Skocz do zawartości

Forza Motorsport 3


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

daddy - na mgc widziałem 2 polaków co to mają. mi zostało z 30 eventów a na liczniku mam już ponad 80h. mam zamiar wymęczyć grę przez najbliższe 3-4 dni więc wrzucę garść statystyk kiedy już wpadnie ostatnie złoto.

co do programów to za dużo ciekawych rzeczy nie mówili. takie zwykłe telewizyjne pyerdolenie na temat. w gadżecie koleś się bawił kierownicą i miał radochę, w opt były zachwyty na temat opcji gry, fizyki i w ogóle. nic takiego czym można by się sugerować czy tworzyć opinię o grze. w zasadzie to za wiele nie straciłeś :)

 

ragus - śmiać mi się chce z samego opisu więc podaruję sobie oglądanie recki :) nie ma to jak kompetentni redaktorzy.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

po tej recenzji są 2 opcje: autor recki to fan jrpg i nienawidzi wyścigów, autor recki to fan GT/Sony :P

 

według tej recki wychodzi na to że:

 

- fm1 zawiodła i nie pozamiatała :yucky: - hmm fm1 tak pozamiatała że do dziś jest nie doścignięta poza fm2/3

- fm1 była strasznie bajerowana i miała huczne zapowiedzi - a to ciekawe

- forza bezczelnie kradła pomysły z innych gier - dobre, tak dziś o każdej grze można powiedzieć że bezczelnie kradnie pomysły od innej

 

a najlepsza jest największa wada fm3:

- ,,wazeliniarstwo'' - bo twórcy chcieli każdemu wejść w tyłek....o kuw@, nie ma to jak profesjonalna recka i solidne argumenty, jak ktoś słusznie tam skomentował autor recki to debil/idiota

- cofanie czasu jest bezczelnie skopiwane z dirt/grid.......równie dobrze można powiedzieć że wszystkie ścigałki są bezczelnie skopiowane od wyścigów z przed 20lat bo też się ścigamy na 4 kółkach

- fura w menusach na tle ładnych pejzaży również bezczelnie skopiowana z innej gry - heh jak coś jest dobre to czemu tego nie ulepszyć i dać po swojemu?

- różnice pomiędzy grafiką fm2 a fm3 są minimalne :o a to ciekawe, wystarczy zapuścić trasę na Camino Viejo i podziwiać to minimalne różnice....fakt niektóre trasy odstają od reszty ale bez przesady

Edytowane przez bigdaddy
Odnośnik do komentarza

Nie działa

Znamy zawartość najbliższego DLC. Jeśli każde DLC ma mieć taki content to ja kupuję już zapas MSP.

 

http://www.forzamotorsport.net/en-us/_templates/NewsDetail.aspx?id=3059

 

Audi R15

Lambo Murcielago 2010

Italia

Lambo

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Gdybyś jednak zmienił zdanie:

 

 

;)

 

Oni to w TV puścili O_o Już od pierwszej minuty słychać, że coś tu jest nie tak...

 

"Gra się zeszmaciła"

"Chcieli wejść w tyłek komu się tylko dało"

"Twórcy branzlowali się..."

 

Jakiś maksymalny poj.eb układał recenzję, nie chce się wierzyć, że puścili to na antenie.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
o kurde GT-R umknął mi jakoś uwadze.

I ma w pelni funkcjonalne wyswietlacze na desce prosto od Polyphony, ot taki paradoks :P

W styczniu przy okazji Detroit Motor show bedzie nastepny car pack, pewnie wpadnie pare autek z USA, stawiam tez, ze pojawi sie SLS AMG, w ogole Mercedesow mi brakuje - Bmw maja caly nowy lineup, wiec stawiam na kolejne w DLC - nowa E klasa AMG, koniecznie CLK AMG Black Series czy C 63 AMG byloby milo zobaczyc, bo lineup Mercedesa sredni. Brakuje mi, bo ostatnio spotkalem w Łodzi jedynego w Polsce SL 65 Black Series - od razu szyby w dol i przy niskich obrotach brzmial jak przelatujacy mysliwiec z II wojny - cos niesamowitego, a silniki z modeli 63 AMG brzmia rownie niesamowicie.

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Mam problem - "Forza Motorsport 3" miało być w PL, ale mam ją w angielskim. W Dashboardzie mam ustawiony PL. Od razu zaznaczam, że nie zainstalowałem tych dodatków - nie mam dysku.

 

Jako lokalizację trzeba ustawic Polskę, sama zmiana języka nic nie da.

 

Ja też mam pytanie. Czy jedynym sposobem zmiany wyświetlania jednostek z metrycznych na imperialne i odwrotnie jest zmiazna lokalizacji w dashboardzie, czy może jest jakaś opcja w samej grze. Nigdzie nie moge czegoś takiego znaleźć.

Edytowane przez Fader
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...