Skocz do zawartości

Forza Motorsport 3


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

No widac, ze czas ich ograniczal. W koncu animacje zmiany biegow dodali dopiero w patchu. Jakby gra powstala pol roku dluzej mysle, ze mielibysmy i wiecej tras i moze ladniejsze kokpity, no ale wtedy musieliby sie zetrzec z GT5, gdzie pewnie kupa ludzi kupi importy z Japonii byleby tylko pograc, jakbym mial ps3 bym na pewno tak zrobil, zamiast czekac kolejne pol roku :P Z drugiej strony do dwojki tez mial byc mega support, a trasy wyszly raptem 2.

To akurat trasa inspirowana mocno Bathurst, czyli mokry sen kazdego australijczyka czy fana V8 supercars. Swoja droga fenomelna trasa, mysle, ze najbardziej pozadany z prawdziwych torow, pamietam jak meczylem endurance w Toca Race Driver 3 na Bathurscie. W ogole australijskie trasy w Toce3 byly bardzo ciekawe, jako ze dali samochody z serii V8 daliby troche tras ;) Generalnie pogon tworcow samochodowek za jak najwieksza iloscia aut mnie martwi - wiekszosc graczy ( oprocz zapalencow, kolekcjonerow i achievements hunterow ) i tak nie wyprobuje nawet polowy, a niektore trasy nudza sie dosc szybko - jedne z powodu ukladu toru, inne z powodu nudnego wygladu ( silverstone, mugello, test track ).

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Dzieki za przypomnienie Bart...wiedzialem ze niemal identyczny tor byl w Race Driver 2 tylko nie moglem wpasc na nazwe :rolleyes:

Pewnie jest tak jak mowisz z tymi terminami...zreszta nie ma sie co dziwic skoro gra wyszla lednie pol roku od pierwszych oficjalnych informacji. Szkoda bo na drugim dysku zostalo zmrnowane sporo miejsca. Swoja droga taki Alpine Ring byl przygotowywany dla FM2 co bylo widac w trailerze dwojki http://img359.imageshack.us/img359/439/alpinecomp5aa.jpg . Ciekawe czy brak miejsca na DVD byl powodem dla ktorego ostatecznie zrezygnowali z tego toru.

Coz...w przypadku FM3 pozostaje nam liczyc tylko na DLC...

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Jak miejsce na DVD mogło być problemem skoro na drugim DVD jest od cholery wolnego miejsca :) Jak ktoś wcześniej powiedział, chodziło o czas. Ja tam się cieszę, że wyszło tak jak jest. Jak się chce wprowadzać coraz to nowe ulepszenia i nowinki to wypuszcza się co jakiś czas kolejną lepszą grę, w przeciwnym razie jest cyrk jak z GT5 Forever.

 

Za dwa lata wyjdzie Forza 4 i będziemy mieli jeszcze lepszy produkt - dla mnie grafika może być taka jak jest + jakieś kosmetyczne zmiany (zmienna pora dnia czy też zmienne warunki atmosferyczne), ale za to bym chętnie zobaczył + 20 nowych lokacji i ze 100 tras. Fora 4: 500 aut i 40 lokacji/230 tras :thumbsup:

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

Jak miejsce na DVD mogło być problemem skoro na drugim DVD jest od cholery wolnego miejsca :) Jak ktoś wcześniej powiedział, chodziło o czas. Ja tam się cieszę, że wyszło tak jak jest. Jak się chce wprowadzać coraz to nowe ulepszenia i nowinki to wypuszcza się co jakiś czas kolejną lepszą grę, w przeciwnym razie jest cyrk jak z GT5 Forever.

 

Za dwa lata wyjdzie Forza 4 i będziemy mieli jeszcze lepszy produkt - dla mnie grafika może być taka jak jest + jakieś kosmetyczne zmiany (zmienna pora dnia czy też zmienne warunki atmosferyczne), ale za to bym chętnie zobaczył + 20 nowych lokacji i ze 100 tras. Fora 4: 500 aut i 40 lokacji/230 tras :thumbsup:

 

no wiesz druga płyta fm3 pełni rolę ,,dodatku'' a nie wyobrażam sobie by w fm4 połowa gry było w formie dodatku :) MS skopał sprawę z x360 że każdy nie ma obowiązkowo HDD, wtedy i fm4 na 3dvd mogła by wyjść.

FM4 raczej jako dobry startowy tytuł na nowego x-a będzie, zaś T10 robi jakąś grę teraz która wykorzysta natala, pewnie arcade-owy PGR5. W końcu sami mówili że chcieli odpocząć od FM więc pewnie PGR5.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Jeśli faktycznie tak będzie to przy PGR5 mogą poszaleć, dać z 60-80 fur, ale unikalnych i resztę miejsca przeznaczyć na konkretne trasy ze zmiennymi warunkami pogodowymi i porą dnia :thumbsup:

 

Szczerze mówiąc to też bym wolał zobaczyć jako następną grę od Turn 10 - PGR5

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

zaraz na starcie jak tylko odpalasz grę po raz pierwszy koleś nawija o drugiej płycie i wyskakuje komunikat czy chcesz zainstalować.

 

a jak byś to ominął to w głównych menusach na początku (zaraz po naciśnięciu start) masz 4 opcje:

 

FM3

Wolna gra

Rynek

Zainstaluj dysk 2

Odnośnik do komentarza

nie wiem czy temat byl poruszany bo 45 stron to troche duzo do czytania... mianowicie chodzi mi o zaliczanie czystych przejazdow... czesto zaraz po przejechaniu przez mete przy czasie nowego kolka pojawia sie ikona ze przejazd nie czysty... da sie cos z tym zrobic ? bo troche denerwujace jak jade 7 okrazen z czego 6 czystych a i tak zadnego nie zalicza

Odnośnik do komentarza

reguł do tego nie ma. bywa że jeżeli zrobisz coś nieczystego nawet kilka metrów przed linią mety to nowe okrążenie jednak zaczyna się jako czyste. bywa również że jeżeli coś źle zrobisz w połowie okrążenia to nowe okrążenie nie będzie jako czyste, albo i będzie, loteria.

 

jak skończyłem 6 sezon i wykańczałem pozostałe wyścigi to zacząłem się bawić w czasówki. zauważyłem że te czyste okrążenia to czysty random. nie wiem czy to jest zależne od trasy czy rodzaju wykroczenia ale wiem na pewno że to nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza

Tylko zauważcie, że te czyste okrążenia muszą być na "czystym torze", tzn. że nie można jechać w tunelu aerodynamicznym przeciwnika, bo to upraszcza sprawę i jedzie się bez oporu powietrza=szybciej. Nie wiem czemu, ale jest też tak, jeśli ktoś za nami jedzie blisko (może to fizycznie też ma jakiś wpływ na prędkość). A więc siłą rzeczy pierwsze okrążenie nigdy nie będzie "czyste".

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...