Skocz do zawartości

Bayonetta


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w ogole zauwazylem ,ze wiekszosc graczy nie potrafi korzystac z "wkur.wienia" przeciwnika za pomoca L1. Przeciez dzieki temu to w demie robilo sie na pierwszej walce ponad 500k combo ,a konczylo z wynikiem bliskim 800kafli... :potter: Nie wspominajac juz o demie na Iksa gdzie udalo mi sie walnac lacznie combo 1.300.xxx :potter: Koniec chwalenia : P

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza

Ja w ogole zauwazylem ,ze wiekszosc graczy nie potrafi korzystac z "wkur.wienia" przeciwnika za pomoca L1. Przeciez dzieki temu to w demie robilo sie na pierwszej walce ponad 500k combo ,a konczylo z wynikiem bliskim 800kafli... :potter: Nie wspominajac juz o demie na Iksa gdzie udalo mi sie walnac lacznie combo 1.300.xxx :potter: Koniec chwalenia : P

 

Po co taunt'owąć? Jest Gaze of Despair :teehee:

 

Dla tych co lubią wyzwania: spróbujcie zawalczyć z Gracious i Glorious z tym cackiem założonym. Hardkor na maksa :teehee:

Odnośnik do komentarza

A to akcesorium po 200 000, ponoć dużo daje sądząc po filmikach na YT, ale i tak nie kumam tego narzędzia do końca.

 

BTW. Z którym bossem wam się najlepiej walczy. Bo ja robię na No Damage i biorę platynkę za Sapientię, tego Gekona na morzu xD, trochę go jeszcze wytresuje to zbiore PurePlatinum bankowo. :D

Edytowane przez cotek
Odnośnik do komentarza

Ja sobie walczyłem z Gaze of Despair, ale ciężko jest. Jak chce się szybko nabić halosy to zobaczcie sobie filmik na yt. Można 13 milionów za walkę wyciągnąć.

no tak tylko sa 2 problemy...

1. musisz miec Bracelet of time a to ciezko zdobyc

2. wydaje sie skomplikowane wykonac to dokladnie tak jak on powiedzial.

 

a wlasnie jesczez jedno co trzeba zrobic zeby wpadło wave master trophy?

 

posty się edytuje, nie pisze dwa pod rząd. A na trofea jest dział - jak nie ma tematu, to można założyć. grg

Odnośnik do komentarza

Nie musisz mieć Bracelet of Time. Bez tego da się wyciągnąć koło 100k bez pełnej magii. Można też założyć ten item co odpala BT po hicie. Proponuje ponabijanie hajsu na tym, później cheat przy telefonach na bracelet of time i znowu nabijanie kasy.

 

A skomplikowane to to nie jest. Trzeba tylko patrzeć, w którym momencie combosa się obecnie znajdujemy.

 

 

Odnośnik do komentarza

Brawa za odwagę i wydanie tej gry w Europie. Swojego czasu narzekałem, że DMC3 jest już zbyt japoński. Pisząc japoński mam na myśli produkt, który jest kiczowaty do bólu i niezrozumiały w jakiejkolwiek płaszczyźnie nawet dla takiego pokręconego człowieka jak ja. Ja potrafię naprawdę wiele zrozumieć ale 3 metrowa kobita ubrana we własne włosy, która stojąc na rękach jednocześnie strzela z 4 rakietnic, z których dwie są przyczepione do jej nóg to już dla mnie za dużo. Wystarczy porównać 1 i 3 część DMC. Zupełnie inny klimat. Rozumiem, że nie musi mi się to podobać. Nie rozumiem jednak jak to coś może się podobać komukolwiek. To przestaje być zabawne czy śmieszne. Trzeba mieć we wszystkim umiar. Najbardziej szkoda mi tych Japończyków, którzy w poszukiwaniu odrobiny normalności muszą przebierać w zagranicznych tytułach.

 

Tak jak FFX jest dla mnie świetnym tytułem tak część XIII podąża nowym dziwnym kierunkiem. Dwie pół nagie, stworzone z lodu, dziewoje zamieniają w Harleya-Davidsona. Coś chyba nie tak?

Odnośnik do komentarza

Sega ma wyje.bane na wersje piestrojkową :potter:

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95339,7451327,Sega_nie_poprawi_Bayonetty_na_PS3.html

Przykro tam, ale nie możemy nic zrobić z czasem ładowania tej gry. Myślę, że to niemożliwe, aby łatka to naprawiła.
Myślę, że to niemożliwe, .

"Mysle ,ze to niemozliwe"?! Ja je.bie xD Niech to powiedza prosto z mostu - PS3 nie uciagnie tej gry w takiej formie jak na X360 xD

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza

"Mysle ,ze to niemozliwe"?! Ja je.bie xD Niech to powiedza prosto z mostu - PS3 nie uciagnie tej gry w takiej formie jak na X360 xD

 

nie wydaje mi sie zeby dysproporcje w mozliwościach technicznych obu maszyn [zwlaszcza na korzysc x0] staly na przeszkodzie naprawieniu błędów. Na prawde wg ciebie tak jest ze ps ma za slabe bebechy, e? Ja przychylam sie do wiosków wyciągniętych przez Grigora...

Odnośnik do komentarza

"Mysle ,ze to niemozliwe"?! Ja je.bie xD Niech to powiedza prosto z mostu - PS3 nie uciagnie tej gry w takiej formie jak na X360 xD

 

nie wydaje mi sie zeby dysproporcje w mozliwościach technicznych obu maszyn [zwlaszcza na korzysc x0] staly na przeszkodzie naprawieniu błędów. Na prawde wg ciebie tak jest ze ps ma za slabe bebechy, e? Ja przychylam sie do wiosków wyciągniętych przez Grigora...

Czy ty wiesz co to jest ironia ? Bo śmem watpic w to po przeczytanu twojego postu...i jeszcze jak wół ta ("xD") emota na koniec...

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza

Nie ma co biadolić... Mimo, że jest gorzej niż na X360 to gra i tak jest dobra. Kupiłem i pograłem dzisiaj trochę. Chyba wiem czemu niektórzy nie widzą spadków framerate'u. Bo tak na prawdę spadków animacji nie ma, albo są bardzo małe. Po prostu niektóre momenty mają w całości nędzny framerate, któremu nawet do 30 fps daleko. Na samym początku gdzie niektórzy twierdzili że spadki animacji są takie że grać się nie da nie miałem ani jednego dropa! Trzeba jednak przyznać że więcej niż 18-20 klatek to tam nie ma niestety... Tak czy inaczej SEGA dała dupy i mam nadzieję że na przyszłość (przy okacji Bayo2 na przykład ;) ) nie będą miały miejsca takie skandaliczne błędy.

Odnośnik do komentarza

"Mysle ,ze to niemozliwe"?! Ja je.bie xD Niech to powiedza prosto z mostu - PS3 nie uciagnie tej gry w takiej formie jak na X360 xD

 

nie wydaje mi sie zeby dysproporcje w mozliwościach technicznych obu maszyn [zwlaszcza na korzysc x0] staly na przeszkodzie naprawieniu błędów. Na prawde wg ciebie tak jest ze ps ma za slabe bebechy, e? Ja przychylam sie do wiosków wyciągniętych przez Grigora...

Czy ty wiesz co to jest ironia ? Bo śmem watpic w to po przeczytanu twojego postu...i jeszcze jak wół ta ("xD") emota na koniec...

 

 

tak wiem, bylo kiedyś na polskim. Widocznie nie bylo to na tyle zabawne zebym sie polapal ze to taki żarcik z twojej strony, bede uważał na przyszłość.

Odnośnik do komentarza

 

Czy ty wiesz co to jest ironia ? Bo śmem watpic w to po przeczytanu twojego postu...i jeszcze jak wół ta ("xD") emota na koniec...

 

 

tak wiem, bylo kiedyś na polskim. Widocznie nie bylo to na tyle zabawne zebym sie polapal ze to taki żarcik z twojej strony, bede uważał na przyszłość.

:*

 

Naprawde , to ze ja jezdze ta gre z kazdej strony nie znaczy ,ze ona mi se nie podoba :potter:

To tak gwoli scislosci i konczac offtopa. : >

Odnośnik do komentarza

ej po co na hardzie jak dostaje sie to samo jak za normal?

a wlasnie co wyskakuje po przejsciu drugi raz alfhimu?

jest mozliwosc zabaczenie ile razy przeszlo sie chaptery (chodzi o ta bron co sie dostaje po przejsciu 100)??

 

obczaicie: http://www.ps3site.pl/bayonetta-na-ps3-jest-spoko/31778/#more-31778

 

Musisz zaliczyć Alfheimy jeżeli chcesz zdobyć Pure Platinum w rozdziale.

 

Stary, to jest HipHopGamer. Nikt nie powinien brać tego gościa na poważnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...