Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

 

 

(pipi)a, przegrać z "CURYHEM" ;D

 

 

 

 

Kaka to drewno w ch.uj nie wart tej kasy (V. d. Vaart to samo grał w zeszłym sezonie, a nawet lepiej), Benzema to drugi Brożek (ale mimo wszystko mega przyszłościowy gracz więc spoko - Brożek w sensie, że asysty sypać zaczyna), Higuain stał się mega zezolem więc tym bardziej pasuje teraz Benzema - do kompletu z Raulem.

 

 

 

 

RONALDO - wart każdego euro jakie wydał Perez na niego, dzisiaj to udowodnił.

 

 

 

 

Ogólnie Pellegrini dziwny skład wymyślił (mógł zamiast Gago dać VDV, Xabi na środku i Guti tak jak grał), ale dał tego durnia, który jakoś ogólnie bez formy jest (dużo biega, ale to nie jest polska ekstraklasa gdzie tylko kondycja jest potrzebna ;)). edit: <CHODZI O GAGO>

 

 

 

 

Ale, ale mecz dobry bądź co bądź, jednak dopiero od drugiej połowy, no i końcóweczka pierwszej. Mogło być więcej ale odpuścili zdecydowanie Królewscy.

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza

Noo Milan pieknie jak nigdy, jeszcze ze 2 porazki w lidze i przegrana na Santiago Bernabeu i bedzie po Leonardo, bo Milan gra gorzej niz Polska kadra.

 

Moim zdaniem to nawet do Hiszpanii jechać nie powinni, walkowerem lepiej niech oddadzą mecz. Zal i smutek, bo kibicuję Milanowi od zawsze i takiego dołka to oni nie mieli już dawno. To nie wina Leonardo, który z gówna lodów nie ukręci. Choć i tak słabym trenerem jest. To wina łysego Berlusconiego który woli młode dupy. Niech odda całkowitą władzę nad klubem komuś innemu bo jego polityka jest żenująca.

 

Ten sezon zapewne już stracony, może Milan awansuje chociaż do Ligi Europejskiej. Potrzebne są zmiany większe niż myślałem. :/

Odnośnik do komentarza

Noo Milan pieknie jak nigdy, jeszcze ze 2 porazki w lidze i przegrana na Santiago Bernabeu i bedzie po Leonardo, bo Milan gra gorzej niz Polska kadra.

 

Moim zdaniem to nawet do Hiszpanii jechać nie powinni, walkowerem lepiej niech oddadzą mecz. Zal i smutek, bo kibicuję Milanowi od zawsze i takiego dołka to oni nie mieli już dawno. To nie wina Leonardo, który z gówna lodów nie ukręci. Choć i tak słabym trenerem jest. To wina łysego Berlusconiego który woli młode dupy. Niech odda całkowitą władzę nad klubem komuś innemu bo jego polityka jest żenująca.

 

Ten sezon zapewne już stracony, może Milan awansuje chociaż do Ligi Europejskiej. Potrzebne są zmiany większe niż myślałem. :/

Spoko Spoko...jezeli jestes prawdziwym kibicem Milanu to poczekaj...az mina zle czasy...

 

Mialem to samo z Juve - kibicuje im od 20 lat...przezylem z tym klubem wszystkie wzloty i upadki...odebrane tytuly mistrzowskie i degradacje do Serie B - nigdy w nich nie zwatpilem...

 

Co do meczy z Bayernem - obraz gry byl jaki byl...liczy sie bardzo wazny punkt

Odnośnik do komentarza

Straszny smutek mnie ogarnia jak widzę puste trybuny na San Siro, a po meczu oglądam jak przebrzmiali mistrzowie schodzą w akompaniamencie gwizdów. Jeszcze większy smutek mnie ogarnia, bo wiem, że to wszystko zasłużenie. Ogarnia mnie smutek, bo domyślam się jak to boli samych piłkarzy, od których tak po prawdzie w tym momencie najmniej zależy. Ja rozumiem, że oni zdobyli już wszystko i że każdy z nich zarabia więcej, niż wynosi łączny budżet całego FC Zurich. Domyślam się jak wkur.wieni muszą być na zarząd, który od co najmniej 2 sezonów nie wyciąga żadnych wniosków z kolejnych meczów, a część krytyki muszą przyjąć na klatę.

Boli mnie, nie tak odległa, wizja forum PE bez postów Obso oznajmiających, że Milan jest wszechpotężnym i najbardziej utytułowanym na świecie klubem (co oczywiście potwierdzam ;). Boli mnie, bo Milan nie zasługuje całokształtem na to, żeby być w środku tabeli. Natomiast całkowicie słusznie znajduje się w tym miejscu teraz.

Nie wiem ile potrzeba czasu, żeby zarząd się otrząsnął. Jeśli do drzwi Berlusconiego rzeczywiście zaczyna pukać demencja starcza i woli kasę przeznaczać na sexlibacje i jeśli Gallianiemu skończyły się pomysły na dobre zarządzanie klubem, to może rzeczywiście lepiej będzie oddać klub w inne, lepsze, hojniejsze ręce...

Natomiast jeśli rzeczywiście planem przyszłościowym jest odmłodzenie składu, wydawanie po stokroć mniej kasy na pensje i ten plan będzie sukcesywnie realizowany, to ja mogę poczekać. Mogę poczekać sezon, dwa, pięć. Niech walczą o utrzymanie w lidze, jeśli ma im to dobrze zrobić. Ale niech po tym czasie ponownie wzniosą Puchar Mistrzów i Scudetto. I niech każdy dyskutuje na przekór z postami Obso, wiedząc że tak naprawdę ten dziad ma rację ;)

 

PS. Mistrzem nad mistrzami jest dla mnie Nesta. Wrócił po ponad rocznej kontuzji z takim zapałem, jaki prezentuje o 10 lat młodszy Abate. Gra tak, jakby nigdy nic nie osiągnął i od każdego meczu zależała jego przyszła kariera zawodowa, a zarazem wykorzystuje swoje nabyte, ogromne doświadczenie. Gdyby Milan osiągnął jakiś większy sukces w tym sezonie, to dla mnie jest to murowany faworyt do tytułu Obrońcy Roku. Właśnie z tego piłkarza, po odejściu Maldiniego, powinni brać przykład Pirlo, Seedorf, Ronaldinho oraz wszyscy młodzi, którzy za wzór uznawali czerwono-czarną "trójkę".

Odnośnik do komentarza

Bayern - Juventus

 

No cóż, mecz dosyć dobry i szybki, ale nie obfitował w sytuacje bramkowe.Spodziewałem, się remisu, co prawda nie bezbramkowego, lecz i tak urządza mnie ten wynik na wyjeździe, który jest jak najbardziej sprawiedliwy.

 

Ribery i Lahm nieźle się prezentują w ekipie monachijczyków, biegają po boisku jak murzyni z WKS, a Diego udowadnia, że jest warty sumy na niego wydanej.

 

Trzeźwo patrząc na możliwości Bianconerich w tym sezonie stwierdzam, że dojdą najwyżej do 1/4.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Z tym 2:0 to bym nie przesadzał. 1:0 powinno byc po pierwszej polowie dla Bayernu, ktory rzucił chyba wszystkie swoje siły wlasnie na 1 czesc spotkania. W drugiej połowie juz nie mieli siły za bardzo biegac (zreszta, pokazuje to juz statystyka). Gdyby Juventus byl troche bardziej doswiadczoną drużyną, jesli chodzi o europejskie puchary (dla wielu to dopiero 2 sezon w LM), to pewnie by to wykorzystali, ale tak skonczyło się 0:0.

 

Obie druzyny mialy swoje szanse; jednak biorąc pod uwage całe spotkanie to powiedziałbym, ze ze wzgledu na mocną 1 połowę, Bayern był lepszy i spokojnie mógł wygrac 1:0. Ribery mial jedną, bardzo dobrą okazję, ale zmarnował. Szkoda Robbena, chociaz od dawno bylo wiadomo, ze to człowiek - szklanka i prędzej czy pozniej się połamie/potłucze/coś nadwyrezy.

 

Aha, teksty o zamurowaniu bramki są wybitnie niesprawiedliwe, bo gdy tylko była okazja, Juve przechodziło do ataku. Na boisku było trzech pilkarzy, ktorzy myśleli tylko o ofensywie (Diego, Trezeguet, Iaquinta) i bardzo rzadko schodzili za linię piłki. Ferrara wystawił dosc ryzykowny sklad, bo spokojnie mogl zagrac 442, bez Diego.

Edytowane przez jakee
Odnośnik do komentarza

fragment o trzech typach myslac tylko o ofensywie jest slaby. trezege i jakinta raczej nie robili zbyt wiele w tym meczu. trezege kojarze tylko z jednego woleja ktory poszedl nad bramka. jakinta kilka razy strzelal, a diego kompletnie mecz nie wyszedl. tylko sie wyklocal o faule i machal lokciami.

Ja nie mówie, że oni dobrze grali, tylko, ze Juventus wcale nie zamurował bramki ; ) Diego zagrał słabo, Iaquinta bardzo słabo, a Trezeguet to lis pola karnego.
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

czarny dzien dla stsowych graczy;]

 

Rubin 4

Barca 4

Dynamo 4

Inter 3

 

Nie bylo takiego, co by przewidzial taki rozwoj wydarzen po 3 kolejkach (no moze oprocz dawania w LM du py przez Inter, regula od niepamietnych czasow). Teraz faworytow czeka "goscinna" wycieczka na Ukraine i do Ruskich. Jak ktorys polegnie to moze byc ostro.

 

Fajnie Lyon wyru chal Liverpool pod koniec.

Odnośnik do komentarza

Rubin zagrał trochę jak uboga "czelsi", zrobił z 3-4 akcje w meczu i z 2 padły bramki (z jednego strzału życia). Ten Rubin Kazan to cienkie bolki które zawojowały już Europę. Życzę im jak najlepiej, bo byłby wielki lol jakby wygrali LM :D

 

Co do Barcy, to złapali zadyszkę. Dobrze, że tak wcześnie, a nie w trzeciej części sezonu. Remisujący Inter to taki kanon w LM, więc nie trzeba się tak bać o awans czy nawet lidera. W Ukrainie powinno pójść gładko, gorzej w Rosji. Kubełek zimnej wody im się przyda, może nabiorą wreszcie trochę pokory. Szkoda tylko Dani Alvesa, mam nadzieję że to nic poważnego.

 

Dzisiaj smutny dzień dla stawiaczy, a Benitez powinien się wreszcie pochlastać. O mały włos, a Floretina też by dostała w dupę remisem ;):P

Odnośnik do komentarza

Rubin zagrał trochę jak uboga "czelsi", zrobił z 3-4 akcje w meczu i z 2 padły bramki (z jednego strzału życia).

 

Jak Barcelona z zeszlorocznego polfinalu chciales napisac. A nawet to nie, bo Kazan potrafil strzelic w swiatlo bramki wiecej niz 1 raz. Reprezentacja Bravo Sportu miala fartowny zeszly rok, no ale sie skonczylo i w tym roku se Barca nie powalczy.

Odnośnik do komentarza

Rubin zagrał trochę jak uboga "czelsi", zrobił z 3-4 akcje w meczu i z 2 padły bramki (z jednego strzału życia).

 

Jak Barcelona z zeszlorocznego polfinalu chciales napisac. A nawet to nie, bo Kazan potrafil strzelic w swiatlo bramki wiecej niz 1 raz. Reprezentacja Bravo Sportu miala fartowny zeszly rok, no ale sie skonczylo i w tym roku se Barca nie powalczy.

 

Rozumiem ze wg Twojej wiedzy specjalistycznej akcja = strzal w swiatlo bramki?

 

Ciekawe dzis wyniki swoja droga.

A Barca obijala dzis slupek i poprzeczke. Niestety widac ze brak Barcy zmiennikow, ktorzy cos zmienia.

Troche brakuje takiego kogos kto by zmienil troche styl po wejsciu...

 

Bardzo slabo wyglada Liverpool. W tym sezonie chyba nie powalczy za dlugo...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...