Skocz do zawartości

FIFA 09


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj grałem z kumplem pare godzin w nowa FIFE i jedna druzyna doprowadzala mnie do szalu - FRANCJA !

Mega obrona, Henryk i Benzema szybsi od wszystkich obroncow, nie wazne kim gralem, czy Brazylia, czy Wlochami - szok ! Spinalem sie a i tak polowe meczy przegrywalem.

(kumpel co prawda gra na 5 obroncow, ale kontry ma zabojcze)

Odnośnik do komentarza

1. To co jest w tej fifie z przywilejami korzyści, to przechodzi ludzkie pojęcie. Ażeby tak zchrzanić ten elemet gry! Poprzez tą gigantyczną niedoróbkę są wypaczane wyniki meczy. No bo jak nazwać sytuację gdy na online gram mecz - jest dogrywka, po zagraniu prostopadłym wychodzę sam na sam z bramkarzem (absolutnie nie znieniam kierunku biegu, nawet mi palec niedgrnie) a tu ch... i z akcji bramkowej d@#a. Aż się odechciewa grać.

2. Nic nie daje takiej frajdy jak meczyk z żywym przeciwnikiem, ale ileż można grać z Interem, MU. Schemat pojedynków z tymi drużynami jest znany już przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Piłka do Ibrahimović'ia, Ronaldo, Berbatov'a i...zapie... do przodu- a ty człowieku patrz jak oni cię odstawiają z tyłu.

3. Nietrawie wszystkich tych co nie potrafią przegrać z klasą - nie masz zamiaru skończyć meczu, to go nie zaczynaj! Sam nie raz dostawałem baty, ale nigdy nie zrywałem połączenia.

Dzisiaj grałem z kumplem pare godzin w nowa FIFE i jedna druzyna doprowadzala mnie do szalu - FRANCJA !

Mega obrona, Henryk i Benzema szybsi od wszystkich obroncow

Znam ten ból :wink1: Ostatio grałem online mecz z gościem, który grając Francją ograniczał się do odbioru piłki na własnej połowie i długiego wykopu do Benzemy, a tego nie ma jak dogonić. Facet nawet się nie silił na podania. Przegrał po dogrywce :lol2:

Edytowane przez hanry
Odnośnik do komentarza

Ktoś mi wytłumaczy jedną rzecz? Czy mecze w sieci rozgrywane przez opcję "szybka rozgrywka sieciowa" i przez "fifa interactive world cup" zliczają się do oddzielnych rankingów? Bo jak patrzę na czołówkę rankingu z poziomu moja fifa->rankingi sieciowe jest zupełnie inna niż jak wchodzę w ranking fifa world cup, za to podczas oglądania obu rankingów dane dotyczące rozegranych meczów które się wyświetlają przy nazwach użytkowników na górze dotyczą meczów rozegranych przez "szybką rozgrywkę sieciową". Jak więc sprawdzić swój bilans z fifa world cup - o ile to rzeczywiście 2 różne rankingi??

 

Wkurza mnie trochę to, że nigdzie nie można takich informacji znaleźć, w instrukcji nic nie ma, na żadnych stronach fify czy fifa world cup też nie, a trochę ciężko się połapać, jak użytkownik zbiera 3 różne rodzaje punktów, które są wyświetlane w różnych miejscach i znaczą zupełnie różne rzeczy (jak te punkty easw), nie mówiąc już o tym że sposób ich naliczania to czarna magia...

Odnośnik do komentarza

Witam! Mam kilka problemów. Da sie zagrac Mistrzostwa Europy, czy swiata? Czy tez Puchar Narodów Afryki albo Copa America? Nie moge dojść gdzie to może być. Zawsze grałem w PESa ale ten rok to zmienił. Menu w Fifie to dla mnie czarna magia. Albo jak poćwiczyć strzelanie wolnych, wogóle jak sie strzela, dajcie jakiś przepis. I w koncu, czy moge dać zdjecie swojej twarzy tworzonemu przeze mnie zawodnikowi. Na to też potrzebowałbym przepis! Z góry dziekuje :)

Odnośnik do komentarza
Witam! Mam kilka problemów. Da sie zagrac Mistrzostwa Europy, czy swiata? Czy tez Puchar Narodów Afryki albo Copa America? Nie moge dojść gdzie to może być. Zawsze grałem w PESa ale ten rok to zmienił. Menu w Fifie to dla mnie czarna magia. Albo jak poćwiczyć strzelanie wolnych, wogóle jak sie strzela, dajcie jakiś przepis. I w koncu, czy moge dać zdjecie swojej twarzy tworzonemu przeze mnie zawodnikowi. Na to też potrzebowałbym przepis! Z góry dziekuje :)

 

Kazdy turniej mozesz sam stworzyc dokladnie z druzynami, ktore w nim uczestnicza z ustawieniami - grupy - puchary jak normalnie.

 

Wolne trenowac mozesz na poczatku - naciskajac krzyzak (czy klawisze kierunku) w miejscu z ktorego chcesz strzelac.

Jak strzelac? Wlasciwie instrukcja mowi wszystko. Na youtube znajdziesz sporo tutoriali.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Zależy jaką lubisz według mnie to i tak nie potrzebne. Wciśnięte na siłę bo nie widać różnicy od premiery w grze zespołów.

 

P.s

Zdaje się ,że te serwery EA są"delikatne strasznie" zamiast lagnąąć to rozłącza. XBL też mi się często rozłącza.

 

Tak naprawde to servery EA SĄ DO BANI i trzeba to głośno powiedzieć! 8/10 meczy online to jest pomyłka.Mam 1MB internet. Laguje jak cholera ale laik nawet tego nie zauważy. Chodzi o to, że są duuuże opóźnienia. Nie ma reguły, proponuje pograć kilka meczy ze znajomym raz ty hostujesz raz on. Gwarantuje, że za każdym razem będzie się wam grało inaczej. Najgorsze jest to, że obaj zawodnicy nie mają tego samego. Zawsze grając ze znajomymi albo ja mam opóźnienia albo on, gdy tymczasem drugiemu chodzi idealnie. Efektem są takie durne sytuacje, gdzie połowe meczy ja wygrywam po 6-0 o połowe on takimym samym rezultatem...Grając na sieci sporo meczy zauważyłem, że czasami po prostu mi lub przeciwnikowi napastnicy z(pipi)iście chodzą, przepychają się i są dużo szybsi. To jest właśnie to, że jeden z graszy ma cholerne opóźnienia gdy tymczasem drugi ma idealnie. Ktoś odczuł coś podobnego?

 

Wydaje mi sie że servery są po prostu przeciążone ponieważ, raz na tydzień zdarza się że 10 na 10 nie działa (tak jak by było wyłączone) - wtedy gra się idealnie, wszystko chodzi ekstra i szybko. Niedowiarkom proponuje pograć kilka meczy offline a potem jednen online - zobaczycie różnice (szybkość gry).

Edytowane przez rosomaq
Odnośnik do komentarza

Oj jak mnie ta Fifa wkurwia... Kurwa, bramkarze mają chyba nogi zabetonowane na linii bramkowej. Nawet kilkakrotne naciśnięcie trójkąta chuja daje i pacan dalej stoi, przyglądając się jak napastnik pakuje piłkę do siatki. Już dziesiątki razy tak strzeliłem/straciłem gola. To jakaś paranoja przecież. O serwerach EA nie wspominam, bo to też zajebana padaka. Nie mogę nawet ze znajomym zagrać, bo nie można się połączyć. Z niewiadomych przyczyn. A gra ze znajomymi online to największa frajda. A nie napierdalać na okrągło z drużynami Interu, Barcy, Hiszpanii, Brazylii, Manchesteru i CZASAMI Juve, Chelsea, Liverpool. Najczęściej oczywiście Barca, bo tam cyborgi na ataku są. Wtedy gra wygląda następujaco: ja robię akcję, broni bramkarz, podanie do defensywnego pomocnika i od razu 'kwadrat', zapierdalanie do piły takim Eto'o/Henry'm i bramka. I tak na okrągło. W nowej Fifce liczy się tylko chyba speed i body balance (whatever). To klucz do sukcesu. Brawo EA...

Odnośnik do komentarza

popatrz lepiej jak gra eto w tej chwili zdobyl juz 13 bramek w sezonie z czego 4 w poprzednim meczu on moze byc cyborgiem bo to zadna przesada ale popatrzymy na ibrahimovica berbatova, rooneya to sa cioty a nie zawodnicy rooney potrafi jedynie kopac przeciwnikow typowy angol ibrahimovic kiedy on strzelil ostatnio 2 bramki w meczu ?? berbatov moze byl kiedys dobry w poprzednim zespole w man utd jest sredniakiem...

 

Odnośnik do komentarza

Brawa dla tego pana. Widać jak się znasz. I widać jakim jesteś fanatykiem Barcelony. Proponuję, żebyś najpierw pooglądał trochę meczów, a potem się wypowiadał, bo nie masz zielonego pojęcia o tym, co się dzieje na boiskach w Europie. Tak dla przypomnienia - ten słaby Berbatov w tym sezonie Ligi Mistrzów strzelił już 4 gole dla United. I to nie w jednym meczu. A Gonzalo Higuain to też jest supercyborg, bo udało mu się strzelić 4 gole w ostatnim meczu? I don't think so.

 

I nie chodzi mi tutaj bynajmniej o sumę statsów w FIFIE, tylko konkretnie o przyspieszenie i prędkość, bo właśnie dzięki tym statystykom zawodnik staje się cyborgiem w FIFIE.

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza

Co włączę ostatnio fife to kończy się tak samo - wyłączeniem konsoli w trakcie meczu, nawet nie wyłączając gry. W tą grę nie da się grać przez neta, jeśli ea nie zrobi coś z serwerami to ta gra straci 70% wartości, bo tryb sieciowy jest gorszy niż jakby go nie było...

Może zaczne próbować grać o jakichś dziwnych porach, np w weekandy przed 8 rano, to nie będę miał pokazu slajdów i sekundowych opóźnień w reakcji na to co wciskam na padu :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...