Skocz do zawartości

Rock Band 2


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

praktykuj, praktykuj. Kiedyś ostro tłukłem w Drum Manię na automatach więc za pierwszym posiedzeniem przy RB na perkusji wrzuciłem sobie expert, reszta graczy musiała mnie co chwilkę ratować więc spoczęło na mediumie/hardzie. Przy drugim posiedzeniu zaliczałem już większość kawałków na hardzie i robiłem podwaliny pod expert. Jestem pewien że jak posiądę perkę na własność to zniszczę grę na expercie.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Skonczylem medium na perce i w sumie problem mialem tylko z enter sandman. Zaczalem hard i zobaczylem ze pojawia sie tam duzo akcji ze stopa typu

1)Stopa+beben

2)Stopa

3)Stopa+talerz

 

I jak zapiernicza to szybko to bardzo mnie to z rytmu wybija i nie umiem tej samej stopy buchnąć. Gubie sie w tym momencie i wszystko sie (pipi)ie ;[

Enter Sandman O_o, toż to jest banalne na Expercie :P, dla mnie nie lada wyczynem było zagranie Run to the Hills na Hardzie :).

Odnośnik do komentarza

Niestety, z przyczyn finansowych (dzisiaj się okazało , że, najprawdopodobniej, nie będę otrzymywał stypendium w tym semestrze :/) i "brakoczasowych" (maksymalnie gram 30 min dziennie, masakra) będę sprzedawał ION Drum Rocker'a. Osobne info dam na Pchli Targ, ale wszyscy zainteresowani Rock Band'em czytają ten temat, dlatego i tutaj piszę. Krótką reckę już zamieściłem. Napiszę jeszcze tylko, że talerze są czułe nawet na lekkie uderzenia (czytałem, że są z tym problemy. Mówiąc lekkie - mam na myśli najlżejsze, jakie jestem w stanie "zrobić" przy grze ćwierćnutami). Perkę, jak wiecie, mam od 2 tygodni i jedyny mankament to nazbierany kurz od tamtego czasu (choć teraz już tak go nie zbiera, jak na początku ;) ). Jest ktoś zainteresowany? Cena do ustalenia (odpowiednio niższa niż na allegro i ebayu - nie mam zamiaru zarobić).

 

Pozdrawiam!

 

 

Odnośnik do komentarza
Niestety, z przyczyn finansowych (dzisiaj się okazało , że, najprawdopodobniej, nie będę otrzymywał stypendium w tym semestrze :/) i "brakoczasowych" (maksymalnie gram 30 min dziennie, masakra) będę sprzedawał ION Drum Rocker'a. Osobne info dam na Pchli Targ, ale wszyscy zainteresowani Rock Band'em czytają ten temat, dlatego i tutaj piszę. Krótką reckę już zamieściłem. Napiszę jeszcze tylko, że talerze są czułe nawet na lekkie uderzenia (czytałem, że są z tym problemy. Mówiąc lekkie - mam na myśli najlżejsze, jakie jestem w stanie "zrobić" przy grze ćwierćnutami). Perkę, jak wiecie, mam od 2 tygodni i jedyny mankament to nazbierany kurz od tamtego czasu (choć teraz już tak go nie zbiera, jak na początku ;) ). Jest ktoś zainteresowany? Cena do ustalenia (odpowiednio niższa niż na allegro i ebayu - nie mam zamiaru zarobić).

 

Pozdrawiam!

Biorę za 5 stów. Jak za dawnych czasów :)

Odnośnik do komentarza

Myślę że kody z gamefaqs.com powinny pomóc chociaż ostatnio przy męczeniu w pełnym składzie pierwszego rock banda próbowaliśmy użyć kodów z netu i niestety na PALowskiej wersji gry nie działały. Mimo wszystko możesz spróbować, może w dwójce jest inaczej :)

Odnośnik do komentarza

Rock Band Expands its Alternative Collection

"Harmonix and MTV Games today announced the addition of four new tracks to the Rock Band Music Store including songs from alternative rockers R.E.M. and The Offspring. In addition, British guitarist and songwriter Richard Thompson makes his Rock Band debut.

 

Known as one of the pioneers of the alternative rock movement, R.E.M. makes its second appearance in the Rock Band music library with next weekâ release of the bands mainstream breakthrough hit Losing My Religion from the 1991 album Out Of Time.

 

The Offspring deliver two tracks this including All I Want featured on their 1997 album Ixnay on the Hombre and The Kids Arent Alright from the bands 1998 album Americana.

 

Rock guitarist and critically acclaimed songwriter Richard Thompson makes his Rock Band debut with the addition of The Way That It Shows to the Rock Band Music Store. The song was released on Thompsons 1994 album Mirror Blue.

 

Release Date: Tuesday, March 10, 2009

 

Tracks:

The Offspring All I Want

The Offspring The Kids Aren't Alright

R.E.M. Losing My Religion

Richard Thompson The Way That It Shows

 

Price: 160 Microsoft Points per track"

 

http://www.xbox360achievements.org/news/ne...Collection.html

 

A punkciki skończyły się...

Edytowane przez jarken
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...