Skocz do zawartości

Rock Band 2


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

300zl? O(pipi)iales... :lol: $50 + koszta wysyłki i je wasza...

a najlepiej jeszcze wypatrz jakies uzywki na PS3 i wyrwij za $10 czy $15... kupisz pięć ja do paczki wrzuce, a ty potem sprzedaż w Polszy i ci się perka zwróci... kurna ludzie Polaki a kombinować nie potrafią...

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza

Panowie wałkowane wiele razy ale kurdens musze zapytać bo kupa kasy do wydania. Bracik ma za niedługo urodzinki i tak postanowiłem mu sprezentować i tu właśnie pytanie ...co ? wchodze na game.co.uk patrze a tam Rockband za 100 funtów a GHWT za 150. Oczywiście chodzi o wszystkie instrumenty. Wizualnie ładniej wygląda perka z GH, no ale nie chciałbym by sprzecik wart tyle szmalu ile wart jest nowy xik miał jakiś defekt czy padł po 2óch dniach chillout'owego grania. Także które instrumenty lepsze ? RB czy GHWT.

Odnośnik do komentarza

Tak w ogóle to z game'a sobie nie zamówisz bo towaru powyżej 1kg nie wysyłają poza wyspy.

Co do jakości sprzętu to na ten z GH:WT dużo ludzi narzeka, szczególnie na awaryjność gitary.

Perkusja z GH ma tą przewagę, że są 3 bębny + 2 talerze , ale stopa nie ma oparcia - narzekania, że lata po podłodze

Perkusja z RB 1 - jest głośna i średnio z wytrzymałością stopy ( ale silencery + metalowa blacha mod vide qb3k i wszystko gra).

Generalnie więcej słyszałem o awaryjności sprzętu do GH niż do RB, ale to może też z tego powodu, że mniej ludzi ma zestawy RB.

Tyle ode mnie....

Odnośnik do komentarza
ja napisze tak... jak komus nie przeszkadza granie z n00bem (medium) to moge na gitarze albo basie... jak ktos jest hardcorowy to mogę nawet śpiewać, co jak większość wie wychodzi mi pięknie vide showshowshowshow

 

Nie mysl ze spotkasz samych wyjadaczy hehe.Na perce mi srednio idzie a na gitarce juz zapomnialem jak sie gra eh ;/

Odnośnik do komentarza

To się nazywa nie ta kolejność :) Przyszła dzisiaj do mnie nowiutka, zafoliowana Rock Band... ale nie mam z czym jej uruchomic :P

No nic teraz trzeba będzie na bębny poczekać, bo do headseta piać nie zamierzam ;P

 

Aha Panowie pytanie: Harmonix będzie tak non stop co chwilę jakieś kawałki nowe wypuszczał w DLC???Czy jest jakaś lista tego jak to jest rozplanowane na przyszłość?

 

@ Mani

Ja stawiam na instrumenty z RB i właśnie później ewentualnie kupię samą grę GH. Ale to mój indywidualny wybór. Wiesz jakbym kupował coś z neta to bym brał RB, jak bym kupował w sklepie w swoim mieście to może bym się zdecydował na GH:WT. Dlaczego? Bo jak by mi się coś rozpieprzyło to bym nie musiał bawić się z wysyłaniem reklamacji tylko zanosze do sklepu i już.

EDIT: MAni zobacz to: http://allegro.pl/item536523363_perkusja_d..._rock_band.html

Ten koleś mi wykupił sprzed nosa perkę od RB, a teraz sprzedaje tę od GH:WT.... może to wystarczająca rekomendacja??

Edytowane przez opall
Odnośnik do komentarza

@ Opall

 

No właśnie też sie naczytałem tych opinii (+ recka z GT) o garach z GHWT. Pozatym co mi sie w nich najbardziej podoba to właśnie talerze, lecz mam obawy że jest to również pięta achillesowa tej perkusji. Patrząc na jołtub jak grają na tej perce mam wrażenie ze talerze zaraz sie połamią.

Odnośnik do komentarza

Podstawowa sprawa - lepszą grą jest RB2.

 

Kupowanie perkusji GH:WT do tej gry mija się z celem. Bo ma talerze? W lutym w UK jest premiera talerzy, które jak kupię i dołącze do perkusji z RB i mam super za(pipi)isty zestaw.

 

A zresztą, nie chcę mi się pisać, jak coś to skajp, to w 10 minutach przedstawię zalety i wady, albo nagram siebie i to wrzucę na YT. :)

 

__

 

Screw you guys, i'm taking drums \m/ (Kto wie z czego ten tekst?)

 

Gitara już mnie nie jara, mikrofon to zabawka, a zresztą, dawajcie duela to was roz(pipi)ę! \m/ <wzywa szatana>

 

__

 

opall - Harmonix co tydzień dodaję nowe piosenki, nie mamy żadnej rozpiski, zawsze dowiadujemy się pare dni przed wtorkiem, ale wiemy np. że w marcu będzie album Pearl Jam - Ten.

 

__

 

Nagrywam teraz takie porównanie, walnę to na YT i tyle.

Edytowane przez s1ntex
Odnośnik do komentarza
ja napisze tak... jak komus nie przeszkadza granie z n00bem (medium) to moge na gitarze albo basie... jak ktos jest hardcorowy to mogę nawet śpiewać, co jak większość wie wychodzi mi pięknie vide showshowshowshow

To byś karwa przyjął FRa!

 

Screw you guys, i'm taking drums \m/ (Kto wie z czego ten tekst?)

Badziewnie przerobione "Screw u guys, I'm going home" Cartmana ;)

 

agrywam teraz takie porównanie, walnę to na YT i tyle.

Ale że jakie porównanie?

Odnośnik do komentarza

Doceniam Twoje starania, ale...

1) co to za porównanie, jeśli masz do czynienia tylko z perką z RB?,

2) co do perkusji z GHWT opierasz się tylko na cudzych opiniach (podobno dziesięciu, proszę Cię, wskaż mi te opinie),

3) przez to, że nie przygotowałeś się do tego "porównania", wyszło ono niezbyt dobrze, zarówno pod względem merytorycznym (patrz wyżej), jak i językowym (dobrze, że na początku powiedziałeś, że masz problemy z dykcją, choć akurat wymowa nie była najgorszym elementem). Wiem, że to jest trudne, dlatego nie mam zamiaru się z Ciebie śmiać czy coś (sam zaznaczyłeś, że jest "z dupy" i amatorskie ;P

 

Nie chcę Cię w żaden sposób obrazić, jeśli poczujesz się urażony, przepraszam, nie o to chodzi w moim komentarzu. Sam miałem perkusję do RB (teraz siedzi u qbka ;) i wiem jaka jest głośna. Nie uderzam dla zabicia czasu pałeczką w biurko, ale kiedy robiłem to na tych "garach", domownicy nie mogli wytrzymać (a mam spory dom i nie wyobrażam sobie robienia tego w mieszkaniu). Co do wyższości gry Harmonix nad GHIII i GHWT (choć tu przyznaję, oceniam po samej playliście, nie po wrażeniach z gry), nie ma najmniejszych wątpliwości i w pełni się z Tobą zgadzam.

Jak już wspomniałem wcześniej, wydaje mi się, że na tym forum wytworzył się dziwny hype na sprzęt do RB, kiedy tak naprawdę mało kto posiada konkurencyjną perkusję. Chciałbym, żeby ktoś napisał: "talerze z GHWT nie wytrzymują szybkich partii na hi-hacie, nie bierzcie tego instrumentu" (a nie: "wydaje mi się, że nie wytrzymają, bo widziałem jak grają na yt"). Albo, żeby prócz przesuwania się stopy (ja na perce z RB miałem z tym problem nawet przy Blink 182 na expercie i hardzie: "All the small things", nie mówiąc już o przesuwaniu się całej perkusji ;) ) ktoś napisał jak się sprawuje jej "bouncing".

 

Jeszcze raz, no offence, to tylko moje przemyślenia na temat Twojego testu. Jeśli komuś się przyda, to dobrze, najwyżej nie będę miał racji.

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez keetiv
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...