Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawia mnie po co placic 140k za gole bmw z podstawowym silnikiem? Widac,ze ktos mial niewiele wymagan dotyczacych samochodu,wiec rownie dobrze mogl sobie kupic Skode Octavie za polowe tej kwoty.

 

Powiem ci jak to było w przypadku osoby, od której brałem e46. Facet po 50 kupił sobie trójkę w salonie, bo podobała mu się bardziej od ówczesnych cordob/octavii/passatów. A ze wykorzystywał ją tylko do dojazdów do pracy, sklepu i kościoła, to nie potrzebował R6 pod maską. Ot, zwykły dziadkowóz. 

Odnośnik do komentarza

Przewaznie jest tak ze jak ktos nie chce napisac czegos co nie jest kodem pin do karty, numerem pesel a czyms zupelnie zwyczajnym, niczym nadzwyczaj prywatnym w dodatku goaciowi ktory grzecznie spytal a sam jezdzi 14 letnia alfa to musi byc cos naprawde na rzeczy

No ale przeciez cie nikt nie zmusi.

Byś się Kabi zdziwił co do auta infidela. Mogłby delikatne, samoistne strzały gumeczek w skarpetach nastąpić.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

GT wisi na allegro, Gtv juz sprzedana  ;) Na placu boju została 156 Mamy. GV ma deske i kierownice jak GT  :lapka:

 

 

Wersje krótkie - 3 drzwione nie mają stałego napędu 4x4, ale 5D juz jakos daja rade w terenie.

 

 

i jak samochód?

 

masz wiedzę jak się ma sytuacja z tymi nowymi Vitarami? bo widzę na stronie Suki że grand vitara już nie na półkach. A te Vitara to przyznam pierwszy model vitary który mi  się podoba.

Odnośnik do komentarza

Raczej Audi b8 z bilstein b8.


 

GT wisi na allegro, Gtv juz sprzedana  ;) Na placu boju została 156 Mamy. GV ma deske i kierownice jak GT  :lapka:

 

 

Wersje krótkie - 3 drzwione nie mają stałego napędu 4x4, ale 5D juz jakos daja rade w terenie.

 

 

i jak samochód?

 

masz wiedzę jak się ma sytuacja z tymi nowymi Vitarami? bo widzę na stronie Suki że grand vitara już nie na półkach. A te Vitara to przyznam pierwszy model vitary który mi  się podoba.

 

 

Auto jak auto, jedzie, w terenie mimo wszystko daje rade i to bardziej w 60% terenówka niż SUV. Bagaznik porównywalny z tym co mialem w Gtv. Gdybym miał inny budzet to kupiłbym 3.2 V6. A nowe Vitary są bardzo fajne, podobno nawet w terenie dają radę i nie kosztują kroci.  Niedawno w salonie ZG była demówka za około 60tysiecy, ale z bardzo dobrym wyposazeniem. Nowa Grand Vitara ma się pojawic w przyszłym roku,

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...