Skocz do zawartości

Muzyka podczas jazdy. :]


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

w samochodzie nie mam odtwarzacza CD nie mowiac juz o MP3 wiec jestem ograniczony do kaseciakow :nerd:
Kupujesz na Allegro kasetę za 8 zł, podłączasz do przenośnego mp3 playera (w moim przypadku tel. kom.) i się cieszysz dość niezłą jakością, choć całość wygląda jak... sprzęt za 8 zł ;)
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 110
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

poka poka

 

jeszcze 8 zlotych moge wydac w sumie;]

Wpisz na Allegro: kaseta mp3. Ceny zaczynają się od 1,50 zł ;)

 

nie polecam tego patentu, jakość jest z pizdy, zapomnij o basie. no chociaż 8zł to można w błoto wyrzucić. z drugiej strony, to 3 dobrej klasy piwka. lepiej już śmigać na zwykłym kaseciaku moim zdaniem.
Wiadomo... du.p spod klatki na to nie wyrwiesz, na światłach też raczej nie pobaunsujesz z kolesiem obok, ale generalnie dopóki w playerze masz przede wszystkim 320kbps i nie przekraczasz pewnej głośności (później charczy), to jest nieźle. Ja z takim wynalazkiem jeżdżę już ponad rok i uszy mi nie zwiędły.
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...
Gość Grzehoo

Nazwy popularnych zespołów takich jak Metallica odmienia się przez przypadki po polsku, czyli tam gdzie jest to konieczne, literę "C" wymienia się na literę "K". Np. Metalliki, Metallikę, Metalliko.

 

W innych przypadkach trzeba zostawić literę "C". Ten zespół to Metallica. Opowiadam o Metallice.

Podobno dopuszczalna jest forma "Metallico!" w wołaczu, ale tego nie jestem pewien.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Po pierwsze - "dziĘkuję",

 

a po drugie już w temacie:

W aucie, jak i w życiu słucham muzyki różnorodnej, choć faktem jest, że o ile np. debeściaki typu Eldo, Łona do auta specjalnie się nie nadaja, inny klimat po prostu...

Oto kilka z wielu kawałków, które katuję w mojej furce najczęściej:

 

Sophie Ellis Bextor - Groovejet

Mes- Wjaazd, Widzę szaleństwo

Romeo+Juliet soundtrack- O Verona

Dropkick Murphys - Shipping up to Boston

Manic Street Preachers- Your love is not enough

Lisa Miskovsky - Still Alive

Nate dog- G-Funk

Kid Rock - All summer long

Eldo- Noc, rap, samochód

DJ twister - Vision

Mes/Ciech - Southside flow

Just Jack - No time

Timberlake- My love

Odnośnik do komentarza

Tylko wiesz Ejcu, w tych składankach jest muzyka fajnie zmiksowana, bez paplaniny niepotrzebnej tak jak w szajskim Energy 2000. Poza tym kto powiedział, że kupuję? ;P

 

Poza tym radio Planeta nie działa wszędzie (tylko w okolicach niektórych miast) i na dodatek każda stacja tego radia puszcza inną muzykę. Do tego często też wtedy w radiu lubią puścić to, czego nie wmiksują - takie Sugababes, Dodę i inne "nowości", których nie trawię. No i niestety teraz katowicki oddział prowadzi radio jako komercyjne, zanim wykupiono je to radio tworzono z pasji. A szkoda...

 

I czy to jest badziewie (mixy)? To zależy od gustu. Bo np. dla jednej osoby Feel może być najlepszą muzyką na świecie, a z kolei dla mnie jest to totalne dno i mi jest wstyd za to, że ich wokalista urodził się w tyskim szpitalu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.