Skocz do zawartości

Forza Motorsport 3


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Gość =-FEISAR-=

Wreszcie pograłem u kumpla dłużej w demo FM3. Moja ocena.

 

GT5P

Grafika otoczenia: 8/10

Grafika pojazdów podczas wyścigów: 10/10

Grafika pojazdów w menu 9/10

Widok z kokpitu:10/10 (zdecydowanie najlepiej odtworzone wnętrza aut w historii gier)

Model jazdy: 9+/10

Grawyalność: 9/10

Zniszczenia: -

Dźwięk: 8/10

 

FM3 demo

 

Grafika otoczenia: 9/10

Grafika pojazdów podczas wyścigów: 6/10

Grafika pojazdów w menu 10/10

Widok z kokpitu: 7/10

Model jazdy: 8/10 (zbyt łatwo, zbyt arcade'owo i dziwnie oddane różnice między pojazdami)

Grawyalność: 9/10

Zniszczenia: 6/10

Dźwięk: 8+/10

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wreszcie pograłem u kumpla dłużej w demo FM3. Moja ocena.

 

GT5P

Grafika otoczenia: 8/10

Grafika pojazdów podczas wyścigów: 10/10

Grafika pojazdów w menu 9/10

Widok z kokpitu:10/10 (zdecydowanie najlepiej odtworzone wnętrza aut w historii gier)

Model jazdy: 9+/10

Grawyalność: 9/10

Zniszczenia: -

Dźwięk: 8/10

 

FM3 demo

 

Grafika otoczenia: 9/10

Grafika pojazdów podczas wyścigów: 6/10

Grafika pojazdów w menu 10/10

Widok z kokpitu: 7/10

Model jazdy: 8/10 (zbyt łatwo, zbyt arcade'owo i dziwnie oddane różnice między pojazdami)

Grawyalność: 9/10

Zniszczenia: 6/10

Dźwięk: 8+/10

 

6/10 za wygląd fur to mało. Według mnie należy się 8/10 a jak poprawia aliasing będzie jeszcze lepiej. Model jazdy jest konkretny, może za krótko grałeś. Tak to zgadzam się z opinią FEISARA. No i zdaje mi się, że otoczenie jest o więcej lepsze niż tylko 1 oczko ;)

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Wreszcie pograłem u kumpla dłużej w demo FM3. Moja ocena.

 

GT5P

Grafika otoczenia: 8/10

Grafika pojazdów podczas wyścigów: 10/10

Grafika pojazdów w menu 9/10

Widok z kokpitu:10/10 (zdecydowanie najlepiej odtworzone wnętrza aut w historii gier)

Model jazdy: 9+/10

Grawyalność: 9/10

Zniszczenia: -

Dźwięk: 8/10

 

FM3 demo

 

Grafika otoczenia: 9/10

Grafika pojazdów podczas wyścigów: 6/10

Grafika pojazdów w menu 10/10

Widok z kokpitu: 7/10

Model jazdy: 8/10 (zbyt łatwo, zbyt arcade'owo i dziwnie oddane różnice między pojazdami)

Grawyalność: 9/10

Zniszczenia: 6/10

Dźwięk: 8+/10

 

6/10 za wygląd fur to mało. Według mnie należy się 8/10 a jak poprawia aliasing będzie jeszcze lepiej. Model jazdy jest konkretny, może za krótko grałeś. Tak to zgadzam się z opinią FEISARA. No i zdaje mi się, że otoczenie jest o więcej lepsze niż tylko 1 oczko ;)

 

Nie karm trola, on tylko na to czeka :P Jak dla niego Forza to gra na 3/10 to niech mu będzie, to jego opinia, nie ma co polemizować.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

6/10 za wygląd fur to mało. Według mnie należy się 8/10 a jak poprawia aliasing będzie jeszcze lepiej. Model jazdy jest konkretny, może za krótko grałeś. Tak to zgadzam się z opinią FEISARA. No i zdaje mi się, że otoczenie jest o więcej lepsze niż tylko 1 oczko ;)

 

Co do modelu jazdy to po prostu mocarne fury jest zbyt łatwo opanować. W FM2 było lepiej w tym aspekcie. Pogram jeszcze trochę i może zmienię zdanie. Odnośnie otoczenia to gdybym miał porównać górską trasę w GT5:P z trasą z demka Fm3 to FM3 ma tutaj sporą przewagę. Jednak GT5:P ma Londyn a ta lokacja jest graficznie dopasiona konkretnie i stąd taka mała różnica w ocenach, gdyż Londyn podciąga stronę wizualną GT5:P.

Odnośnik do komentarza

 

Nie karm trola, on tylko na to czeka :P Jak dla niego Forza to gra na 3/10 to niech mu będzie, to jego opinia, nie ma co polemizować.

 

Jeśli te oceny uważasz za niskie, to już nie wiem. Nigdzie tam nie widzę by średnia tych ocen wynosiła 3/10... No chyba, że tylko oceny 10/10 Ciebie cieszą.

 

Tutaj blablabla o grafice, a jak to jest z tym modelem jazdy w końcu? Został uproszczony w stosunku do poprzedniczki i jeśli został zmieniony to w jakim stopniu.

 

Niech niektórzy przestaną z tym czekaniem na GT5, bo to przykre jest. Zauważyłem, że jak się znajdzie jakieś brudy w tej grze to się halo od razu robi i co niektórzy zaczynają nie na temat pisać.

Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

Demo FORZA MOTORSPORT 2 różni się ZNACZĄCO od pełnej wersji FORZA MOTORSPORT 2. I graficznie i systemowo. I wszystko wskazuje na to, że tutaj będzie podobnie, tak więc może poczekamy z ocenami pełnej wersji do ukazania się pełnej wersji?

Odnośnik do komentarza

Fakt cofanie pomaga bardzo ;) Aha jeszcze mam pytanie: co oznacza ikonka spinacza w leaderboardsach ?

Spinacz to oczywiście ghost, zwykle dla Top100. Cofanie pomaga w nauce, a nie w biciu rekordów (spróbuj poprawić te swoje rekordy cofając).

 

Ja jestem prawdziwy mistrz :) Pokonałem takie PRO sławy jak iPicaso i General E Live (są 2-3 miejsca za mną), fakt że GEL się nie wysilił Porsche i zrobił tylko 59.5, ja zaś jechałem na 57:xx, ale pad mi się wyłączył, a że było po północy to skończyłem :)

 

Wniosek jest taki, że zaledwie 7% graczy zrobiło czyste lapy. Więc nie piszcie, że gra jest aż taka łatwa. Zaś 93% ma "brudne" lapy - albo cofali albo lekko/mocno wypadli z trasy albo stuknęli/musnęli rywala. To ostatnie może być potworne w karierze i sumowaniach, jedno muśnięcie i powtórka (lub lądujesz hen hen daleko w klasyfikacji).

Odnośnik do komentarza

Porządny Bartq przynajmniej nie prowokuje.

 

Jak tam 911 GT3-RSR zachowuje się po wyłączeniu wspomagaczy? To potężna maszyna i powinno się z nią męczyć na co trudniejszych zakrętach. Jak to oddano w grze?

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

Ja za sukces uważam wejście w pierwszy 1000 samochodem Audi R8, miałem włączony tylko ABS i czas uzyskany bez cofania czasu i wyjeżdżania poza asfalt, skrzynia oczywiście manualna. Na więcej mnie nie stać ^_^

Spróbuj tylko pocofać albo powyjeżdzać, a znajdziesz się w Top 20000, a zasadzie nie bo się nie zapisze.

 

Wow wreszcie ktos kto jezdzi, a nie robi flame'a ;] Podaj czasy jak mozesz innymi autami :D

Żartuję, nie jeżdżę, z takim sterowaniem nie chce mi się, testowałem to i owo, dzisiaj zrobiłem kolejny genialny inaczej wynik - R8 1:02:xx, tyle że te 02 to nie sekundy :), ale mimo to wyprzedzam 92% graczy :)
Odnośnik do komentarza

Ja w Ferrari zajmuję .... ło Jezu 3059 (1:09) miejsce (1:09) ale jeżdżę bez wspomagaczy idalej uczę się operowania gazem i hamulcem na kierownicy. Ale wyżej chyba nie dam rady.

Ktoś wspominał że California jeździ się zbyt płynnie - to niech spróbuje na kierownicy. Za pierwszym razem tylko driftowałem w zakrętach. Trzeba teraz spróbować Flying Lizard i polatać.

Odnośnik do komentarza

Ja Porsche na razie mam 1:02. Słabo, ale mało jeździłem. Bez wspomagaczy jeździ się zawodowo, dla mnie lepiej niż w Fm2, płynniej. Mi się kokpity podobają, świetnie czuć samochód. Niech oddalą trochę kamerę, poprawią cienie i dadzą szyby i będzie bosko. oczywiście IMO

Odnośnik do komentarza

Zmień kolor ? :P

 

Ale to nie jest to ferrari co możemy wybrać, to zupełnie inny samochód, który jest jednym z przeciwników, ja jemu koloru zmienić nie mogę :P Ale wygląda masakrycznie, tak jak Bigdaddy napisał, jakby zapierniczał na innych ustawieniach niż reszta gry :rolleyes:

 

To chyba jakiś model Alfa Romeo z tego co pamiętam, ale mogę się mylić :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...