a sam jeździ wynalazkami. Kupowanie kobietom małych miejskich samochodów jest domeną małych facecików" - Paweł Królikowski, aktor, prywatnie kierowca m.in. Alfy 155 Q4 (tera chyba na wózku jeździ).

 

:cool::lapka:

 

 

 

To ten policjant.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...