Skocz do zawartości

Rock Band 2


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

DLC Week of 6/23 - Warped, Maroon 5, BEST SONG TITLE EVER!

 

Hey everybody,

 

SURPRISE! Next week we have the Warped Tour Pack dropping by as well as a three-pack from Maroon 5. With the Warped Tour Pack we have broken a new milestone - Best Song Title Ever for Chiodos' "I Didn't Say I Was Powerful, I Said I Was a Wizard". Congrats, gentlemen! Also in the pack is some awesome Bad Religion, Underoath, Escape the Fate, and A Day to Remember.

 

-Sean

 

Tracks:

 

A Day to Remember "The Downfall of Us All"

Bad Religion "21st Century Digital Boy"

Chiodos "I Didn’t Say I Was Powerful, I Said I Was a Wizard"

Escape the Fate "The Flood"

Underoath "Reinventing Your Exit"

Maroon 5 "Little of Your Time"

Maroon 5 "Makes Me Wonder"

Maroon 5 "Wake Up Call"

 

(All tracks are original master recordings)

 

These tracks will be available for purchase as part of the "Warped Tour Pack" or "Maroon 5 Pack" or as individual tracks for Xbox 360 and PLAYSTATION 3 systems.

 

Release Date:

Tuesday, June 23, 2009

(Xbox LIVE Marketplace for Xbox 360)

 

Price:

160 Microsoft Points for Xbox 360 per track

440 Microsoft Points for Xbox 360 for "Maroon 5 Pack"

680 Microsoft Points for Xbox 360 for "Warped Tour Pack"

 

http://www.rockband.com/forums/showthread....805#post2596805

Odnośnik do komentarza

Gralem na tej gitarce w RB2, wiec dziala. Ale porównując do gitarki z GHWT jest beznadziejna. Strum bar zbyt czuły, frety chodzą ciężko, nawet się klinują od czasu do czasu. Generalnie miałem wrażenie że jest to tania podróba kupiona od "chińczyków" na stadionie a nie X-plorer, ale może tylko ta sztuk była wadliwa. To nie lepiej dołożyć pare zeta i kupić Les Paul-a?

Odnośnik do komentarza

Ja od czasu GH3 jade na Les Paulu i powoli już wyczerpuje mi się cierpliwość.

Mam jedną z tych gitar co mają bardzo czuły czujnik od overdrive'a i nieraz dostaje jobla jak walcze o jakiś dobry wynik, żeby się wbić na score hero a tu dupa.

Podobno są sposoby, żeby o naprawić ale jak ktoś ma dwielewe ręce i dwie lewe nogi do śrubokrętów o dupa blada...

 

Ogólnie miałem okazję zagrać na gitrarze z GHWT i byłem zachwycony.

Zastanawiam się czy nie nadszedł czas na wymianę.

Odnośnik do komentarza

HEHE

 

Cwicze to juz od 4 lat:)Mialem GH1 na PS2 dwa dni przed premierą w UK:) Żin do dzisiaj twierdzi, że nie widziała nigdy u mnie takiego banana:)

 

Ogólnie to chodzi o to, że czasem się zapomnę:) no wiesz , jak wejdzie we mnie rockowa bestia (vide MASTER EXPLODER:))

Przestaja mi też działać buttony na frecie:(

Czasem to takimi wurkami rzucam, że aż strach:)

Poczekam do RB:Lego może tamta będzie z klocków:)

Odnośnik do komentarza

Gee, nie bluzgajcie na Explorera bo akurat IMHO to jest najlepsza gitara ze wszystkich, choć to pewnie kwestia przyzwyczajenia :P W każdym razie gram na niej od początków GHII, wymęczyłem ją przez GHIII na expercie na wszystkich kawałkach dragonforce i dalej chodzi idealnie. Jedynie co to pewien znajomy zerwał mi sprężynę od whammy bar, ale na szczęście inny typek zajmuje się reperacją wszelkich sprzętów grających, także zrobił mi tuning i teraz w ogóle whammy jest niezniszczalny :D Grałem chyba na wszystkich pozostałych sprzętach i cholera, zawsze mi już coś teraz w innych gitarach nie pasuje - albo dziwny "cycek" na strum'ie, albo rozstaw fret'ów nie teges, albo sam kształt pudła mi przeszkadza w wygodnym graniu. Także dla mnie Xplorer jest "evergreen" i wciąga noskiem całą resztę (ponadto można go tanio dostać, no i jako hardcore'owy użytkownik mogę potwierdzić jego wytrzymałość). Aha, no i ładnie komponuje się z kolorem konsoli :lol:

 

Natomiast co do perki, to w końcu i moja stopa zaczęła pękać... No ale nie ma tego złego, kumpel zrobił mi wzmocnienie z... Kielni :lol: Trochę piłowania, szlifowania oraz wiercenia i po jakiejś godzince można było wznowić granie. Tuptanie na dwie nogi jest lepsze niż jogging ;) Zastanawiam się ile "przebiegam" grając np. Great Satan na Expercie. A przed chwilą siadło wreszcie Clouds Over California na 4 gwiazdki, yeaaaa. Jak tak dalej pójdzie to This Calling też poleci... Do końca wakacji powinno dać radę, początek już nawet jakoś wychodzi <_< No chyba że wzmocnienie nie wytrzyma...

Odnośnik do komentarza

Utwory, które pojawią się 30/6 (informacje z ZINE):

Foreigner 3 Pack:

"Blue Morning, Blue Day"

"Feels Like the First Time"

"Headknocker"

 

Black Rebel Motorcycle Club:

"Weapon of Choice"

 

Vans Warped 3 Pack:

Dear and the Headlights: "Sweet Talk"

The Devil Wears Prada: "Hey John, What's Your Name Again?"

Thrice: "Image Of The Invisible"

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...