Skocz do zawartości

Bayonetta


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to juz chyba swiruje ,albo rzeczywiscie wczorajsze demko wyglada lepiej niz demo japonskie... Wydaje mi sie ,ze kolory sa zywsze ,ostrzejsze , animacja tak nie skacze (bardzo latwo to zauwazyc przy stosowaniu Torture Attack)... chyba ,ze po prostu we lbie mi zaczyna odwalac i tak strasznie chce ,aby wersja na PS3 byla jak najlepsza -_-

Teraz tylko musze isc do braciaka i zobaczyc jak to wszystko prezentuje sie na Xshicie ... pewnie level "Clock Tower" mnie rozj.ebie doszczetnie...

 

Moja ocena płynności i grafiki jest już tak wypaczona, że już powoli nie wyrabiam xD. Faktycznie wygląda jakby to demko chodziło płynniej itd. albo za dużo pograłem w Borderlanda(szczególnie Zombie Island) i wszystko powyżej 10 klatek podczas wymiany ognia(bronie z żywiołami) jest dla mnie masełkiem. W zasadzie to temat o Bayo, ale Borderland oprócz tego, że obie gry są na B to cierpią na syndrom X360 czyli niepłynna cholernie animacja. Zagrajcie w Borderlanda, a wszystko będzie dla was płynne XD.

Edytowane przez Wolak10
Odnośnik do komentarza

Mi się wydaje, że nic się nie zmieniło oprócz języka. Rwące 30 fps'ów, przeokrutny screen tearing (spróbujcie poobracać kamerą, masakra), szarpiące filmiki... Tych co robili ten port powinni ukrzyżować. W czasach gdy różnice między tytułami multiplatformowymi są prawie niewidoczne wychodzi takie coś... Noż kur*a, żeby to chociaż miało stałe 30 klatek to było by do przełknięcia, ale szarpiący port dodatkowo z tymi wszystkimi 'usprawnieniami' jest dla mnie nie do przyjęcia. Jak finalna wersja się nie zmieni to stawiam na tej grze X. Ja je*ie, tak czekałem na ten tytuł... Ch*j ci w du*e Sego!

Odnośnik do komentarza

Może jestem ślepy ale ja nie zauważyłem jakichś strasznych dropów. Może dlatego że na ekranie dzieje się tyle że nie zwróciłem na to uwagi... Nie wiem. Muszę jednak przyznać że grafika jest dziwna. Rozmyte tekstury pociągnięte jakimś noisem. Do DMC dużo jej brakuje, ale po chwili można się przyzwyczaić i nawet aliasing przestaje przeszkadzać. Oświetlenie jest całkiem ładne. Mimika twarzy Bayo też całkiem spoko. Gameplay natomiast mnie przekonał. Prawdopodobnie gdyby nie to demo nigdy bym Bayonetty nie kupił. Ci co mówią że dema tylko szkodzą niech lepiej zaczną robić lepsze gry ;) Rzeźnia, absurd, groteska i trochę golizny, a to wszystko w kiczowatych japońskich klimatach. Jeżeli ktoś lubi takie połączenie to Bayo jest dla niego. Ja z miejsca polubiłem wiedźmę i gra ląduje na mojej liście zakupów.

 

PS. Sony podobno ma zamiar coś poprawić w kodzie przez amerykańską premierą, więc może graficznie będzie troszkę lepiej.

Edytowane przez CHINDOOS
Odnośnik do komentarza

Mi się wydaje, że nic się nie zmieniło oprócz języka. Rwące 30 fps'ów, przeokrutny screen tearing (spróbujcie poobracać kamerą, masakra), szarpiące filmiki... Tych co robili ten port powinni ukrzyżować. W czasach gdy różnice między tytułami multiplatformowymi są prawie niewidoczne wychodzi takie coś... Noż kur*a, żeby to chociaż miało stałe 30 klatek to było by do przełknięcia, ale szarpiący port dodatkowo z tymi wszystkimi 'usprawnieniami' jest dla mnie nie do przyjęcia. Jak finalna wersja się nie zmieni to stawiam na tej grze X. Ja je*ie, tak czekałem na ten tytuł... Ch*j ci w du*e Sego!

 

Sony już wysłało ludzi, którzy mają naprawić Bayonette. Więc na pewno się poprawi i będzie można spokojnie kupić <_<

Odnośnik do komentarza

To jest w ogóle żałosne, że Sony musi poprawiać po kimś kod gry. No dobra, PS3 jest trudne w programowaniu, ale jakoś inni (wszyscy na zachód od Japonii) sobie radzą.

 

Dla mnie to są ze 2 oczka w dół każdej oceny przyznanej tej grze. To tak, jakby nauczyciel poprawiał dyktando uczniowi.

Odnośnik do komentarza

To jest w ogóle żałosne, że Sony musi poprawiać po kimś kod gry. No dobra, PS3 jest trudne w programowaniu, ale jakoś inni (wszyscy na zachód od Japonii) sobie radzą.

 

Dla mnie to są ze 2 oczka w dół każdej oceny przyznanej tej grze. To tak, jakby nauczyciel poprawiał dyktando uczniowi.

 

O PS2 klepali tak samo, że trudne i w ogóle. Nie przeszkodziło to jej sprzedać się w największej ilości w historii konsol. Co się stało z "mózgami" z Japonii, że nie ogarniają?

 

Zresztą jezeli mieliby "poprawiać" tą grę ile miałoby to trwać ? - aż przypomina mi się troche sytuacja z Army Of Two (chociaż na innej zasadzie) efekt nie przyniósł zamierzonego celu.

 

Poprawione AoT nie było złą grą. Zamierzony cel poprawy kodu gry został osiągnięty.

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj mialem ta wspaniala przyjemnosc poprzechodzenia kilkanascie razy demka z Xboxa i w sumie , oprocz lepszej animacji ktora de facto tez potrafi sobie chlipnac czasami przy wiekszej akcji , az takich duzych roznic nie ma(NIby tam ostrzejsze kolorki , cieniowanie i inne power up'y do grafy sa ,ale ja na to nie zwracalem jakiejs wiekszej uwagi) i w sumie gdyby wersja na PS3 miala te pseudo 60 fps'ow to na upgrade'y graficzne moglbym przymknac oko .No ,ale niestety du.pa.Z kazdym przechodzeniem levelu "Clock Tower" uswiadamialem sobie ,ze w to nie da sie zagrac w 30 klatkach :-/ ... a na pewno nie w skaczace 30 do 15fps'ow ...

Ehh...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Sciagnelem demko (z japonskim nie mialem do czynienia, wiec nie mam porownania) - gierke na 100% kupuje, tylko kwestia, w jakim czasie od premiery :P

Grafa - calkiem dobra, nic specjalnego, ale trzyma poziom. Framerate - nie widze problemu, wg. mnie demko chodzi bardzo plynnie, jesli tak bedzie wygladac pelna wersja, to ja jestem w pelni utysfakcjonowany.

Sam gameplay bardziej mi sie podoba od DMC - z prostego powodu: do walki uzywamy kilku przyciskow, a nie jak w DMC samego kwadrata.

Odnośnik do komentarza

Zaliczyłem demo. Gra jest całkiem niezła, ale za bardzo zalatuje przesadzoną japońszczyzną, choć wykonanie nie jest najgorsze, zwłaszcza na tym placyku. Podobieństwo do DMC wali z każdej strony aczkolwiek widać, że producenci mieli kilka trafnych pomysłów. Niektóre ciosy wiedźmy kompletnie mi się nie podobają. Mimo wszystko Bayonetta może się spodobać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...