Skocz do zawartości

Need For Speed: Undercover


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja juz nie wierze w te gre im nowsza odslona ... tym gorsza, najlepsze wdg mnie NFS'y na Ps2 to NFS:U i NFS:U2, co oni chca zrobic z kultowego NFS'a?? Beda sie wzorowali na Transporterze, film fajny ale IMO to nie ten film do nie tej gry! Niech zrobia ryjaca beret grafe, odglos samochodow/otoczennia oraz wypasiony tuning, no i oczywiscie wyscigi w nocy!

Odnośnik do komentarza

Kolejne części Need for Speed wychodzą zbyt często. Nie zgodzę się jednak z tym, że są to średniaki lub totalne crapy nie warte uwagi. Seria zbytnio się nie rozwija bo nie musi. Ma najlepszy arcadowy model jazdy jaki kiedykolwiek zrobiono. Każda część miała swój unikalny klimat. ProStreet z otoczką festiwalu też prezentuje się ciekawie. W temacie wyścigów trudno coś nowego wymyślić. Need for Speed z bardziej złożoną fabułą może wypalić, jeśli wyścigi byłyby jej tłem. W Carbonie było sporo ciekawie zrobionych cutscenek.

Odnośnik do komentarza
Uwazam to za dobry pomysl ze maja zamiar wypuszczac N4S co 2 lata , bo faktycznie co roku dostawac kolejna edycje tego samego to sie juz moglo niedobrze zrobic . Teraz moze dostaniemy w koncu jakies porzadnie dopieszczonego N4S, wiec mysle ze warto poczekac ; )

 

Premiera gry co 2 lata? To się WP popisało tłumaczeniem :rolleyes:.

 

http://ps3.ign.com/articles/882/882666p1.html

 

W zeszłym roku podzielono zespół odpowiedzialny za developing, dzięki czemu nazwijmy go EA Vancouver A ma na stworzenie NFS:U zamiast 12, już 16 miesięcy (premiera zapewne w listopadzie 2008), zaś EA Vancouver B na produkcję kolejnej części będzie miał koło 2 lat.

Odnośnik do komentarza
Błagam niech powrócą do klimatów HP 2 - najlepszej części NFS...

 

Najlepszej i jedynej udanej ( oprócz NFS3:HP na PSX ) ! - inne są nieudane ( także technicznie , np. niepłynna animacja ) i nie mają 2 rodzajów/stylów jazdy (zachowania) auta ; w tych 2 udanych częściach były właśnie 2 rodzaje zachowania auta , z tego 1 kiepski ( niby realistyczny , gdzie zakręty brało się OGROMNYM łukiem ) i 2 świetny , naprawdę

realistyczno-arcadowy , wzorowy , bliski ideałowi .

No i tylko te 2 części miały jednorodny styl i klimat , mnie właśnie pasujący .

" Ostatnia " zarzuciłem jakiegoś " nowego " ( tytułu nie pamiętam , może " Pro Stret " - jazda w dzień po mieście + garaże i tuning ) NFS na PS2 i mnie odrzuciło - niepłynna animacja , kiepściuchna grafa ( do NFS3:HP na PS1 się nie umywała ) , model jazdy - niewiadomo co . Słowem - chałtura .

Mam przekonanie że na tych " ostatnich " , nowych NFSdach ( wszystkie po NFS3:HP3 ) uczą się nawe zespoły dewolaperskie - bo przecież tytuł się i tak sprzeda , bo ma TYTUŁ ( markę ) już wypracowany ; a stare zespoły tworzą " nowe " ( twórcze ) tytuły .

Edytowane przez Paweł Dziuba
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Need for Speed: Undercover: Pierwszy teaser i data premiery

 

http://www.miastogier.pl/news,,8424.html

Do teasera dodajmy jeszcze stronkę z odliczaniem (które z resztą co rusz zaczyna się od nowa) i filmem z kamery umieszczonej w sali przesłuchań.

http://www.whichroadtotake.com/

 

Nie wiem jaki to ma związek z grą, ale adres strony był w teaser'ze.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

http://www.videogaming247.com/2008/08/14/n...-first-details/

Pierwsze wypowiedzi twórców: NFS powraca do korzeni, prezentując intensywne pościgi policyjne, luksusowe ( i cholernie drogie ) furki. W Lipsku powinny wypłynąć szersze informacje i miejmy nadzieję, że jak rok temu w przypadku Pro Street, filmy prezentujące kod w akcji. Trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem dlaczego ale mi się nie podobały tylko ostatnie 2 części (pro street i carbon ).Pamiętam jak jeszcze byłem mały i nie znałem sie tak na grach . Pewnego razu tata szedł na targ . Prosiłem go żeby kupił mi jakąś grę wyścigową . No i kupił mi NFSU . Gra spodobała mis się odrazu . Potem był NFSU2 który spodobał mi się jeszcze bardziej i tak dalej aż do most wanted . Bo carbon i pro street to było i jest (pipi). icon_cry3.gif Naszczęście jak zobaczyłem te screeny z Undercover to się zakochałem. Grafa - WYPAS ! Mam nadzieję że tuning tesz będzie wypaśny.

 

Data premiery w europie +pierwsze screeny.

 

http://www.gamikaze.pl/Aktualnosci/Premier..._listopada.aspx

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...