Skocz do zawartości

Rock Band 2


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

Oj tam, na luzie keet, to tylko tam moich subkiektywnym okiem.

 

Brawo, to jest normalne podejście :) Ja może się skuszę na GTWT, ale dopiero po sesyji. Jeśli tak, to nie omieszkam się podzielić wrażeniami. Będę miał jako takie porównanie, perkę do RB męczyłem przez jakieś 2-3 miesiące, więc wiem coś o jej "jazdach", hehe. Mam nadzieję, że uda mi się z Wami jakoś zagrać. Dam znać, jak coś.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

DLC Week of 1/27 - Grateful Dead Pack 02

 

Here's the DLC announcement arriving on the week of 1/27. We're busting out our second Grateful Dead pack, bringing you six more tracks from one of the jammin'est bands around. Seriously groovy stuff. The Grateful Dead Pack 02 will contain the following tracks:

 

Hell In a Bucket

Don't Ease Me In

Cold Rain & Snow

Doin' That Rag

Fire On the Mountain

Uncle John's Band

 

All tracks are original master recordings. These classic Dead tracks will run $1.99 (aka 160 Microsoft Points) a piece, or $9.99 (aka 800 Microsoft points) for the full Grateful Dead 6 pack.

 

http://www.rockband.com/forums/showthread....099#post1855099

Odnośnik do komentarza

Gdy byłem w Holandii to ludzie tak robili... przed premierą stało pełno pudeł z zestawem RB1, po długich poszukiwaniach, które zaowocowały odnalezieniem pojedynczej kopii RockBanda 2 (bez zadnego instrumentu - na całą k**wa Hagę), postanowiłem się przejść do sklepu w którym chciałem kupić Instrument Pack za nieco ponad 100 euro... a sprzedawca powiedział mi, że te packi, które stały luzem, wzięli jego znajomi, którzy także nie mogli znaleźć zestawu z dwójki i kupili stary za śmieszne pieniądze... 109 euro za gitarę, perkę i mikrofon... u nas oczywiście wyjdzie o wiele drożej, ale cóż poradzisz...

Także porada Jarken jest jak najbardziej na miejscu ^_^

Odnośnik do komentarza

Nieźle... w 9 dni doszła do mnie perka z USA. Dla zainteresowanych - ominęła cło, a nie była wysyłana jako gift.

Totalnie sobie nie radzę :), ale mam nadzieję, że z czasem przyjdzie trochę umiejętności.

Bałem się, że dojdzie po 3 tygodniach z dowalonym vatem/cłem.

Więc wyszło nienajgorzej.

Panowie narazie ogarniam temat Rock Band więc zanim dojdę do Rock Band 2 trochę jeszcze potrwa...., ale jak ktoś chce pograć w jedynkę to zapraszam do Friendlisty

 

EDIT: A w ogóle sprzedawca nie bawił się w żadne pakowanie i wysłał perkusję w takim kartonie w jakim była ( tj tym kolorowym ze zdjęciami itd). Dziś na poczcie byla kolejka i generalnie jak odbierałem perkę to karton wzbudził spore zainteresowanie :D

Edytowane przez opall
Odnośnik do komentarza

Bot i tyle :P.

 

Właśnie na Ebayu kupiłem cały bundle z RB2 za 790 zł z wysyłką USPS International Express, dochodzi w 5 dni od nadania :). Zobaczymy czy tak będzie :D. Pewnie za jakiś czas to w Polsce będzie chodzić za 700 z wysyłką, no ale cóż.

Aha ktoś wie czy do amerykańskiego Special Edition dodają grę czy nie? :)

Odnośnik do komentarza

lolwo0t?! O_o

 

Marzy mi się coś w stylu ankiet lub innego typu requestów. Mam nadzieję, że te 5k utworów to nie będzie 4.5k jakichś songów tró niewiadomo jakich kapel z niewiadomo skąd i do tego 5 płyt Megadeth. KLASYKA, KLASYKA, KLASYKA, błagam. Guns n Roses (wiadomo, "Appetite..") i chciałbym parę songów, które były już np. w serii GH (z "Carry on Wayward Son" się udało).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...