Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Pawlo_PL

Generalnie pierwsza połowa była ciężka dla Bordeaux. Spodziewałem się problemów w ataku, ale nie takich głupich błędów defensywy. W drugiej połowie Żyrondyści grali dużo lepiej i w sumie wszystko było na dobrej drodze, aż do teraz. Ciężka sprawa. Generalnie ich defensywa w pierwszej połowie spieprzyła im ten dwumecz, no cóż.

 

Z czego ten koleś powyżej tak zaciesza emoty cały czas?

Do mnie to ostatnie zdanie? Cóż, futbolowym "znaffcą" nie jesteś, Lyon nie jest słaby.

Odnośnik do komentarza

Generalnie pierwsza połowa była ciężka dla Bordeaux. Spodziewałem się problemów w ataku, ale nie takich głupich błędów defensywy. W drugiej połowie Żyrondyści grali dużo lepiej i w sumie wszystko było na dobrej drodze, aż do teraz. Ciężka sprawa. Generalnie ich defensywa w pierwszej połowie spieprzyła im ten dwumecz, no cóż.

 

Z czego ten koleś powyżej tak zaciesza emoty cały czas?

Do mnie to ostatnie zdanie? Cóż, futbolowym "znaffcą" nie jesteś, Lyon nie jest słaby.

Wnosisz to na podstawie jednego meczu?

Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

Jeden szczęśliwy mecz nie zmienia nagle faktu, że jest słabszy, lol.

Czyli co jest wyznacznikiem tej lepszości? Wszystko można tak usprawiedlić - jeden słabszy sezon nie oznacza, że Lyon jest słaby.Bordeaux miało swoje 5 minut, teraz odpadną z CL i zejdą na ziemię.Jeśli Bordeaux przegra w rewanżu 2:0, ty i tak będziesz utrzymywał, że Lyon jest słaby.Bo tak, bo ty się nie mylisz.

 

Generalnie pierwsza połowa była ciężka dla Bordeaux. Spodziewałem się problemów w ataku, ale nie takich głupich błędów defensywy. W drugiej połowie Żyrondyści grali dużo lepiej i w sumie wszystko było na dobrej drodze, aż do teraz. Ciężka sprawa. Generalnie ich defensywa w pierwszej połowie spieprzyła im ten dwumecz, no cóż.

 

Z czego ten koleś powyżej tak zaciesza emoty cały czas?

Do mnie to ostatnie zdanie? Cóż, futbolowym "znaffcą" nie jesteś, Lyon nie jest słaby.

Wnosisz to na podstawie jednego meczu?

A na jakiej podstawie twierdzisz, że Bordeaux jest mocne? Bo prowadzą sobie w słabej Ligue 1? Tam pierwsze 6 drużyn jeszcze może być mistrzem.Mają swoje 5 minut, jak Wolfsburg.

Edytowane przez Pawlo_PL
Odnośnik do komentarza

Jeden szczęśliwy mecz nie zmienia nagle faktu, że jest słabszy, lol.

Czyli co jest wyznacznikiem tej lepszości? Wszystko można tak usprawiedlić - jeden słabszy sezon nie oznacza, że Lyon jest słaby.

A jeden gorszy mecz nie oznacza, że Bordeaux jest słabsze od Lyonu.

A na jakiej podstawie twierdzisz, że Bordeaux jest mocne? Bo prowadzą sobie w słabej Ligue 1? Tam pierwsze 6 drużyn jeszcze może być mistrzem.Mają swoje 5 minut, jak Wolfsburg.

Tylko to 5 minut trwa już tak z 2 sezony. Polecam obejrzeć czasem słabą Ligue 1. Edytowane przez Khadgar
Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

Jeden szczęśliwy mecz nie zmienia nagle faktu, że jest słabszy, lol.

Czyli co jest wyznacznikiem tej lepszości? Wszystko można tak usprawiedlić - jeden słabszy sezon nie oznacza, że Lyon jest słaby.

A jeden gorszy mecz nie oznacza, że Bordeaux jest słabsze od Lyonu.

A na jakiej podstawie twierdzisz, że Bordeaux jest mocne? Bo prowadzą sobie w słabej Ligue 1? Tam pierwsze 6 drużyn jeszcze może być mistrzem.Mają swoje 5 minut, jak Wolfsburg.

Tylko to 5 minut trwa już tak z 2 sezony. Polecam obejrzeć czasem słabą Ligue 1.

Napisałem już to ogqozo.Jeśli Lyon wygra na wyjeździe, to i tak będziesz obstawał przy swoim.Co może być bardziej miarodajne niż bezposrednia konfrontacja obu drużyn?

Odnośnik do komentarza

Jeden szczęśliwy mecz nie zmienia nagle faktu, że jest słabszy, lol.

Czyli co jest wyznacznikiem tej lepszości? Wszystko można tak usprawiedlić - jeden słabszy sezon nie oznacza, że Lyon jest słaby.

A jeden gorszy mecz nie oznacza, że Bordeaux jest słabsze od Lyonu.

A na jakiej podstawie twierdzisz, że Bordeaux jest mocne? Bo prowadzą sobie w słabej Ligue 1? Tam pierwsze 6 drużyn jeszcze może być mistrzem.Mają swoje 5 minut, jak Wolfsburg.

Tylko to 5 minut trwa już tak z 2 sezony. Polecam obejrzeć czasem słabą Ligue 1.

Napisałem już to ogqozo.Jeśli Lyon wygra na wyjeździe, to i tak będziesz obstawał przy swoim.Co może być bardziej miarodajne niż bezposrednia konfrontacja obu drużyn?

Nie wiem, np. tak ze 2 sezony zapier.dalania po trawie w lidze?

Odnośnik do komentarza

Jejku no, Lyon wygrał jeden mecz. W poprzednim meczu przegrali. Generalnie przez ostatnie miesiące czy lata są słabsi od Bordeaux. No nie wiem, co jeszcze powiedzieć. To raczej dość oczywiste. Teraz Żyrondyści zagrali bardzo słabo, jak na siebie, i stracili tyle goli, co we wszystkich poprzednich meczach LM razem wziętych. No i za te błędy pewnie zapłacą odpadnięciem z dalszych rozgrywek. Nie znaczy to wiele, poza tym, że dzisiaj zagrali gorzej.

Odnośnik do komentarza

Mecz Bayernu bardzo dobry, pechowo stracili gola przez kolesia z maską na twarzy :ninja: Potem cisnęli i gdyby nie VdS prowadzili by dużo wyżej.

Brawo dla Olića i Lahma, Ribery też się starał, ale był skutecznie powstrzymywany. W ManU tylko Rooney zrobił to co do niego należało.

 

Jak to się mówi:

Jesteś tak dobry, jak twój ostatni mecz :potter:

 

Lyon właśnie oglądam.

Edytowane przez Szejdj
Odnośnik do komentarza

I jeszcze się skończy tak, że żadna angielska drużyna nie awansuje do 1/2. Bayern jest głupi jak but (i z Niemiec, a fe), ale chęć pokazania wielkiego faka wszystkim fanom Premiership w tym przypadku jest także nęcąca.

 

Zobaczymy jak będzie w rewanżu. Obronę to Szwaby mają w stanie tragicznym, ale atak jest nieobliczalny.

Odnośnik do komentarza

Manchester zagrał strasznie pasywnie i trzeba przyznać, że nie zasłużyli na wygraną, chociaż przegrać tez nie powinni. Kiedy chciało im się stworzyć jakąś akcję, to potrafili strzelić gola, lub trafic w poprzeczkę (Vidić). Neville powinien zostac wyjebany za taką głupotę jak dotykanie piłki ręką. Najbardziej tylko szkoda Van Der Sara.

Rewanż to sprawa otwarta, ale MU nadal jest faworytem.

Odnośnik do komentarza

No co by nie mowic to Bayern, przynajmniej w CL, gra do konca i mozna ich za to troche lubic. Wczoraj kapitalny mecz, niby sie zdawalo po kilku minutach ze bedize juz po Bayernie, a tu okazalo sie ze wydarli w ostatniej minucie zwyciestwo i sprawa awansu otwarta.

A w Lyonie wbrew wielu spekulacjom mecz takze ciekawy, choc Bordo troche bezradne, no ale jest jescze rewanz.

 

Ale i tak dzis na Emirates to dopiero bedize kwintesencja futbolu. Juz sie nie moge doczekac : )

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

 

Nie wiem, czemu ludzie typują 2-1 dla Lyonu. Bordeaux nigdy nie straciło w meczu dwóch goli. Miało trochę problemów z Juventusem (1-1), ale to było wieku temu, we wrześniu.

 

Dlatego (min) futbol jest tak cudowny. I dlatego też, ludzie knujacy jak ograbić buków, konczą w poradniach psychologicznych;-)

 

A MU...tyle okazji zmarnowanych, Anglicy są sami sobie winni...kto wie, może jakimś cudem bayern wywiezie z Old Traford remis?

Odnośnik do komentarza

Oglądałem jeszcze raz gole z tego spotkania i sytuacje dla Lyonu. Nie przypominam sobie jednego meczu, w którym obrońcy Bordeaux graliby tak słabo. Masakra. To, plus poprzeczka i świetna postawa Llorisa, plus totalnie przypadkowy karny dają taki, a nie inny wynik. Wielka szkoda, że akurat w tak ważnym meczu.

 

Widziałem też 10 min. skrót meczu Bayern-Rooney. Wynik chyba odzwierciedla przebieg gry. Obie strony miały sytuacje, mocne i słabe momenty. Jednak moją uwagę zwrócił, nie pierwszy raz, debilny zakaz zdejmowania koszulek po strzeleniu gola. Serio, komu to przeszkadza?

Odnośnik do komentarza

Och jak mi smutno, że United zlekceważyli Bayern... Chyba pomyśleli, że skoro już w drugiej minucie strzelili bramkę, to mogą sobie na luzie doczekać do 90-ej minuty, bo szwaby nie będą się starać wyrównać. Niestety się troszkę przeliczyli i jak mecz wyglądał, kazdy widział. Kilka sytuacji Czerwonych Diabłów i ciągły napór bawarczyków. Van Der Sar się dwoił i troił. Obronił wszystko co tylko mógł, ale przy tych dwóch strzałach nie miał szans.

 

No cóż, teraz trzeba mieć nadzieję, że Rooney wyzdrowieje i na Old Trafford United zapewnią sobie awans.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...