Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

jest pener

 

 

Labtec - ładnie odpucowany ; ). powiedz o nim cos wiecej, jakies konkretne plany co do zmian??

 

jest to ´93 190E, 2.6, 5biegow manual, z ASD (mechaniczne LSD) i na liczniku tylko 78tysiecy km.

wiec drift zabawka to jest, kubilem bity ktory stal juz kilka lat, wiec prawie wszystko powoli wymieniam i chce go do stanu jak nowka doprowadzic

chyba ze poddam sie i sprzedam

 

dobry rocznik, z dobrym silnikiem i malym przebiegiem. skoro wiesz co działo sie z nim wczesniej (jak był bity?) i wlozyles juz w niego troche pracy (na zdjeciu prezentuje sie swietnie, co masz w nim jeszcze do porobienia?) to sie nie poddawaj i powoli dłub przy nim dalej.

Odnośnik do komentarza

Pewnie z drugiej strony pół auta nie ma ;)

 

Nie no, gdzieś w pokaż swoja morde chyba wklejał fote jak leciał bokiem i to chyba było w tym meśku, a może i nie. Ale podejrzewam po krótkiej lustracji, że skoro mieszka w islandii to do zrobienia pozostały mu rzeczy typu kute tłoki, turbina i dedykowany układ wydechowy od AMG oryginał ;D

Odnośnik do komentarza

 

pewnie mial plastikowe nakladki na progi z GSIka i zbierala sie tam woda... ktos sciagnol i wyszlo szydlo z worka :/

 

 

a co do GSI to dzisiaj jechalem z kolega jego 16V i czuc ze ma to 170KM pod noga... gorzej ze sruba od korby postanowila sie ukrecic...

 

no i dziura w bloku :o dosyc spora.. na 1 garze panweka z 2 czesci zrobily sie 4 wyprostowane :/ kawalki bloku i korby wystrzelily spod auta, szkoda silnika... teraz trzeba przekladac wszystko do nowego dolu, oby "glowa" cala byla...

Odnośnik do komentarza
Pewnie z drugiej strony pół auta nie ma ;)

 

Nie no, gdzieś w pokaż swoja morde chyba wklejał fote jak leciał bokiem i to chyba było w tym meśku, a może i nie. Ale podejrzewam po krótkiej lustracji, że skoro mieszka w islandii to do zrobienia pozostały mu rzeczy typu kute tłoki, turbina i dedykowany układ wydechowy od AMG oryginał ;D

 

haha, :lol: super by było, tak dla informacji to M103 silnik w tych samochodach wytrzymuje do jakiś 400km oryginalny, są gotowe bi turbo (albo twinturbo jak kto chce) systemy i przy ciśnieniu 10psi to już ma się jakieś 280KM

ale nie na maja kieszeń, została mi elektryka, i papierkowa zabawa zęby dostać numery, sprężyny już dostałem 40/40 drop jeszcze się zrobi i powinien być gotowy

tutaj zdjęcie jak dostałem samochód: http://memimage.cardomain.com/ride_images/...30011_large.jpg

ale dostałem kilka dni temu ofertę zamiany na ´99 Civic VTi, 104tys km na liczniku, trochę zaniedbany ale można by było niezła zabawkę za grosze zrobić

Edytowane przez Labtec
Odnośnik do komentarza

Ej, o co tu w końcu chodzi? Soniak ściemnił, że ma cross-enduro (czy jak to się tam nazywa), a tak naprawdę przerobił zdjęcie, które Lucek odkryłeś i wkleiłeś w oryginale, czy jak? Na tym zdjęciu drugim ten po prawej nie przypomina mi Soniaka, ale mogę się mylić. Więc tak to jest, mamy bekę czy nie mamy.

Edytowane przez sir_ryszard
Odnośnik do komentarza

I kolejne, drobne przeróbki E30tki mojego kumpla. Na żywo wszystko wygląda jeszcze lepiej :)

 

- zaklejone wewnętrzne lampy

- Iron Cross na masce + tylnej klapie

- felgi 16tki (ostatnio były tylko z przodu) + opony 205/50 przód + 225/50 tył (felgi zostają, ale będą malowane na czarny mat + pomarańczowy rant + pomarańczowe śruby)

- z tyłu, zamiast znaczka 335i będzie naklejka... Tico :D

 

dsc00073q.th.jpg

dsc00083x.th.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...