Skocz do zawartości

Rock Band 2


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że kłamię mówiąc, że oni kłamią :P.

 

A tak poważniej to jak dla mnie powinni dawać jakieś zestawienie songów do wyboru i ankietę na oficjalnym forum. Mnie się osobiście marzy Master of Puppets albo Death Magnetic jako DLC, ale nie ma szans przecież, bo Metallica to zespół, który przychylniej patrzy na Guitar Hero: World Tour, ale swoją drogą zawsze można kupić GH: Metallica.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tam wyzej nie chodzilo mi o to ze DLC jest tak ubogi ,ze nie moge znalezc nic dla siebie ,ale co stoi na przeszkodzie ,zeby MTV dogadalo sie z wydawcami mniej mainstreamowych zespolow niz te ktore okupuja GH/RB od poczatku ,chodzi mi o cos w stylu iTunes,wchodze w marketplace ,wpisuje nazwe zespolu i mam do sciagniecia przynajmniej kilka jego kawalkow,nie mowiac juz o plycie,ale chyba zbyt wybiegam w przyszlosc,chociaz jak widac z ta zapowiedzia 5000 kawalkow do konca rocku,mozliwe ze to juz nieodlegla przyszlosc :)

 

Odnośnik do komentarza

No ale po co ma wywalać MTV Games tyle kasy, skoro jest ryzyko, że większość się nie sprzeda, z resztą co Ty porównujesz iTunes do DLC z RB... Porównaj sobie ilości userów i masz odpowiedź... :)

 

A właśnie, planuję zakup Megadeth, czy jest jeszcze coś podobnego wartego uwagi z DLC?

Edytowane przez marcin0903
Odnośnik do komentarza

Dobra (pipi)a. Juz mam dosc szukania :(

Chcialem zamowic sobie caly pack z RB1 ale zaden sklep z UK nie wysyla do polski :( Na (pipi)aju tez nic w UK nie ma co wysla do Polski. Chodzi mi o nowe sztuki. Zostala mi chyba tylko jedna opcja czyli kupienie perki z RB2 za 140 dolcow i chyba tak zrobie :(

Sie wyzalic musialem, ale zeby w cywilizowanym kraju nie mozna kupic plastikowej perkusji.

 

Odnośnik do komentarza
Kurcze chlopaki, a ja zachorowalem na gary ION-a, wiem niezle mnie pogrzalo. Póki co ślinie monitor na filmikach z ju-tu-ba, chlip ;[

Są zaje.biste tyle że to już jest większa inwestycja i troszkę miejsca trzeba na sprzęt mieć. Argumentem za jest możliwość przerobienia tego na elektroniczną perkę z prawdziwego zdarzenia (w sumie tą rock bandową tez się da ale to nie to samo) o której zawsze marzyłem :(

 

Dzięki Marcinie za wiadomość, sprawdzę co i jak ;)

Edytowane przez ping
Odnośnik do komentarza
Kurcze chlopaki, a ja zachorowalem na gary ION-a, wiem niezle mnie pogrzalo. Póki co ślinie monitor na filmikach z ju-tu-ba, chlip ;[

Są zaje.biste tyle że to już jest większa inwestycja i troszkę miejsca trzeba na sprzęt mieć. Argumentem za jest możliwość przerobienia tego na elektroniczną perkę z prawdziwego zdarzenia (w sumie tą rock bandową tez się da ale to nie to samo) o której zawsze marzyłem :(

 

Otóż to, dlatego sikam jak widze co ten sprzet potrafi, magia. Ech, jak narazie moge sobie pomarzyc ;[

 

PS. na "aledrogo" mozna zakupic sam talerz do ION-a, za jedyne 3 stówki xD

Edytowane przez Sojer
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...