Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

Po wczorajszym meczu po głowie snuje mi się jedno pytanie-jest jeszcze jakiś mistrz kraju w Europie,który byłby naprawdę słabszą drużyną od mistrza naszej ligi?bo jak widać Estonia to już nasz poziom.Żal,tym większy jak sobie pomyśle,że czołowi polscy kopacze grający w naszej lidze zarabiają po milion złotych rocznie :/

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

polskie kluby zawsze w lato sprzedają najwieksze gwiazdy naszej ekstraklasy.w tym roku odszedl murawski z lecha.z wisly odejdzie pewnie brożek.gdyby polskie kluby zamiast sprzedawać gwiazdy by kupywali to by spokojnie grali w fazie grupowej.tyle lat ile polskie kluby będą sprzedawac najlepszych do zagranicy przez tyle lat wlasnie zadna polska druzyna nie zagra w europejskich pucharach.rok temu lech nie sprzedal nikogo i zaszedl do 1/8.co do meczu powinni wygrac i takze powinni kupic powaznych zawodnikow.mysle ze lech przejdzie do 1 rundy ale zadna polska druzyna nie przejdzie do fazy grupowej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli Wisła nie sprzeda Brożka a kupi jeszcze kilku napadalców to mogła by coś zawojować, ale... Pewnie Brożek już pójdzie i kupią za tą kase jakiegoś głąba.

 

Ale ogólnie panu wyżej należy polać, chciałem to napisać ale nie wyszło mi w poprzednim poście.

Odnośnik do komentarza
Po wczorajszym meczu po głowie snuje mi się jedno pytanie-jest jeszcze jakiś mistrz kraju w Europie,który byłby naprawdę słabszą drużyną od mistrza naszej ligi?bo jak widać Estonia to już nasz poziom.Żal,tym większy jak sobie pomyśle,że czołowi polscy kopacze grający w naszej lidze zarabiają po milion złotych rocznie :/

 

No wlasnie, tez mi szkoda tej kasy patrzac jak oni wykonuja swoja robote :/ Nic nie umiec, a miliony miec, to dopiero zycie, nie?

Teraz ciezki bój na goracym terenie przeciwnika :lol:

Jeszcze mam jakas nadzieje, ze pokaza w rewanzu ze maja jakies ambicje i udowodnia na boisku , ze sa lepsi a nie tylko w w wywiadach.

A jescze na koniec:

Wiśle gratulujemy Jopa. Już nie chodzi o to, ze zrobil, to co zrobil przy straconym golu, a wlasciwie nic nie zrobil, tylko o jego wypowiedz po meczu:

" Dałem się odwrócić rywalowi, więc po części to mój błąd. Szkoda, że tak głupio straciliśmy gola".

:o

Edytowane przez LooKaZ
Odnośnik do komentarza

Nie chodzilo mi o to ze slaby w Polsce tylko o to ze wogole za slaby na Europe bo nie trzeba ukrywac ze Wisla to jednak nie jest potega, ktorej sklad potrafi wymienic kazdy kibic z Estoni. Dla nich Wisla jest tym samym czym dla nas Levadia. I żeby nie bylo niedomowien: od 2003 roku jestem kibicem Wisly wiec nawet nie probuje na nich najezdzac ;) Po prostu sucho oceniam fakty.

Odnośnik do komentarza

O ja pi.erdole - kocham naszą ligę, już chyba jesteśmy ostatni w europie to się nazywa poziom.

 

Wisła gra ustawieniem 1-2-3-5 w pewnym momencie i straciła gola, ale i tak by przegrał gdyby nie strzeliła, ogólnie geniusz. (pipi)a to zostało to gó.wno zwane dawniej pucharem uefa.

 

edit: czy dla wisły nawet już ligi europejskiej nie ma?

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza
Z roku na rok coraz gorzej. UEFA w ogóle powinna niedopuszczać polskich zespołów do gry w pucharach żeby wstydu nie było, ale wtedy kibice z Estonii, Łotwy, Białorusi itd byliby pewnie zawiedzeni.

 

 

Lech Poznań? Kojarzysz? Czy ślepka tak bardzo zamknięte że nie zauważyłeś jak w zeszłym sezonie dobrze sobie radzili. Dobrze jak na poziom polskich występów w pucharach ofkoz, żeby nie było że to ja jestem ślepy i bógwieco tam Kolejorz wyrabiał.

 

Tylko Legia Warszawa jest w stanie uratowac honor polskiej pilki!

 

 

Leżę i wierzgam raciczkami :lol:

Odnośnik do komentarza
Lech Poznań? Kojarzysz? Czy ślepka tak bardzo zamknięte że nie zauważyłeś jak w zeszłym sezonie dobrze sobie radzili. Dobrze jak na poziom polskich występów w pucharach ofkoz, żeby nie było że to ja jestem ślepy i bógwieco tam Kolejorz wyrabiał.

Ano faktycznie. Sprecyzuję w takim razie. UEFA w ogóle powinna niedopuszczać polskich zespołów do gry w Lidze Mistrzów żeby wstydu nie było.

Odnośnik do komentarza

do kompromitującej postawy mistrza Polski w ostatnich latach, w tym roku doszła kompromitacja polskich stacji telewizyjnych. Panie Cupiał, zostaw pan to wszystko i się zrelaksuj, niema co sobie zawracać głowy bandą nieudaczników, od trenera, fizjologa, dyrektora sportowego, na utalentowanej polskiej młodzieży i pseudo zagranicznym wzmocnieniom kończąc. To jest dzień dna wszelkich den polskiej piłki nożnej. Ośmiesza się reprezentacja, ośmieszają się kluby, ośmiesza się PZPN. Piłkarzy uważających się za gwiazdy, chcących brać kase jak na zachodzie za chałture na wschodzie, powinno się pozbawiać licencji na wykonywanie zawodu piłkarza. Panie Brożek, to gdzie pan będziesz teraz ławe grzał, w którym Greckim klubie ? A może 1 liga angielska ? Coś mi się zdaje że w tym roku nawet Lech nie będzie wstanie awansować do grup. Za Franciszka trza było zapier**lać na chleb, a teraz to pogwiazdować trzeba. DNO

Odnośnik do komentarza

kompromitacja totalna, transmisji naweet nie było bo co to jest ku,rwa Levadia Tallin, klub z kraju z liczbą ludności porównywalną do ludności dolnego śląska. Miała być łatwa przeprawa, uefa poszła na ręke i zmieniła przepisy i (pipi). Szczerze mówiąc lepiej dostawać w dupe 2-0 z Realem Madryt, Barceloną czy Interem niż dawać się ogrywać klubom z półamatorskich lig, przynajmniej zysk z biletów większy, mobilizacja i prestiż.

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz

Pewnie Smuda obejmię Wisłę. Skorża chyba jest delikatnie mówiąc skończony.

 

Komentarze z onetu:

 

 

Tutaj Alex Feguson, sorry za moj polski ale ja pisze ze slownik.

 

Ciesze sie, ze Wisła jest wyeliminowany, bo juz nikt nie stoi na drodze MU do wygranej w Champions League. Jutro ja kupuje tego, no Cwlo..., Clewo... no Cwielong i jeszcze Glowacki kupimy.

Ja daje zamiast oni Rio Ferdinand i Berbatov plus 20 milion euro. Stone spasc mnie from serce.

 

 

~sir A. Ferguson , 22.07.2009 20:50

 

 

SPRZEDAM KARNET WISŁY NA SEZON 09/10 DORZUCEM SZALIK GRATIS! [1] 22.07.2009 22:03

no więc jest tu jakiś frajer?

 

-------------------

 

Przychodzi JASIU do taty (kibica wisly) i sie pyta: tato tato co to jest liga

 

mistrzow? nie wiem synku zapytaj wujka z warszawy albo lodzi

 

-------------------

 

Kto się śmieje z Wisły?

 

Wpisujcie miasta!

 

BRZESZCZE 22.07.2009 20:00

 

a gdzie taka wioska jest? 22.07.2009 20:07

~ciekawy

 

koło Berlina

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...