Skocz do zawartości

Forza Motorsport 3


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie będzie takiej możliwości to będzie do bani, przyzwyczaiłem się do tego, że OST leci w menu, a nie w czasie wyścigu, w demku tak było. Pewnie większości to się nie podobało, że nie było opcji włączenia OST w czasie wyścigu w FM2, ale mnie to tam by rozpraszało, przy jeździe z wyłączonymi assystami itp.

 

 

hmm przecież funkcja odpalania własnej muzyki w każdej grze na x360 do czegoś służy :potter:

Odnośnik do komentarza

Panowie (i Panie) chcialem pochwalic sklep PSX Extreme. Wczoraj ok. 16 zdecydowalem, ze zamowie FM3, zagadalem na GG Wojtka ze sklepu i... zlozylem zmowienie przez GG :) O 16:30 mialem juz nr przewozowy, a dzis przed 13 zapukal kurier. Nigdy tak szybko nie udalo mi sie niczego zamowic przez internet. Moglem dzis sie wybrac na przejazdzke po roznych sklepach i na pewno bym gdzies trafil FM3, ale jak widac nie bylo wiekszego sensu. Zreszta szkoda wychodzi gdziekolwiek, bo leje jak cholera i w ogole strasznie ponury dzien.

A i bylbym zapomnial, dostalem gratis wideorelacje z gamescomu :) Oby tak dalej.

 

fm3x.th.jpg

Odnośnik do komentarza

Dobra pograłem kilka godzin więc wstępnie ocenie. :teehee:

 

PLUSY

 

- świetny model jazdy i fizyka

- ilość samochodów i tras

- oprawa graficzna

- dźwięk! (dla nie trafili tutaj w 10, muzyk w menusach przypomina mi mass effect podczas wyścigów również jest niezła, dźwięk samochodów to 1 klasa)

- świetny tuning (rozbudowany względem fm2)

- kosmiczna żywotność gry

- wysoka grywalność (z cyklu ,,jeszcze jedne wyścig i kończę a mijają 3h)

- elastyczny poziom trudności

- gra dla hardcore-owców jak i dla casuali

- płynne 60fps

- fotomode (jeszcze żadna gra nie dała mi tyle frajdy w tym trybie)

- regulowany widok w kokpicie

- menusy (szybkie, schludne, przejrzyste i wygodne)

- uszkodzenia mechaniczne

 

MINUSY

 

- nierówny poziom graficzny tras i kokpitów (Camino Viejo/Fujimi Kaido i inne wyglądają obłędnie za to Le Mans/silverstone itd. po prostu tak sobie (rażą w nich słabe drzewa, mało detali, i słabe tekstury na poboczach). Tak samo z kokpitami większość wygląda bardzo dobrze ale niektóre wglądają tak jakby czasu im nie starczyło na dokończenie gry. Tak samo w pięknych trasach są fragmenty do poprawki.

- problemy z oświetleniem w kokpitach (zdecydowanie do poprawy)

- brak szyby przy widoku z kokpitu (ultra czysty obraz...zaś przy widoku zza samochodu ultra ciemne szyby :angry2: )

- brak animacji w pitstopie

- ciemne szyby w prowadzonym samochodzie przy widoku zza samochodu

- brak nocki (w fm1 była więc dla mnie dalej to będzie minus)

- brak edit sountrack

 

OCENY

 

9 grafika

10 - dźwięk

10 żywotność

9 grywalność

 

ocena 9+

 

Różnice pomiędzy demem?

- lepsze wygładzanie krawędzi

- regulowany widok z kokpitu

- nie jest tak łatwo jak w demie :thumbsup:

 

Nie masz dysku? wiele tracisz...na drugim dvd są 3 z pośród 5 najlepszych tras (dla mnie) tak samo z samochodami, naprawdę genialne wózki tam są.

 

Podsumowując, widać że MS naciskał na t10 w wyniku czego mamy kilka niedociągnięć, najlepszą opcją było by przełożenie premiery na początek 2010/wiosnę i dopracowanie fm3 a tak najwyżej przyjdzie czekać na patche.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

3 z 4 najlepszych tras :/

Road Racing Track Pack - 730.4 MB

Rally di Positano Fujimi Kaido Nurburgring Nordschleife

 

 

 Asian Car Pack - 442.6 MB
2000GT	Axela Sport 23S	Civic 1.5 VTi
Civic Si Coupe	Civic Type-R	CR-X Del Sol SiR
Eclipse GSX	Eclipse GTS	Fairlady Z 432
FTO GP Version R	GTO	Impreza 22B STi
Legacy B4 2.0 GT	Mazdaspeed Familia	MINE's R32 Skyline GT-R
MR2 GT	#16 G'ZOX NSX	NSX-R
Prelude SiR	Savanna RX-7	Skyline Coupe 350GT
Soarer 430 SCV	Supra 2.0 GT Twin Turbo	Tom's T020 MR2
Tom's W123 MR-S	Top Secret 0-300 Supra	#3 HASEMISPORT Endless Z
#46 Dream Cube's ADVAN Z	#23 XANAVI NISMO GT-R	#32 NISSAN R390 GT1
#3 Toyota Motorsports GT-ONE TS020	#35 YellowHat YMS Supra	#36 OPEN INTERFACE TOM'S SUPRA
#6 EXXON Superflo Supra	R390	#25 ECLIPSE ADVAN SUPRA
#23 Nissan Motorsports R390

European Car Pack - 424.8 MB
300SL Gulwing Coupe	9-3 Aero	Beetle
Carlton	CC8S	Cerbera Speed 12
CLK55 AMG Coupe	GranSport	Delta Integrale EVO
Elan Sprint	Esprit V8	E-type S1
Leon Cupra R	Monaro VXR	#24 At-Speed S60 R
Stratos HF Stradale	#8 Audi ABT TT-R	Tuscan S
V12 Vanquish	XJ220	#4 Johansson Motorsport R8
#5 Audi Sport Japan Team Goh R8	#1 Champion S4 Competition	#7 Team Bentley Speed 8
#2 BMW Motorsport M3 GTR	#41 Team McLaren F1 GTR	#15 BMW Motorsport V12 LMR
#72 Team Alphand Aventures 550 Maranello GTS	#12 Risi Competizione F333 SP	#9 Vitaphone Racing Team MC12
#5 OPC TEAM PHOENIX Astra V8	#3 Peugeot Talbot Sport 905 EVO 1C	#3 Lechner Racing School Team 1 911 GT3 Cup
AMG Mercedes CLK GTR	R8	#1 Peugeot 207 Super 2000
#5 Zakspeed Racing 911 GT1-98	#41 Gulf Team Davidoff McLaren F1 GTR	 

American Car Pack - 324.8 MB
Cobra 427 S/C	Corvette Grand Sport	Corvette Stingray 427
Corvette ZR-1	CTS-V	G35 Coupe
GT40 MkII	GTO	GTO Hardtop
Integra Type-R	Mustang GT	NSX
PT Cruiser GT	Regal GNX	S281
Series 1	SRT4	Stealth R/T Turbo
Eagle Talon TSi Turbo	Viper GTS ACR	#16 Team Cadillac CTS-V
#6 Team Cadillac Northstar LMP-02	#126 Team Zakspeed Viper GTS-R	#57 Carsport Holland Viper GTS-R
#11 JML Team Panoz LMP-01	#26 Konrad Motorsports S7R	#81 Team LNT Panoz Esperante GTLM
#91 Viper Team Oreca GTS-R

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Panowie (i Panie) chcialem pochwalic sklep PSX Extreme. Wczoraj ok. 16 zdecydowalem, ze zamowie FM3, zagadalem na GG Wojtka ze sklepu i... zlozylem zmowienie przez GG :) O 16:30 mialem juz nr przewozowy, a dzis przed 13 zapukal kurier. Nigdy tak szybko nie udalo mi sie niczego zamowic przez internet. Moglem dzis sie wybrac na przejazdzke po roznych sklepach i na pewno bym gdzies trafil FM3, ale jak widac nie bylo wiekszego sensu. Zreszta szkoda wychodzi gdziekolwiek, bo leje jak cholera i w ogole strasznie ponury dzien.

A i bylbym zapomnial, dostalem gratis wideorelacje z gamescomu :) Oby tak dalej.

 

Nom...u mnie podobnie z tym ze paczka dotarla w jakies 20 godzin (od momentu zlozenia zamowienia!) POCZTĄ POLSKĄ :blink: A mieszkam na pomorzu :sweat:

Ogolnie zgadzam sie z postem Bigdaddy'ego (zalety/wady).

Do minusow doliczylbym jeszcze mimo wszystko troche uproszczony model jazdy wzgledem dwojki (polecam wziac w obydwoch grach F355 challenge na Laguna Seca z wyaczonymi asystami...w poprzedniczce jest latwiej stracic kontrole nad pojazdem)

 

I jeszcze jedno. Mam cholernie denerwujacy problem. Bardzo sie cieszylem na mysl z zmianie FOV co owocuje znacznie lepszym widokiem z kokpitu...i co? I to ze po zwiekszeniu FOV gra sie zawiesza podczas ladowania wyscigu!....na 5 prob tylko raz udalo sie odpalic wyscig w "jezdzie dowolnej" :angry:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...