Skocz do zawartości

Bayonetta


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Wkoncu Sega sie obudzila i zdecydowala na wypuszczenie jakiegos patcha. Dobre i to, sam swoja kopie dopiero kupie za jakis czas ale nie nastawiam sie jakos zbyt negatywnie jesli chodzi o spadki plynnosci animacji. Kazdy inaczej do tego podchodzi, dla jednego gra bedzie chodzi dobrze inni znow beda uwazac, ze ogladaja "slow motion" ...

Odnośnik do komentarza

Do "loży szyderców":

Nie ma co, istne slowmotion, 10fps, totalny fail, to kuleje bardziej niz trzynogi pies (absolutnie nie chodzi to za(pipi)iście, jak wyzej pisalem): istna Failonetta, Craponetta, Shitonetta.

 

Bossowie i Alfheimy chodzą w 60 klatkach, ale już sama gra i sporo walk to 30 klatek z dropami nawet do 15. Różnica w dynamice w stosunku do X360 jest widoczna gołym okiem.

Odnośnik do komentarza

Do 15? To chyba podczas spadania w wiezy...

Wersji na X360 nie widzialem, ale podczas walk gra chodzi tak samo, lub nieznacznie gorzej (na tyle nieznacznie, ze osobiscie nie zauwazam roznicy).

Jak juz mowilem: mam GoW Collection, a Bayo chodzi rownie dobrze (i jak juz mowilem, nie wiem jak to wyglada technicznie i szczerze mowiac mam to gdzies, skoro feeling jest taki sam jak w GoW).

 

- jak dla mnie wszystko chodzi gicior

Naprawde - to, ze wersja na PS3 nie chodzi dobrze to jest jakis mit, bo ta gierka chodzi nawet bardzo dobrze (moze na X360 chodzi idealnie, ale co to ma do rzeczy?).

Poprostu w kwestii szybkosci dzialania wersja na X360 jest warta 10/10, a wersja na PS3 9-/10. Pewnie, ze jest roznica, ale naprawde nie ma na co psioczyc bo i tak jest swietnie.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja tam bym wersji na PS3 z(pipi)ana nie nazwal, bo wg. mnie zwolnien nie ma, a po instalacji czasy ladowania sa niezwykle szybkie.

Niestety rozmiar instalacji to istny epic fail - zajmuje to ponad 4gb.

 

Tak wogole, to jakiej broni uzywacie? Niedawno dostalem durge i te takie lyzwy (nie wiem dokladnie co to jest, jeszcze tego nie uzywalem) - oplaca sie toto uzywac? Bo poki co caly czas biegam z mieczem.

A z technik co byscie polecili kupic? Bo generalnie w sklepiku poki co zakupilem tylko stiletto, unik w powietrzu, amulet co odpala witch time kiedy obrywamy, 2x serca wiedzmy i perle zwiekszajaca magie.

No i poco w sklepiku sa do kupienia shotguny, durga itd, skoro sie je juz ma? Do czego ma sluzyc druga para? Oplaca sie to kupowac?

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Druga taka sama bron sprawi ze bedziesz uzywal np. tylko shotgunow.Teraz masz shotguna i pistolety,bo nie mozesz inaczej ,w ekwipunku sa zawsze 2 spluwy.Jesli kupisz 2 shotguna bedziesz mial 2.

Ja nie mam polowy plyt muzycznych i cholera wie gdzie jest reszta.Nie bede zagladal na youtube,bo nie chce psuc zabawy.

Edytowane przez Ken Marinaris
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

No właśnie ludzie... dawajcie gadamy tu o bossach i strategiach, jakie akcesoria się przydają itp:. Dajcie już z tymi zwolnieniami spokój.

 

Jakie strategie, przecież walki z bossami są proste jak barszcz, a jak się ma zapas żółtych i czerwonych lizaków to padają jak muchy :)

 

Ja tam w sklepiku wykupiłem wszystkie serca i perły, halo natłukłem na walce z bossem z VII chapteru, jakieś 2 mln w trzech starciach, gdzieś tu wcześniej były filmiki jaki ekwipunek do tego zabrać, teraz chyba wykupię całą resztę :P

 

Co do miecza, bo ktoś się pytał - koleś, bierz Durga i łyżwy, największą zaletą tych drugich jest możliwość szybkiego poruszania się bez potrzeby transformacji, przydaje się kiedy walczysz z bardzo szybkimi przeciwnikami.

 

Jak ktoś chce sobie nastukać składników do lizaków to najlepsze jest do tego te miejsce z dema, jeździmy sobie z jednego konta planszy na drugi, jest tam wszędzie pełno donic, które cały czas się odnawiają, 30 minut takiej jazdy i mamy po kilkadziesiąt zielonych, żółtych i czerwonych kamyczków.

Odnośnik do komentarza

No właśnie ludzie... dawajcie gadamy tu o bossach i strategiach, jakie akcesoria się przydają itp:. Dajcie już z tymi zwolnieniami spokój.

 

Jakie strategie, przecież walki z bossami są proste jak barszcz, a jak się ma zapas żółtych i czerwonych lizaków to padają jak muchy :)

 

 

Taaa, nie każdy może się zadowolić wyciąganiem kamiennych trofeów na bossach ;p

 

Dobry sposób na wyciągnięcie czystej platyny na każdym z większych bossów:

Ekwipunek: Gaze of Despair i Pulley's Butterfly.

Uzbrojenie: w sumie co dusza zapragnie tylko konicznie trzeba mieć Kilgore'a założonego na nogach.

 

 

GoD jest tutaj po to by nabijać punkty na bossach a Pulley's Butterfly by chronić przed obrażeniami. Strategią tu jest by spamować KKK Kilgore'a, gdyż nie tylko podbija on mnożnik punktowy w błyskawicznym tempie ale także zapewnie błyskawiczne odzyskiwanie zapasów magii potrzebnych do utrzymania Pulley's Butterfly oraz zadaje naprawdę konkretne obrażenia.

 

Nie polecam za to zakładać GoD na mniejszych bossów (tj. Jeanne i Balder'a) chyba, że chcecie gryźć piach w około 10 sekund ;p

 

 

Tak wogole, to jakiej broni uzywacie? Niedawno dostalem durge i te takie lyzwy (nie wiem dokladnie co to jest, jeszcze tego nie uzywalem) - oplaca sie toto uzywac? Bo poki co caly czas biegam z mieczem.

A z technik co byscie polecili kupic? Bo generalnie w sklepiku poki co zakupilem tylko stiletto, unik w powietrzu, amulet co odpala witch time kiedy obrywamy, 2x serca wiedzmy i perle zwiekszajaca magie.

 

Mój ekwipunek wygląda następująca:

Zestaw A: Durga (elektryczna), Durga (ognista)

Zestaw B: Sai Fung, Kilgore

 

Ja Durg używam ponieważ mają świetny atak ładowany (przytrzymaj P lub K) dzięki któremu można niezłe setupy tworzyć oraz dlatego, że przypominają mi Agni i Rudre z DMC3 ;p

Sai Fung mimo iż bardzo słaby to przerywa ataki przeciwników oraz posiada coś w rodzaju Round Trip'a, gdzie wypuszczasz broń a ona będzie przez parę sekund latać po całej arenie i wypluwać pociski w stronę przeciwników równocześnie dając mi parę chwil na przełączenie się na pierwszy zestaw broni i wywalenie kombosa na innym przeciwniku.

 

 

Aha, kup Moon of Mahaa-Kalaa. To akcesorium pozwoli ci na wykonywanie counterów przez naciśnięcie lewej gałki analogowej w odpowiednim momencie. Z technik kup Bat Within; pozwoli ci ona na uniknięcie obrażeń i automatyczne włączenie Witch Time jeżeli naciśniesz R2 w momencie w którym obrywasz od przeciwnika (timing jest bardzo ważny, można to traktować jak Just Frame).

Edytowane przez DJ1988
Odnośnik do komentarza

mi sie najlepiej walczy mieczem w polaczeniu z łyżwami(A) i podwójną Durgą.

Uważam ze inne bronie sa troche bezuzyteczne oprocz kilgore.

ten bicz lub te rozne pistolety = shit.

 

Aha jesli chodzi o akcesoria... wiekszosc wydaje mi sie bezuzytecznych np. ten co odnawia zycie lub tan co 2 "kolka" magii - strasznie bezsensowne (pipi).

Podobnie jest z Bracelet of time: ok mozemy wlaczyc witch time kiedy chcemy ALE tracimy przez to zwykly witch time co czyni go bezuzytecznym w normalnej walce...

Najkozystniejsze sa Moon-cos tam oraz Gaze of despair i ewentualnie ten co wlacza WT podczas hitu.

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

Ja tam łyżw nie trawię. Mało precyzyjne sterowanie postacią wtedy jest IMO. I mnie irytują :)

Ciągle latam z mieczykiem i Durgą na nogach i tak przeszedłem na Hardzie i jestem w trakcie Non-stop Climaxa, ogólnie platynka wpadnie :P. Tylko, że na Non stop Climaxie zbieram same brązowe statuetki, czasem nawet kamienna wpadnie przez złoto-elektrycznych naspidowanych xD aniołkach.

 

Na Climaxie używam Moon of Mahakala (czy jakoś tak) bo ta obrona (niczym RoyalGuard z DMC3 i 4) czesto ratuje dupe + Fioletowy naszyjnik, który zostawia bombkę zamiast Witch Time'u, którego na Climaxie i tak nie ma.

 

Nie nawidze jak już wiadomo tych złotych madafakerów. Najlepiej tłucze mi się większe aniołki (z paskiem HP) + Belovedów :). A i jeszcze Joye ( te laski na wzór bayonetty) też czasami dadzą popalić. A najlepszym bossem, którego robie na Pure Platinum jest Sapienta(gekon na oceanie).

 

Wszystkie Alfheimy porobione, skrzynki znalezione. Full Hp i many, ożna napitalać :)

 

Ogólnie gra ekstra, świetnie się przy niej bawie. No ale wracam do Non-stop Climaxa, bo przede mną najcięższe chaptery czyli 9 i 10 :P

 

@DJ z tą AGNI I RUDRĄ mam tak samo :D

Edytowane przez cotek
Odnośnik do komentarza

durga/pistolety/shotgun + coś na nogi

 

coś na ręce + kilgore na nogi

 

Combo: P P P (pauza) K (przełączenie na kilgore jak bayo będzie podnosić nogę)  KKKKKKKKKKKKKKKK (walić najszybciej jak się da)

 

Można też P P P P K

 

 

 

Mnożnik 9.9, zabija większość w jednym/dwóch ciosach. Platyna + idealny sposób w połączeniu z GoD na farming halo. Więcej na filmiku, który już tu gdzieś podawałem.

 

(farming halo, bayonetta)

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...