Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli pali 15 litrów to zdecydowanie wolał bym coś z V6 pod maską ;)

 

Nie będe pisał co, bo o jaką markę chodzi to się pewno każdy domyśli. ;D Każdy ma swój gust i tego się nie zmieni, na dodatek każdy swoje chwali także już w ogóle.

 

Ale takie raczej mało spotykane auta w naszym kraju (i nie tylko) to jednak doceniam.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

no wlasnie mysle nad Kadettem GSI 16V :P

 

wiem bluzie ale mi zalezy na mocy

 

a silnik KR ciezko sie modzi a koszt turbo to hmm 15k zl :rolleyes: wiec chyba sobie daruje

 

na razie jeszcze poczekam i pobujam sie KRem, ale jezdzilem juz kadettami GSi 8V i 16V i powiem Ci ze 16V to jest to i czuc roznice ze to 2.0 a ja mam 1.8

 

 

(gorzej ze buda rdzewieje <_< <_< )

Odnośnik do komentarza
no i bardzo dobrze ^_^ (nie zebym nie lubil Opli :P nawet chce sie przesiasc na OPLA :rolleyes: )

 

teraz co kupujesz ?? :D

 

bardzo dobrze to malo powiedziane

 

teraz sam nie wiem. najgorsze jest wlasnie to, ze nie mam nic upatrzonego, na co bym polował i czego bym szukał. najbardziej skłaniam sie jednak do hondy coupe VI generacji. znalazlem jednego ladnego Rovera 200, ale cos nie moge sie przekonac. z funduszem jakim dysponuje cudow nie oczekuje, chcialbym jednak capnąć coś co nie bedzie sie psuło i nie bedzie powodowalo strachu w oczach przed dluzsza wyprawa. ogolnie jest ciezko.

Odnośnik do komentarza
po przesiadce z golfa IV 1.9 TDI 150km to Impreza jest potforem:)

 

 

no na pewno :D

 

kurde kazdy sie zbroi a ja dalej siedze w aucie co ma tylko 139KM :lol:

eee tam, pierwsze auto jakie miałem to byl Citroen AX 1.4D o mocy 50KM, 0-100 zajmowało mu koło 19sec :D ale spalanie było bardzo niskie, mysle ze da się nim zejsc ponizej 3l na 100:), mi się udało z tego co pamietam do 3.0l na 100 zejsc:)

Odnośnik do komentarza
subarka1ip2.jpg

w962.png

 

 

subarka2ew2.jpg

w962.png

 

 

 

Nowa zabawka, Imprezka STI 2003 rok, 2.5 305km. Powiem szczerze, że po przesiadce z golfa IV 1.9 TDI 150km to Impreza jest potforem:)

wow swietna subarka :)

o ile to twoje zdjecia to opisz jaki jest komfort uzytkowania na codzien :D

Twarde zawieszenie daje odczuc wszystkie dziury, auto sztywne ale to mi odpowiada pomimo naszych dróg, samochodem zrobilem dopiero 1000km i to na terenie krakowa, za tydzien mam wyjazd do warszawy to wtedy bede wiedział wszystko bo zrobie jakies 700km na trasie. Osiągi są bardzo okej do 100km/h potrzeba jej 5sec, a zakręty,które golfem 4 1.9TDI 150km FWD pokonywałem maxymalnie z prędkoscią 80km/h , to impreza 305km AWD bez wiekszego problemu wchodze 120km/h. Spalanie nie jest az tak tragiczne jak myslalem:)

 

Alu 18" ( złote jak widac, bo to podstawa w subaru ) , hamulce brembo , sprzęgło prodrive, większe turbo (mitsu TD 05H181G), większe wtryski ( PE 650 ccm ) kolektor wydechowy GT spec, układ dolotowy perrin, duży przedni intercooler (FMIC) marki turbo XS, BOV turbo XS. Seryjnie bylo 305KM, po kilku dokonanych zmianach moc wzrosła do około 350KM ( nie sprawdzane na hamowni, i nie wbite do dokumentów )

Przebieg 75k km, od pierwszego własciciela, servisowany , kupiony w polskum salonie, a co najwazniejsze od znajomego, i wiem ze autko nigdy nie miało dzwona, wiem ze nie bylo nigdy katowane.

Edytowane przez Baqś
Odnośnik do komentarza
odbiegajac troche od tematu - znalazlem jeszcze cos takiego:

http://www.allegro.pl/item439921366_chrysl...audi_od_ss.html

tylko ch,uj wie jak z niezawodnoscia. podejrzewam, ze ceny czesci do tego urywają doope, a i z ich dostepnoscia ciezko.

 

Przecież to chrysler... Znajomy ma 300M i jest bardzo zadowolony, ale gdy wsiadłem do tego samochodu wszystko wydawało mi się sztuczne, plastiki trzeszczą i nie robi to najlepszego wrażenia dotykowego. Jeśli siedziałeś wcześniej w mercedesie lub BMW serii 7 to nie będziesz zachwycony jakością wykonania wnętrza :/

 

Jeśli chodzi o części to nie mam pojęcia jakie są koszty, ale dostępność jest dość mocno ograniczona :mellow:

Odnośnik do komentarza
a mozna dokladniej ??

 

jaki tam motor ? 1.6 1.8 czy 2.0 ?? i ile KM ? (nie znam sie na BMW za bardzo :P ale jakbym mial brac do taniego Driftu to tylko E30 z 2.0 i 140KM ^_^

 

BMW E30 318i rocznik 1991. 318i czyli 115 KM. ciekawostka: w modelu E30 wersja 318is ma wiecej mocy niż 320i :D 318is ma 136KM a 320i ma 129KM :P czyli do dritu lepszy 318is :D no chyba ze 325i 170 KM 8)

Edytowane przez rajnerGT
Odnośnik do komentarza

jest chyba tez cos takiego jak E30 320is i ma to chyba 140KM, wiec jest jeszcze wieksza moc a roznica momentu miedzy 1.8 a 2.0 jest oczywista :P (co bardziej przyda sie przy drifcie)

 

 

poszukalem na allegro i znalazlem nawet nie 140KM tylko 150 :D

 

6cylindrowe motorki :D niezle ale nie maja szans z moim KRem albo kadettem z silnikiem C20XE wiec dla mnie odpadaja :P (nie driftuje hehe)

Edytowane przez Alec
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...