Skocz do zawartości

Bayonetta


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym jeszcze chłopaki dodać, że gierka momentami strasznie zwalnia na Xie. Jeżeli przechodzimy z jednej dużej lokacji do drugiej i np. strzelamy w międzyczasie to zaliczamy slideshow. Niby nie ma tragedii, ale slideshow w walce z niektórymi bossami to już lekkie przegięcie. Dotyczy to szczególnie ostatniego bossa (chociaż tam się tyle dzieje, że ciężko postać dostrzec, więc to może dlatego ;) ).

Odnośnik do komentarza

Złożyłem preordera na Ultimie i teraz się powoli rozmyślam przez ten spartolony port. DJ1988 bierzesz w dniu premiery ?? :P

 

 

Ja? Oczywiście, że nie. Nie kupuje tej gry dopóki nie naprawią framerate'u.

To sobie chyba poczekasz do premiery "dwójki" o ile jej tez nie spartolą <_< Ja tam tez nie biore . Nie mam zamiaru grac w kastrata ,a na pewno nie za 200zl.

Odnośnik do komentarza

Złożyłem preordera na Ultimie i teraz się powoli rozmyślam przez ten spartolony port. DJ1988 bierzesz w dniu premiery ?? :P

 

 

Ja? Oczywiście, że nie. Nie kupuje tej gry dopóki nie naprawią framerate'u.

To sobie chyba poczekasz do premiery "dwójki" o ile jej tez nie spartolą <_< Ja tam tez nie biore . Nie mam zamiaru grac w kastrata ,a na pewno nie za 200zl.

 

Chyba, że sobie Xboxa kupie. Albo wypuszą wersję na blachę. Bayonetta PS3 w tym stanie najwyżej warta jest 50 zł. Jak trafię na nią w tej cenie to może ja kupię.

Odnośnik do komentarza

Tez caly czas mi po głowie lata ta mysl ,tylko ze w sumie dla jednej gry kupowac konsole? Jak zejdzie klocek do 5 kafelkow za wersje arcade to lece do sklepu po ten sprzet ,a narazie bede plakal w poduszke przez niemoznosc obcowania z tym genialnym tytułem w najczystrzej postaci :confused:

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza

Mam już trochę gry za sobą (dokładnie to prolog i dwa chaptery) powiem tylko tyle, że Ci co psioczą na framerate to powinni się wypałować i iść się przewietrzyć. Jak przejdę grę to napisze wszystko, bo tyle tego jest, że nie ogarnąłbym i nie chce mi się na razie tyle pisać. Ale gra roku i best slasher jaki do tej pory powstał.

Odnośnik do komentarza

Najlepiej to pewnie nie ogladać wersji na xa, ja zapewne nie zobacze gry w akcji na x0 wiec żali mi d*py nie bedzie ściskał. O ile faktycznie w praniu różnica jest az taka ze miałoby powód do ściskania. Cieszy mnie wysoka ocena w PE [chociaz ostatnio nie bardzo przywiazuje do tego wage - renenzja MW2 Muttiego - żenada] a jak ci co mają i grają wypowiedzą sie pozytywnie to mysle ze Cyconetta znajdzie sie z powrotem na mojej liście zakupowej.

Odnośnik do komentarza

Mam już trochę gry za sobą (dokładnie to prolog i dwa chaptery) powiem tylko tyle, że Ci co psioczą na framerate to powinni się wypałować i iść się przewietrzyć. Jak przejdę grę to napisze wszystko, bo tyle tego jest, że nie ogarnąłbym i nie chce mi się na razie tyle pisać. Ale gra roku i best slasher jaki do tej pory powstał.

 

Framerate jest taki jak w demie czy coś się zmieniło? W ogóle są jakieś zmiany względem dema? Mi tam grafika czy framerate nie przeszkadzały, ale tak pytam z ciekawości, bo jak coś się zmieniło na lepsze to może wcześniej kupię ;)

Odnośnik do komentarza

Najlepiej to pewnie nie ogladać wersji na xa, ja zapewne nie zobacze gry w akcji na x0 wiec żali mi d*py nie bedzie ściskał.

jak szlo to powiedzenie? the grass looks always greener on the other side? 

 

od frame ratu bardziej mnie interesuja loadingi na ktore narzekal ign. naprawde sa tak czestsze  ze co zmienisz bron czy podniesiesz item to masz loading x sek?(chyba tak jak w ng2 na x360 bez instalki)

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Najlepiej to pewnie nie ogladać wersji na xa, ja zapewne nie zobacze gry w akcji na x0 wiec żali mi d*py nie bedzie ściskał.

jak szlo to powiedzenie? the grass looks always greener on the other side? 

 

 

wiesz co, nie bardzo widze zwiazek z tym powiedzeniem a tym co napisalem. Porzekadło mówi o [co oczywiscie wszyscy wiemy] zazdrości i chęci znalezienia sie na tej "bardziej zielonej trawie" z lekko zawistnym akcentem. Nie porządam Xa ani nic co jego jest :) [no ale jakby mi ktos dal to bym sie nie obrazil ;)] rozumiem ze wersja na ps3 zostala nieco okaleczona. Nie pragnę jednak zeby byla tak zaje płynna jak ixowa, tylko zeby dalo sie w nia grac na ps bez szczękania zębami a ocena 8+ pozwala sugerować ze jest calkiem ok.

 

Pisze o tym bo nie do konca wiem jakie miales intencje przytaczając to przyslowie :) Daleko mi do "(pipi).ny xbox, pier.lona Bayonetta na nim lepiej śmiga!" i nie chodzi mi o to ze bede unikal jak ognia xboxa z zapuszczoną Bayo, po prostu nie mam gdzie zobaczyć jej w akcji an tej wlasnie konsoli. No i oczywiscie to "always" zdecydowanie nie pasuje do sytuacji :tongue: przerobilbym to przyslowie zeby bylo bardziej trafne "the dashboard always looks greener on the other side"

 

PS. happy new year i many dobre gry 4 all! [4 Xbox too]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...