Skocz do zawartości

Forza Motorsport 3


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Gość =-FEISAR-=

Pograłem jeszcze trochę i naprawdę gra się fajnie. Jednak co do modelu jazdy to coś jest nie tak. Ustawiam bez wspomagaczy wszystko i kurde, zbyt łatwo opanować fury. Tnę po trawie, daje pełny gaz i auto niespecjalnie na to reaguje. Jedynie hamowanie jest bardzo dobrze dopracowane i zasługuje na brawa.

Odnośnik do komentarza

Te uszkodzenia sa troche lipne, mam ciagle wrazenie ze tylko textura sie zmienia na "pomarszczona" i tyle, kilka razy uderzylem w sciane Porszakiem, jakos nic nie odpada czy deformuje sie. Mi tym Porszakiem udalo sie wywrocic na bok, potem galka w lewo na dach sie obrocil, znow w lewo to kolejny boczek, ponownie w lewo i byl na nogach juz :). Mam nadzieje ze bedzie lepiej z tymi uszkodzeniami bo narazie to PGR :/

Odnośnik do komentarza

Przesadzasz scorpion. Fury się fachowo rysują, gną się elementy. Feisar, mi się wydaję, że autorzy do tych mocnych fur zapodali opony Super Soft co by łatwiej było. Spróbuj wziąć sobie Mini i zobacz, że po mimo mniejszej mocy od Ferrari czy Audi, bardziej go wyrzuca na zakrętach. Swoją drogą świetnie walczy się z Californią bez wspomagaczy w niektórych momentach :) Bardzo podobają mi się silniki tzn. ich odgłosy. Nie mam porównania z GT, gdzie pewnie też jest świetnie, ale tutaj podoba mi się. Na razie poprawiłem trochę czasy :D dodajcie mnie do friendsów, będziemy walczyć :)

Odnośnik do komentarza

Widzę, że każdy broni swego, ale ocena widoku z kokpitu w GT5P na 7+ to przegięcie na maxa! Toż to najlepiej odwzorowany widok tego typu w grach wyścigowych ever, i trza mieć naprawdę klapy na oczach żeby tego nie dostrzec.

 

7+ to dobra ocena, w tym czasie pojawił się grid który ma lepszy widok z kokpitu dla mnie wcześniej był jeszcze pgr4. Dlatego 7+, odpal sobie nfs shift żeby zobaczyć najelpszy widok z kokpitu ever

 

Trzeba miec klapki na oczach wielkośći drzwi, żeby tak bzdurzyć.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Signap chodzi mi o co innego. W PGR fury się gną marginalnie. Tutaj odpadają zderzaki, spojlery, fachową rysuje się karoseria i świetnie jest to pokazane jeśli chodzi o różne obtarcia podczas wyścigu. Nie jeśli ktoś (pipi)nie w bandę przy 300 km/h. To nie Burnout. Narzekasz na prawie każdą grę, a i tak tykasz się większości crap'ów Sajnap ;)

Odnośnik do komentarza

Signap chodzi mi o co innego. W PGR fury się gną marginalnie. Tutaj odpadają zderzaki, spojlery, fachową rysuje się karoseria i świetnie jest to pokazane jeśli chodzi o różne obtarcia podczas wyścigu. Nie jeśli ktoś (pipi)nie w bandę przy 300 km/h. To nie Burnout. Narzekasz na prawie każdą grę, a i tak tykasz się większości crap'ów Sajnap ;)

Przynajmniej te crapy nie sa przereklamowane :D. Patrzac na Grida czy Dirta to Forza 3 blado wypada w temacie uszkodzen. Zobaczymy jak w pelnej wersji

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

Przynajmniej te crapy nie sa przereklamowane :D. Patrzac na Grida czy Dirta to Forza 3 blado wypada w temacie uszkodzen. Zobaczymy jak w pelnej wersji

 

 

ale co ty porównujesz? w grid czy dirt 2 masz 35-40 samochodów tutaj ponad 400 :potter: Zresztą to są gry mistrzów kodów a oni zawsze rządzili w temacie uszkodzeń.

Druga sprawa w fm3 t10 nie zachwalało uszkodzeń i niczego nie obiecywało no i jazda w fm3 polega na jeżdżeniu bez dotykania band/przeciwników a nie rozbijaniu samochodów :teehee:

 

@onion - wątpię, szyby raczej takie same będą ;/

Odnośnik do komentarza

To Forze robi ciagle ta sama ekipa? Ja mialem wrazenie ze niby goscie od PGRa ja robia bo takie ploty byly i jakos zostaly mi w glowie, moze dlatego ze gra tego typu nie jest w moim docelowym targecie wiec malo co czytam o niej.

 

Ustawiena Trudny sa latwe, wymija sie czolowke na pierwszym wiekszym zakrecie (jak w kazdej grze wyscigowej btw....). Ale podoba mi sie, oby wyscigow jakimis prototypami czy autami co pedza 200km w ciagu 5 sekund bylo malo, wole delektowac sie normalnymi furkami niz wyscigowaymi

Odnośnik do komentarza

Ale jak zamówię w Polsce to dostanę na premierę :)

 

Brałem stamtąd chyba ze 3 preordery. Raz nie dostałem na premierę, bo mieliśmy jakieś katolickie święto i Poczta nie działała. Poza tym oni wysyłają gierki nie w środy, tylko we wtorki. Możesz sobie ustawić, że poinformują cię smsem o wysyłce, a jeżeli gra nie dojdzie na premierę to możesz ubiegać się o zwrot 3,5 funta. Tyle też wynosi wysyłka do PL, na terenie UK jest darmowa.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

fcirtw.png

 

Camino Viejo w całej okazałości. Demo to czerwony fragment.

 

oraz jak gra wygląda w finalnym kodzie

http://video1.fullxp.com/download/e807871a-8ba9-4908-82b9-7e661c665398/forzaM3.divx

samochody prezentują się znacznie lepiej i widać wnętrza pojazdów (brak ciemnych szyb) kokpit poprawiony (kamera jest dalej kierownicy) :potter:

 

@scorpion - pomyliło ci się to t10 robi fm3 i będzie robiło kolejne pgr-y

Odnośnik do komentarza

Ale jak zamówię w Polsce to dostanę na premierę :)

 

Brałem stamtąd chyba ze 3 preordery. Raz nie dostałem na premierę, bo mieliśmy jakieś katolickie święto i Poczta nie działała. Poza tym oni wysyłają gierki nie w środy, tylko we wtorki. Możesz sobie ustawić, że poinformują cię smsem o wysyłce, a jeżeli gra nie dojdzie na premierę to możesz ubiegać się o zwrot 3,5 funta. Tyle też wynosi wysyłka do PL, na terenie UK jest darmowa.

 

A jak się płaci ?

Odnośnik do komentarza

oraz jak gra wygląda w finalnym kodzie

http://video1.fullxp.com/download/e807871a-8ba9-4908-82b9-7e661c665398/forzaM3.divx

samochody prezentują się znacznie lepiej i widać wnętrza pojazdów (brak ciemnych szyb) kokpit poprawiony (kamera jest dalej kierownicy) :potter:

Nie rob ludziom nadziei. Po tej jakosci filmiku nie da sie stwierdzic czy wyglada to lepiej/gorzej niz demo.

Poza tym po czym wnosisz, ze tutaj widac wnetrze? O_o Przeciez nadal jest ono praktycznie czarne (na ujeciach ze srodka/z maski to samo widac w demie, czyli niemal czarne zarysy ksztaltow). Na koniec widac tez fragment z kamery wyzej i widac wiecej wnetrza przez szybe... a raczej wiecej czarnej przestrzeni ;)

Tu nie chodzi o to, ze szyby sa czarne. One sa przyciemnione, ale nie czarne. Rzecz w tym, ze podczas gry wnetrza samochodaow sa tak uproszczone i zaciemnione, zeby nie bylo tego widac. Podobnie bylo na PS2 w GT4.

Edytowane przez Emet
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

A jak się płaci ?

 

Kartą, może być zwykła płatnicza (np. Visa Electron z Inteligo). Kasę pobierają Ci w dniu wysyłki.

 

 

estel - mi wysłali DiRTa 2 w środę, premiera była w piątek. A zamówienie złożyłem jakieś 2 tygodnie przed premierą. Co dziwne, w game.co.uk paczki z grą wysyłali już w poniedziałek :)

 

 

Co do braku kodów w polskiej edycji, ktoś na forum onlinecenter o tym wspominał (chyba wrog).

Edytowane przez jarken
Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

oraz jak gra wygląda w finalnym kodzie

http://video1.fullxp.com/download/e807871a-8ba9-4908-82b9-7e661c665398/forzaM3.divx

samochody prezentują się znacznie lepiej i widać wnętrza pojazdów (brak ciemnych szyb) kokpit poprawiony (kamera jest dalej kierownicy) :potter:

Nie rob ludziom nadziei. Po tej jakosci filmiku nie da sie stwierdzic czy wyglada to lepiej/gorzej niz demo.

Poza tym po czym wnosisz, ze tutaj widac wnetrze? O_o Przeciez nadal jest ono praktycznie czarne (na ujeciach ze srodka/z maski to samo widac w demie, czyli niemal czarne zarysy ksztaltow). Na koniec widac tez fragment z kamery wyzej i widac wiecej wnetrza przez szybe... a raczej wiecej czarnej przestrzeni ;)

Tu nie chodzi o to, ze szyby sa czarne. One sa przyciemnione, ale nie czarne. Rzecz w tym, ze podczas gry wnetrza samochodaow sa tak uproszczone i zaciemnione, zeby nie bylo tego widac. Podobnie bylo na PS2 w GT4.

 

co ty możesz się wypowiadać na temat grafiki dema a tego filmiku skoro nie grałeś w demo? LOL .

No właśnie jak na filmik z kamery (słaba jakość) to już widać że szyby są bardziej przezroczyste w porównaniu do dema, jest też lepszy widok z kokpitu. O to mi chodziła te dwie poprawki :potter:

Odnośnik do komentarza

 

Nadal łapki na kierownicy przyklejone. Zmienianie biegów odbywa się chyba za pomocą myśli. Poza tym sam bym chętnie zagrał na takim zestawie ;)

 

 

 

 

Edit: @orion

 

 

Płacisz za pomocą kredytowej (wypukłej) albo podajesz im numer karty (może być płaska) oni zrobią test (zabiorą ci 1E i zaraz znowu przeleją) i z tego konta ci pobiorą hajs. Pamiętaj, że cena gry jest w funtach (w euro nie bierz bo się nie opłaca ze względu na stosunek zł-Euro) i pójdzie po kursie jaki masz w banku. 

 

Ja mam specjalne konto tylko do internetu, na którym zawsze jest 0 zł. Po prostu podaje je do allegro, czy jak płacę w sklepach. Wtedy na to konto przelewam kasę i oni już sobie pobierają. Zawsze przelewam trochę więcej, bo nie wiesz jak funt będzie stał w tym dniu akurat. Na razie zawsze wychodziłem na + w stosunku do oferty polskich sklepów.

 

 

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza
One clarification about photomode and screenshots we've released so far. Aside from the added effects such as AA, DOF, and motion blur, all assets you see in photomode are the same although I do stand corrected on one factor which is the player car. They do have higher detail in photomode while all other cars, the environments, etc. are exactly what you see in game. And as you know in replays everything is the same. Anyway, did not mean to mislead or 'play dumb' with earlier statements as I misunderstood how LODs were being used in the various modes. That said, many of the screenshots we've released thus far have used the in-game graphics car models since we often shoot a scene including cars that aren't the player car. <shrug> It all looks good and representative of the game, imo.

 

The demo is visually representative of the full-game so racing in-game won't look much different.

 

I don't see that many jaggies on my multiple TVs at home and at work, but everyone's setups can be varied.

 

I guess that's the thing. Overall, when I'm racing around the track, my eyes are not bleeding. I am a fairly big graphics ***. I love taking photos in photomode. Games with bad graphics distract me from my experience. That said, when I play FM3, I do not think about how awful the graphics are or low in-game car models, etc. simply because the overall effect is that the game looks good. Can it look better? Yes, totally and I agree it is not perfect. But does it justify the vitriol of some of the threads I've scanned this morning? I'm not sure that it does. Everyone has their own opinion on the matter and that's fine and there's not much I can say except I hope you'll give the final game a chance and have fun with it.

 

Che Chou

 

Czy tak ciężko uwierzyć, że nas pod względem oprawy podczas gry oszukali?

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...