Skocz do zawartości

Need For Speed: Undercover


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

No też mnie to z tą policją i tym takim wkurza (jesteś jakimś policjantem , ok będziesz mógł nieraz gonić tych chłopców(nie wiedziałem jak napisać) swoim samochodem policyjnym czy tam też takim jak w poprzednich częściach , ale chwile potem piszą że policja będzie gonić też ciebie więc o co biega ?) :o

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...
Gość andertejker

ten nowy nfs, to juz nawet śmieszne nie jest co zrobili z ta serią.

 

teraz dostaniemy chamską kopię most wanted a za rok pewnie carbon 2, potem underground 3 i tak do us*anej smierci będą to wypuszczać.

 

czy oni zapomnieli jak świetnymi grami były nfs3, high stakes, porsche i hot pursuit 2?

 

 

Odnośnik do komentarza

popieram andertejker'a .W Porsche i Hot Purstuit 2 swego czasu naprawdę sporo grałem i były świetne.TEraz ta seria się zamieniła w olbrzymi badziew wg mnie.Może w przyszłości jednak seria powróci do swoich korzeni i to w wielkim stylu.W końcu kto by parę lat temu pomyślał,że np Fifa z tej samej stajni,będzie tak ostro walczyć o miano najlepszej piłki nożnej z PES'em w tej generacji

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
ten nowy nfs, to juz nawet śmieszne nie jest co zrobili z ta serią.

 

teraz dostaniemy chamską kopię most wanted a za rok pewnie carbon 2, potem underground 3 i tak do us*anej smierci będą to wypuszczać.

 

czy oni zapomnieli jak świetnymi grami były nfs3, high stakes, porsche i hot pursuit 2?

 

Napisałeś dokladnie to co ja napisałbym o NFSach nowych.

Dobrze, że oceny lecą kiepskie, oby jeszcze sprzedaż była mała to może przestaną robić ten szajs albo powrócą do prawdziwych NFSów.

Niestety teraz jakieś te "świecąco-mrugające" wyścigi z wiejskim tuningiem się dobrze sprzedają:/ A kiedyś lubiłem konsole głównie za dobre gry samochodowe. Teraz to mało co z tego zostało.

Niedługo gry na licencji WRC i F1 będą miały tuning i będziemy jeździć wurcem z neonem pod podwoziem a w F1 będzie sie kupowało kolorowe folie na szyby....

Odnośnik do komentarza

Ale napisałeś że - DOBRZE iż dają tej części TAKIE noty - sam w to nie grałeś, mogłeś pooglądać najwyżej szpanerskie trailery (na jakie dział marketingowy też się chyli od czasu Underground), rozumiem twój punkt widzenia, no ale w ten sposób blokujemy jakby drogę dla (cytując z podtytułu tematu) nowego, lepszego NFS :P.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Oglądałem dzisiaj reckę z Gametrailers i muszę przyznać, że... gra ssie. Żadnych fajerwerków, po prostu skopiowany Most Wanted w lepszej rozdziałce i poprawionej szacie graficznej. Liczę na to, że EA w końcu zacznie coś zmieniać na lepsze w tej serii, tak jak w innych, np. w FIFIE. Aktualnie nie ma rewelacji, ale gra i tak się sprzeda, bo dzieciaki i tak kupią. Co mnie jeszcze w(pipi)ia to wrzucanie na chama fabuły. Przecież w wyścigach nie potrzeba żadnej chwytającej za serce historii. Liczy się tylko przejazd od startu do mety, a nie jakieś rozterki życiowe kierowcy. Takie coś mam głęboko i chcę się tylko ścigać. Czekam na KONKRETNE zmiany, nie tylko zmiana pory dnia, w której się odbywają wyścigi (EA żongluje opcjami: noc, popołudnie i... tyle). Może w końcu zaczną dopracowywać to co najważniejsze, czyli model jazda. WE WANT CHANGES !!!

 

Ps: Zaznaczam, że tego posta pisałem pod wpływem obejrzenia recki z GT, sam nie grając w nowego NFSa, jednak grając we wszystkie poprzednie do Pro Streeta wyłącznie.

Odnośnik do komentarza

Nie, EA dementowało że w ogule nie ujrzymy wersję demo.

 

BTW - włączcie sobie jakąś videorecke nowego NFS'a a potem Burnout Paradise ..... Taaaaa, też już wiem czego NIE zapisze do tegorocznej listy must-have'ów ... .

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...