Skocz do zawartości

Bayonetta


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez na poczatku musialem przywyknac do tego specyficznego, oryginalnego klimatu, ale powiem Ci ze im bylo blizej konca, tym coraz bardziej mi sie podobala. A teraz ja masteruje przechodzac drugi, a potem zapewne trzeci raz. Bo tu chodzi o to, ze jak sie nauczysz porzadnie grac i zlapiesz skilla, gra bedzie o wiele bardziej grywalna. W niektore tytuly wsiakam od razu, a inne potrzebuja wiecej czasu by sie nimi cieszyc. Bayonetta to dla mnie ta druga polka, ktorej wystawiam narazie minimum 8/10.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Gra zapisuje sie auto bez przerwy, nie musisz konczyc chapteru.

Polecam najpierw grac na normal, bo na easy masz "podpowiadane" sterowanie podczas walki, czyli cos na wzor asysty w wyscigach. Przejdz sobie 2 razy normal (robiac za drugim razem portale) bo rozwniesz postac i wtedy hard i infinity climax beda latwiejsze (ale z tego co widze to chyba nie bedzie Cie interesowac najwyzszy poziom trudnosci).

Za pierwszym razem zejdzie Ci cos ok 9-11h mysle. A tu tez argument za normal bo na easy bedzie szybciej.

Odnośnik do komentarza

Akurat normal jest idealny na poczatek, bo poznajesz mechanike rozgrywki powtarzajac walki. To jest slasher i tu najwazniejsza jest walka, a wiec trening czyni mistrza.

A co do save- zalezy od chapteru, w ktorych sa odpowiednie checkpointy i je loaduje po wczytaniu. Pewnie ta walka jest zaraz na poczatku chapteru (i chyba chodzi Ci o starcie z Jeanne).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

jakoś ta gra mi nie podeszła, a to głównie z jednego powodu, mianowicie jest zbyt chaotyczna, bohaterka może wyklepać z milion ciosów a ja ich wszystkich nie ogarnę i najlepszym sposobem jest wciskanie wszystkich przycisków na raz :P (+ od czasu do czasu unik, które o dziwo zawsze działa /problem z detekcją??/) i właściwie przez to nudzi mi się ta gra :(

Odnośnik do komentarza

najlepszym sposobem jest wciskanie wszystkich przycisków na raz :P (+ od czasu do czasu unik, które o dziwo zawsze działa /problem z detekcją??/) i właściwie przez to nudzi mi się ta gra :(

 

Ty chyba grasz na very easy.

System walki jest genialny i gra sprawia najwiecej frajdy na najwyzszych poziomach trudnosci, kiedy nauczysz sie w to grac.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Granie na normalu i hardzie to zły nawyk - potem przychodzi pora na Climax i dupa - nie ma Witch Time.

 

Co do Jeanne to świetnie działa na nią P,P,P,K(trzymać), K (trzymać) z ognistej Durgi na nogach. Blondyna wchodzi w te miny jak głupia. Generalnie to walki z Jeanne są bardzo do siebie podobne, bo w każdej dysponuje tymi samymi zagraniami + jakieś nowe Wicked Weave. Jedyna różnica jest taka, że każda kolejna miejscówka walki z nią jest coraz bardziej chaotyczna i oczoje.bna. Bardzo fajnie można tą walkę zagrać z Moon of Mana-Khala - Joanna ma na tyle charakterystyczne serie, ze każdy bez problemu wyczuje moment zbicia w którymś momencie.

 

W ogołe Moon of Mana-Khala to najczystszy ogień - opanowanie tego cudeńka wznosi gameplay tej gry na wyżyny zaje.bisto.sci.

 

Bawił się ktoś z was w rozpykanie wszystkich chapterów na Climaxie na Pure Platinum? Mi po wielu trudach, siwych włosach i kur.wach się udało. Polecam się pobawić - całkowicie nowa jakość rozgrywki;].

Edytowane przez Aramis
Odnośnik do komentarza

Kamiya pewnie niedlugo oglosi nad czym obecnie pracuje:

 

Hideki Kamiya:

Challenge for 2012/Message to Fans: Kamiya said that he would like to announce a new game and make a comeback on the game scene and be known as more than just some guy who posts on Twitter.

 

Atsushi Inaba:

Challenge for 2012/Message to Fans: Said that he believes 2012 will be the ultimate year for Platinum Games.

 

http://andriasang.co...er_megafeature/

 

Mam nadzieje, ze chodzi o Bayo 2. Razem z Metal Gear Rising niezle combo w tym roku :)

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Też liczę na Bayo 2. Jedynka była wspaniała, ale ponieważ nie mogłem znaleźć broni dla siebie to nie chciało mi się maksować.

 

Btw: Jakie bronie są wg. was najlepsze?

 

Btw2: Tam gdzie można wybrać "akcesorium" (nie wiem czy jest takie słowo ;) ) są 3 miejsca, ale ja mogę użyć tylko tych dwóch na górze. Co można wsadzić w trzecie, dolne kółko?

Odnośnik do komentarza

Btw: Jakie bronie są wg. was najlepsze?

 

Btw2: Tam gdzie można wybrać "akcesorium" (nie wiem czy jest takie słowo ;) ) są 3 miejsca, ale ja mogę użyć tylko tych dwóch na górze. Co można wsadzić w trzecie, dolne kółko?

 

1- jak dla mnie Katana zdecydowanie na rece, a na nogi pazury

2- chyba musisz wykupic odpowiednie rzeczy do zalozenia, ja tego nie uzywalem bo wystarczyla mi Moon-of-Mahakala, ktora jest MOCARRNA!

 

A najlepsze, ze gra jest tak rozbudowana, ze kazdy ma swoje preferencje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...