Skocz do zawartości

Rock Band 2


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No i oczywiscie trzeba sie liczyc z Vatem 22 % :|

Niekoniecznie. Pamiętaj, że od 01.12.08. wartość towaru kupionego w prywatnym imporcie i zwolnionego z VAT wzrosła do bodajże 120 euro (150$?)...

Wlasnie pamietam, a nie jest tak ze vat i tak moga dowalic?? O ile mi sie wydaje to 150 oiro to kwota zwolniona z cła a nie podatku. Jeden user na forum juz dostal do zaplaty vat :)

Odnośnik do komentarza

Mam oficjalne Nerf Drum Silencers od Harmonix. Dałem coś koło 70zł o ile się nie mylę (ale domownicy się dołożyli, bo to w końcu też dla nich ;)). Poprosiłem kochanego Czoko Czoko o pomoc- on zamówił do siebie z GAME i jego kobieta wysłała je do mnie już z Polski. W tym miejscu chciałbym Ci Czokuś oficjalnie wielce podziękować. Nakładki wyglądają tak:

officialfinal-small.jpg

 

Są wykonane z materiału o fakturze przypominającej carbon. Przykleja je się jak normalne nalepki, ale godzi się wspomnieć (hehe, mądra fraza), że trzymają bardzo mocno. Polecam dobrze je ustawić za nim się je dociśnie ;) Podczas grania nie czuje się już takiego oporu jakbyśmy walili w ścianę. Jest mięciutko, cichutko i pałeczki lepiej się odbijają.

 

Co do różnych wersji drum setów: czytałem w necie takie porównanie. Otóż jest edycja QM i EL. Jedna z nich (ta moja) ma bardziej czułe pady, ta druga trochę mniej. Można je rozróżnić po umiejscowieniu nr seryjnego na tym plastiku pod padami. Ta "czulsza" wersja ma go w okolicach Guide Buttona (jeno po drugiej stronie ofc), a ta druga pod spodem między czerwonym, a żołtym padem. Silencery podobno lepiej współpracują z tą pierwszą wersją, a przy drugiej mogą nawet pogorszyć czułość.

Ten koleś bardzo fajnie wszystko tłumaczy i pokazuje. Polecam ten filmik osobom wahającym się co do zakupu.

 

PS. Jakby ktoś wiedział jak wstawić filmik np. z YT tak, aby wyświetlał się bezpośrednio w poście to prosiłbym o hint na PW ;)

PS.#2 LOL, perka RB2 już ponad 4 stówy :D Chłopaki, jesteście de best.

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza

DLC Week of 1/20 Steve Miller, Belly, Rob Zombie, Godsmack, Mute Math, Ghost Hounds

 

"Release Date: Tuesday, January 20, 2009 (Xbox LIVE Marketplace) and Thursday, January 22, 2009 (PlayStationÂŽStore)

 

Tracks:

 

Steve Miller Band "Space Cowboy"

Steve Miller Band "Take the Money and Run"

Steve Miller Band "The Joker"

Godsmack "I Stand Alone"

Belly "Feed the Tree"

Ghost Hounds "Wind Me Up"

Mute Math "Typical"

Rob Zombie "War Zone"

 

(All tracks are original master recordings)

 

Price:

$1.99 (160 Microsoft Points for Xbox 360) per track or $5.49 (440 Microsoft Points for Xbox 360) for the Steve Miller Band 3-pack"

 

http://www.rockband.com/forums/showthread.php?t=115222

 

Chyba skuszę się na Godsmack i Roba Zombie.

 

bierz Band in a Box od RB1. Według mnie nie będziesz żałował.

Również mam dość czekania na nowe instrumenty i pewnie kupię perkę w robsonie za 399 zł ...

Edytowane przez jarken
Odnośnik do komentarza
Michał, bierz Band in a Box od RB1. Według mnie nie będziesz żałował.

 

True.true.

Ja tak zrobiłem :]

 

 

O co chodzi dokładnie z achievmentem "The Bachman-Turner Award". Czy mam sam utrzymać tego overdrive'a przez 90 sek.?

Czy band?(tzn. ja odpalam, kończy mi się, drugi zaczyna i tak dalej i tak dalej).

Odnośnik do komentarza

Hyhy standarcik stary :)

Nie ze sie ciesze ale no nie ma bata by ten pedal wy3mal dluzej niz 2-3 tygodnie grania.Tak jak mowisz mozesz zrobic albo jak Ci wspomnialem.Glupie noze pod spod i tasma zakleic.Chamsko wyglada ale dziala :)

I nie spawaj a przykrecaj ta blaszke.

Jak co szukaj tutaj inspiracji http://uk.youtube.com/results?search_query..._type=&aq=f

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...